Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Aizen vs Makishima

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Aizen vs Makishima Empty Aizen vs Makishima 13th October 2016, 01:27

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

Sve oci uprte su u ovu borbu definitivno. Momci, zelim sto manje gresaka i sto vise lepih postova, da pokazete novim igracima kako se igra. Neka bolji pobedi.

2Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 13th October 2016, 01:38

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Pa ajde sto da ne

3Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 13th October 2016, 01:38

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Makishima' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Aizen vs Makishima Dice-1-md

4Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 13th October 2016, 01:55

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Osmeh, ne ozbiljnost. Osmeh, ne bes.








   Osmi je dan turnira. Urlanje i zvizdanje gledalaca kao rekacija na Aizenov izlazak na terenu. Deo njih je opisivao njegove borbe kao namestaljke dok su ostali govorili kako mora biti neverovatno dobar da moze pobediti obe borbe tako brzo. Za Makishimu je situacija bila drugacija. Pruzio je nesto malo uzitka gledaocima dovoljno da napoji njihove krvi željne duše te je stoga ostvario reputaciju kao favorit turnira.


    Aizen i Makishima nisu se lično poznavali, šta više sem po opisu Aizen do samog turnira nije znao ni kako cenjeni predstavnik Akatsukija izgleda. Ključni deo svega je da ono što publika nije znala jeste da postoji deo Aizena koji zeli da osveti smrt prijatelja.


   I pored toga njegov hod bese ravnomeran, uglačan. Ispravljenja ledja, neobično topao dan. Naspavan i odmoran. Svrab u desnom dlanu. Ruke u belom tankom kaputu i neozbiljnost na nivou. Razgledanje publike i osmeh na njegovom licu. Staloženost, smirenost i želja za borbom.



Chakra u njemu je pocela da gori. Ruka desna mu se trzala neprimetno. Njegova unutrašnjost kao da je htela da izadje i poleti visoko, izvrsi svoj zadatak i nestane, zauvek.. Od vrućine i misli su mu počele ludovati. Pogledao ga je i odmerio na trenutak.


Znaš.., pored sve toplote ove, u tvom prisustvu.. cela ova arena je ledena.., zmijo.
(zadnja reče beše izrečena beležući Makishimu kao izvor i srce zla)

Osmehnuo se i stao je na označeno mesto u areni.



Aizen vs Makishima 3552346-9900346780-Aizen

5Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 13th October 2016, 01:55

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

Član 'Aizen' je izvršio sledeću akciju : RP opcija


'Kockica' :
Aizen vs Makishima D04

6Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 13th October 2016, 03:28

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Makishima je stajao na mestu koje mu je odredjeno i cekao protivnika da se pojavi, publiku do sada nije primetio na turniru a ni sada mu nije nista znacila, nije ovde da dobije aplauz, ovde je da pobedi.

Gledao je ka protivniku hladne glave, dobro znajuci da ga ovaj u startu prezire, to mu je pricinjavalo zadovoljstvo i zato nije skidao smesak sa lica gledajuci njegove naizgled nervozne poteze.

Kada je cuo komentar nije mogao da suzdrzi smeh, odmahnuo je glavom u neverici.

Izgledao si opasnije dok nisi progovorio, sada izgledas malo pateticno.


Na licu mu se video jasno arogantan osmeh.

Aizen vs Makishima Large

Zanimljiv izbor reci doduse, mada nisam ja taj koji ledi stvari, doduse sad kada pomislim jedini koji je ledio nije vise medju nama tako da mogu da skapiram zabunu.

7Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 13th October 2016, 18:59

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage



Beše jedan takav, ledeni.. zar ne..?

(rekao je tiho i odradio znakove rukama)



Na terenu se stvara 5 klonova.

Aizen vs Makishima Yhz633Q

Potezi klonova:

Boze.. Dakle redosled napada:

 1.   I Klon stvara vukove u isto vreme II klon ojačava moj deffence.
 2.    Svi klonove rade ujedinjen sensor napad dmg  je 500x3 +300+100 = 1900. Lv je 380. Napadi su ujedinjeni i mnoogo su razorni.
 3.    V klon priprema šiljke koji ce se aktivirati na terenu i napasti tebe ili eventualno summona kog prizoves; ako poletis ili nesto slicno samo ce baciti chakru.
 4.     III klon stvara lance. Primarna meta lanaca si ti, oni će se stvarati iz zemlje beskonacno dugo i pratiće te dok te ne siluju, ali recimo ako se summon nadje izmedju tebe i lanaca a on ne budu vise u nemogucnosti tebe da prate jer se pretvoris u kur**-palac oni će rado stunnovati tvog eventualnog summona.
 5.      IV Klon radi zidove ispred petog da ga štiti.V je odradio u spoileru pomenute tehnike i one su nevezane za direktan napad na
tebe.


Primarno te napada 1900 dmg lv 380. Potom ako stojiš na zemlji klon V ce te napasti šiljcima (neophodno ja da budes na zemlji ili koji metar iznad). potom ce te juriti lanci III klona i to bi bilo to od napada. Iza mene se nalaze vukovi, moj deffence je 250. Nemoj mi govoriti stvari kao stvaram summona ispod mene i ovaj sensor napad ide na njega. Taj napad je lv 380 i ide na sve ispred sto ocima vidim. Da ne bude sada zabune nijedan napad klona nece povrediti ili naskoditi drugom klonu. Klonove su rasporedjeni klasično u kruzni luk čiji si centar ti dva su sa moje leve (supporti : II i I) dva su sa moje desne (III i iV). V je isto sa moje desne ali se odaljuje od nas 10 metara. (on je solo , mrzi nas) razmak medju nas 5 je po 3 metra. Razdaljina izmedju nas neka bude 20 metara.

Hp-1050
EP-1050
Cp-1050-150+100


Rekapitulacija vraća vrednosti (da post ne bude predug u spoiler sam napisao vrednosti koje klonovi dobijaju) Ja dobijam 100 chakre ovaj potez.

Aizen vs Makishima Rekapi11

Unapred se izvinjavam ako sam nešto propustio, neki podatak ili karticu. Post je dosta dug jbg.
 


8Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 14th October 2016, 08:17

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Health: 800
Energy: 700
Chakra: 1000-500-300

Manda:
Health: 500
Energy: 500
Chakra: 1000-30-30-30

Dobar potez, ali imaj na umu da nisam kao tvoji dosadasnji protivnici, neces me uplasiti. Ja cu biti kraci

Prizivam 
Aizen vs Makishima PWgZccc
Aizen vs Makishima F9qB1DU

Tako da mu stojim na glavi

(Receno mi je da mogu i bez sage moda da prizivam, ali ako ovo nije okej nek bude da sam pre toga upalio sage mode)

Koji ce odmah zatim uraditi ovo
Aizen vs Makishima ULTsWZY
Aizen vs Makishima OwOImtf

Svi tvoji napadi ce udariti u ovo i nestati 

Manda ce uraditi i 
Aizen vs Makishima 57kwvsE
Oko mene i njega, ali da imamo malo lufta da se pomeramo, recimo da ima mesta jos onoliko koliko je velik (Ovo se ne racuna kao napad samo stvaram vatru na terenu tako da radi i pored demon lanternsa valjda)

Ja radim jos i
Aizen vs Makishima Kgkm8Kn

9Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 14th October 2016, 22:09

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Protiv tebe.. (reče gledajući ga sa tla) neