Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir

+8
Han Saratoshi
Aizen
Ichigo Kurosaki
Corazon
Votren
Obito Uchiha
Aoba Yamashiro
Van De Velde
12 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

1I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Empty I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 26th October 2016, 19:58

Van De Velde

Van De Velde
Special Jounin
Special Jounin

First topic message reminder :



Namenjen da se obratim svima, govoreći vam upravo da vaša borba specijalna nije, već je to današnji dan novembar peti na koji se i ovaj napad događa zamoliću da se ostali..

Summoning Jutsu !

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 928499Invocation


Nakon urađenih znakova rukama i spustnja na jedno koljeno polažući ruku na zemlju na terenu su se pojavile sledeće ninje : Aizen, Corazon, Makishima, Han, Jumive i Klaus. Nalazili su se izmedju Veldea i Aobe/Obita.


Lepo.

Nije odoleo, a da smešak uz svoju reč ne baci.

 Primetiću da iako ste svi mogli odupreti ovom prizivanju ipak ste se pojavili ovde verovatno zainteresovani ko vas to priziva i kako !

Počeo se lagano kretati kruzno krajem arene objašnjavajući događaje koji su se upravo desili.

Naime ninje najrazličitijih porekala i pripadnosti prizvani ste ovde od strane organizacije Orion, preciznije mojih prijatelja (prstom je pokazao da se nalaze pod arenom) koji kontrolišu supervizore Shinobi turnira. 


Uzdahom i promatranjem prisutnih nastavio je.


Koliko vidim, na žalost cenjeni hokage se nije pojavio.


Verovatno imate tone pitanja započinjući sa "Ko je ovaj izlapeli starac ? " i verujte mi da vam jedva čekam odgovoriti.


Corazon

Corazon
Sanin
Sanin



Čini mi se da se ovaj svet konstantno okreće u pravcu prstiju dirigenta. A do sada, verovao sam da je glavni dirigent Šinobi grad i šinobiji koji sede na tronu, ali izgleda da se varam.

*Bouvi se skanja sa njegovog lica i vraća se u normalnu formu*

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Donquixote.Rocinante.full.1787138

*Korazon ustaje, Bouvi u par kratkih skokova uspeva da se popenje na njegovo desno rame*



Izgleda da ne znam ništa. Ni ko ili šta si ti deda, ti iritantni isfeminizirani, niti ti, Ledena.


Sa vama sam, dok god me iznervirate. Ne želim da ikoga ubijem. Štaviše, Han mi je gotivan. Ne mislim da je on glavni izvor zla, ne. Ne znam ni šta da mislim i zato ću se za sada vratiti u selo.

(Barijera nije mogla mene da zarobi jer sam rekao da se približavam samom kraju tribina, ali ne ulazim na teren ili bliže)

Vratiću se uskoro.


Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Dok je bio zamisljen pojavi se nalet hladnog vazduha koji mu je prekinuo misli...ogromni ledeni stub je stojao na sredini arene...Kada je Aoba ugledao kako se Aizen odbija od barijeru i vraca u teren kao i Han,koji se uveliko nalazio na ledu,Aoba ostade zatecen...Prelistavao je preko 1000 scenarija u glavi kako bi se moglo ovo dalje odvijati,ali nijedan scenario mu ne bese prihvatljiv...)

*Ne mogu da verujem da smo u ovakvu glupost uvalili...*

(Namestio je svoju brojanicu na ruci koju je nosio jos od detinstva...emocije zamalo preovladase,ali Aoba samo nesto tiho izusti,totalno necujno...kao da je razgovarao sa nekim...zatim sa velikim osmehom baci pogled na nebo...)

*Nemam sta da brinem jel da...hahah...*

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 8731df55d5c3a8468dcbcd06e2f18b4e

(Zatim prestade da razmislja o svemu tome i lagano spusti pogled prema idalje nepoznatim ninjama i cekao da cuje sta ce se gore desiti izmedju Hana i plavokose devojke...)

*Lady Esdeath ? Stvarno ? Ovo postaje sve bolje i bolje...ne zna se ko ima cudnije ime...i stvarno titula LADY !? Gde je skrivena kamera...*
(Komentarisao je u sebi dok je posmatrao situaciju...)

(Pocinje da prikuplja chakru)
ch:580

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

(Neuspeh napuštanja arene ga je iznervirao i odmah se okrenuo kao Esdeath, odmeravajući je od glave do pete. Kada je bolje pogledao osmehnuo se pa mu i nije bilo toliko žao što je zadržan. Onda je okrenuo slučajno glavu i video kako klon Klausovog konja pokušava da uzjaše pravog konja pa je žažalio dan kada je progledao.)

(Ne želeći započinjati borbu vratio se i stao pored Klausa)


Klause, molim te.., mogu li se malo pristojnije ponašati molim te..? 

(ukazao mu je očima na prizor istopolno-samojašućih konja)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRdLjj4K-1hE5pfB-eXG1C8ojg5G21cXLLiUgbJaiNJYqCoNHiJ

Kao predstavnik Konohe trenutno kada nema Hokagea i Sanina u slučaju borbe prisutne dame (pogleda sa osmehom ka Esdeath i bi očigledno da mu se svidja njen izgled)  i mog dragog kolege ninje Shinobi grada (okrenu pogled ka Saratoshiu i njegov osmeh je sam kazivao da je najveci teletabis sa kojim se ikada sprijateljio) odlučiće sam on.. 


Dakle Saratoshi..Želiš li biti nasamo sa njom gore..? Nemoj me zabrinjavati odgovorom na ovo pitanje molim te.. (nasmeja se pogano očekujući odgovor od njega)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 2becd50c12e7fd88a6ff894b03d90652

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Dok se pridizao sa zemlje iza njega je pocela da se stvara ledena barijera.)

Držite se momci.. Bice sve u redu valjda..
(Reče a zatim pogleda ka nebu kao da ceka da mu neko odgovori.)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Ichigo-kurosaki-looks-at-sky-after-losing-his-shinigami-powers

(Stajao je nekoliko sekundi tako a onda se pribrao i krenuo ka izlazu iz grada.)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 38KySbt





Han Saratoshi

Han Saratoshi
Special Jounin
Special Jounin

(Saratoshi u trenutku bega udari u barijeru koju je prethodno pokusao da podigne misleci da jedini on, kao jedan od lordova Shinobi grada, od svih koji se nalaze ovde ima tu mogucnost da podize i spusta barijeru na komandu, medjutim, iz nekog razloga barijera ne htede da se spusti. Dopadao mu se izazov, te na lice nabaci osmeh i laganim hodom nastavi ka sredini nove arene koju Esdeath stvori. Njegov pogled je setao po svim nepoznatim ljudima koji su bese baljezgali o tome kako stoje iza organizacije cije ime mu nije bilo poznato)


Samo da razjasnimo nekoliko stvari...


(Rece Han pomalo ljutito, iako mozda nije pametno da tim tonom razgovara sa takvim tipovima u ovom trenutku)


Vi ste dosli u moj grad, tvrdite da ste opasni, strasni, da su sve ove borbe bile smesne i bice naspram onoga sto vi jeste i sto cete uraditi a iskoristili ste priliku kada ni jedan od nas iz Shinobi grada nije bio tu? Znam da je kontradiktorno da ovo retoricko pitanje klizi sa usana coveka koji je upravo pokusao da pobegne, ali zar vam ti staracki obrazi ne pocrvene onog trenutka kada pokusavate da delujete ozbiljno u vasoj losoj glumi opasnih momaka nakon svih cinjenica? 


(Opustio je svoj glas, pokusavajuci da ono sto ce upravo izgovoriti zvuci sto smirenije i sto bolje dopre do uha svih ovde prisutnih)


Ukoliko ste dosli ovde da nas ubijete a pri tome ostanete u komadu za vas imam 2 predloga. Prvi je da to ucinite odmah, jer kroz par trenutaka dolaze ljudi koji su sigurno primili informaciju da se nesto zlobno desava ovde, a verujte mi oni imaju mnogo vise chakre i moci od mene a boga mi su u stanju i da podignu ovu barijeru. Drugi predlog je da se okrenete i odete, tako cete produziti svoje zivote na nekoliko casova, dana, meseci a mozda i godina. U svakom slucaju, mi cemo vas loviti, uhvatiti i eventualno ubiti.

(Pogleda u Esdeath obracajuci se samo njoj)


Ne znam zasto radis ovo, ali vidim da je licne prirode i da gajis neku mrznju prema meni tako da bih te zamolio da pustis ostale pa da ti i ja resimo ovo, jedan na jedan...

Esdeath

Esdeath
Special Jounin
Special Jounin

Šuš..(reče smejuljeći se gledajući ga u oči prekidajući dugu priču koju je brbljao)

Ubila sam ih još dvojicu na kapiji.. Sada ste samo vas dvojica ostali ne računajući njega..

(uozbilji joj se glas i polako nebo se počelo mračiti)

Dante i ti.. Da te ne ubijam sada pred tvojim podčinjenim, ostaviću te za kraj. Onog trenutka kada Uchiha Dante nestane sa ovog sveta, spavanje ti neće biti tako lako.

Ne smem te napasti dok su ona dva tvoja kučića iz Konohe dole..


(pogleda ka Klausu i Aizenu)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 06a45008c1d39ddb4555be1a9e90f1e41411943215_full

Iako si sada bez chakre laka meta dragi Saratoshi.. Preživećeš.. (nasmeši se)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Latest?cb=20140911164657

(podigla je ruku ka nebu koje već beše potpuno crno)

Neke poslednje otpozdravne reči bivši kolga izdajniče..?

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Nah.. Postali smo kučići.. 

(okrenu se i reče put Klausa)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Latest?cb=20131208045551&path-prefix=en

Bože..Što će izginemo sada..

(reče gledajući put neba koje se mračilo)


(jačavam svoj pasivan Jiton deffence)

Cp-1000-30
HP-1000
Ep-1000

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 OCqeHo4

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(U jednom momentu dok je punio chakru i razmisljao, namrsti se i pogleda u Esdeath)
A sta smo Obito i ja ? Krompiri?! Nas ignorises huh...
(Zastade na sekund)
Nije lepo biti ignorisan...
mada...ti...taj osecaj...vec znas...

(Lice mu je poprimilo drugu boju dok je buljio u devojku, njegov pogled je postao uznemiravajuc, kao da je mogao videti nesto sto niko drugi ne moze...nekakva tama je ispunila njegov pogled)
Ja sve vidim i znam ...

(Pogled je bio pracen cudnim osmehom kao iz najstrasnijeg horor filma,ali bi ubrzo nestao i pogled se vratio u normalu...)

Neces umreti Aizene...
Kad se ovo zavrsi idemo svi na Ramen jel moze? Hahaha !

(Vratio mu se normalan  ton i okrenu se ka Aizenu,a zatim Obitu i Klausu...Nesigurnost se osetila u njegovom glasu dok je izgovarao recenicu,ali ipak ostade miran.)
*Ponovo se to dogodilo zar ne...ne secam se sta sam rekao malopre,dobra stvar je sto izgleda niko ne primecuje sta se dogadja u nekim trenucima samnom...da nisam cuo Aizenov glas bilo bi mnogo teze vratiti se u normalu...moram ostati pribran...sta god se desilo od sada pa na dalje...prikupicu jos malo chakre...trebace mi*
(Pogleda brojanicu na ruci i uzdahnu)
ch:620

Han Saratoshi

Han Saratoshi
Special Jounin
Special Jounin

(Oko Saratoshija stvori se chakra crne boje, potom on izvadi skrol i rasiri ga, odradi znake rukama pa vrati skrol nazad. Ubrzo nakon toga on uradi znake rukama i postavi jednu saku na led. Ispod njegove sake napravi se veliki seal iz kojeg se, uz oblak dima, pojavi majmun koji stade uz Saratoshija.)

Zao mi je Kai, ne mogu sada nista da ti objasnjavam, ni danas neces okusiti borbu, ali obecavam da cu ti se sledeci put oduziti duplo druze stari...

(Saratoshija stavi ruku na Kai-evo rame a potom izvuce svu chakru iz njega, nakon ceka Kai nestade. Saratoshijev pogled ustremi se na ledenu damu.)


Ne verujem da si dosla ovde da slusas bilo kakve moje reci. Da budem iskren, ni ja nisam zainteresovan da slusam tvoje patetisanje. Svakako, reci cu jednu stvar koju zelim da svi ovde upamte... Pre nego sto sam postao shinobi, ziveo sam sa svojim ocem koji je imao stoku i ja sam cesto morao da budem pastir i da ih cuvam i vec tada naucio sam vrlo bitnu stvar sto se tice zivota. Ljudi su kao stoka, kad ne slusaju i nece u stado moras ih udariti i pokazati im pravi put. Naravno postoji i neki izuzetak, ali to nisi ti. Danas sreca nije na tvojoj strani, s obzirom da ja imam dosta iskustva sa vracanjem stoke u stado...



I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 J6OUVXy
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 XhJzZU9

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 PWgZccc
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 KRUjpMC
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 0ZxH7zf
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Hg0PiXD

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 WjQr5YT


Health: 1000
Energy: 1000-700 (300)
Chakra: 300-60+300-300+700 (940)

Esdeath

Esdeath
Special Jounin
Special Jounin

Mmm (reče sa smeškom gledajući u Hana) Ne ostajem dugo ljubavi, drugi put (nasmeja se na glas)

(Oluja na nebu zableštela i samo su se siluete mogle nazirati na terenu)

Izvini Han.., Ovako mora da bude.. Ostaje da važi ono za Dantea.. Pazi se..

(uprkos tome što ima nameru da ga ubije pošto ga je voleo jedan deo nje u glasu se stvarno mogla načuti zabrinutost)

(Okrenula je ledja Han dok su se Votren i Van de Velde stvorili pored nje stavljajući ruku na njeno rame. Ogromna škripa leda zaglušila je teren koji je ostao pokriven debelim slojem leda. Na mestu gde su se nalazili Esdeath, Votren i Velde nije bilo nikog)


// Dragi moji Smile  Ovaj led koji prekriva teren ima dmg jednak vašim trenutnim heltima. Ako se npr hilate njegov dmg ce se povecati itd. Morate ga poništiti na neki način i spasiti se. Lv je naravno 200 tako da vatra ispod tog levela teško da će uspeti da ga otopi. Sve najlepše i pozdrav do sledećeg pojavljivanja Oriona kada ću vas verovatno poklati <3 Dante je sada na red :3 

PS. Deffence ne deluje. (plači pacovu ulickani)

36I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Empty Re: I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 10th November 2016, 20:09

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Hp:625
En:750
Ch:620-500
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 52EZT2Q

(Pretvara mu se telo u vetar,a led samo prolazi...)
*Led...zasto bas led...*
(Komentarisao je Aoba i pogledao u pravcu gde se malopre nalazila Lady Esdeath zajedno sa ostalim ninjama, ali Orion organizacija bese vec otisla...)

*Bar je ovo gotovo...dok ne dodju sledeci put...Boga pitaj sta nam se sprema...*

(Pogledao je u ostale da vidi kako se oni snalaze sa ovolikim ledom...)





//Molio bih da ne bude ubuduce bullshitova kao sto je ovo.Definitivno najgluplja stvar koju sam ikada cuo na ovom forumu...
"Ovaj led koji prekriva teren ima dmg jednak vašim trenutnim heltima. Ako se npr hilate njegov dmg ce se povecati itd. Morate ga poništiti na neki način i spasiti se. Lv je naravno 200 tako da vatra ispod tog levela teško da će uspeti da ga otopi.
P.s Nema Deffence "
1.Nema sugave kartice
2.Nema nikakvog dokaza od admina da je ovo dopusteno,cak iako je u pitanju Role Play ne zanima me uopste ispostujte pravila pa bar napravite karticu...
3.Tacno se vidi da je to dodato na kraju samo zbog hejtovanja Aizena...(Mislim na def)

Evo i ja pravim ogromni tornado na terenu koji usisava svaki napad u ovom potezu takodje na sve ide 7500 dmg.
Defence i efekti  ne rade ovaj potez tako da mozete samo blokirati dmg-om.Ukoliko primite bar jedan deo dmga ogluvecete na jednu ruku i oslepecete na jednu nozdrvu...//

37I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Empty Re: I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 11th November 2016, 13:49

Han Saratoshi

Han Saratoshi
Special Jounin
Special Jounin

(Han je morao brzo da reaguje s obzirom da su svi na ovom mestu bili u smrtnoj opasnosti. Oko njega se chakra od struje pojacavala dodatno dok je on vadio svoj kunai iz shinobi torbice , bacajuci ga 3 metra od sebe. Cim se kunai spustio na zemlju Han se u istom trenutku pojavio na tom mestu. Znakove rukama je vec odradio, a zatim je poslao ogroman napad struje koji je branio svakog od naleta leda, osim Aobe koji je uspeo sam da se odbrani uz veliku potrosnju chakre.)

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Kgkm8Kn

I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 QAAC8xr
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 CasYe7j
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 C7AgxUC
I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 NuYJPtz



Health: 1000
Energy: 300-100 (200)
Chakra: 940-600-90 (250)

P.S. Black lightning mi daje slot manje na napade strujom, tako da mi za Kirin treba sada 3 slota a ne 4, sto se poklapa sa tehnikom Swift: Hiraishi. Takodje, Kirin se odnosi sada na sve zbog tehnike Lightning connection, ali ih ne napada vec ih brani od napada. Takodje, Kirin ima lvl preko 200 i dmg mu je 1300. Strujom se moze odbraniti od napada leda s obzirom da je vazduh oko groma, odnosno struje, na temperetari od oko 20.000 stepeni celzijusa sto je i vise nego dovoljno da potpuno promeni agregatno stanje leda u trenutku kontakta.

38I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Empty Re: I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 12th November 2016, 19:59

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Znaci to je njegova cuvena brzina...informacije su bile istinite onda...)(Pomisli,gledajuci pomalo zamisljeno,ka Hanu koji se otarasio neprijateljske tehnike)


Pa...predpostavljam da smo zavrsili ovde...(Rece lezerno,a zatim se okrete ka izlazu)...vidimo se u Konohi...






39I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir - Page 2 Empty Re: I Zavet Oriona : Udar na Shinobi Turnir 13th November 2016, 01:47

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Stojao je skoro nepomicno idalje zatecen od neverovatnog poteza koji je ucinio Han...)
*Neverovatno...kolika moc...mada...mogu tacno da osetim da je nivo njegkve chakre na mnogo visem nivou,ali ipak meni je i ovo zapanjujuce...*
(Stajao je tako jos par trenutaka dok oseti bol u nogama...umor od turnira je ucinio svoje...)

Pa bilo bi bolje da krenem i ja...

(Gledao je ka Obitu koji je vec odlazio...zatim se uhvatio za koplje koje je uzletelo i odlete ka selu lisca...)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum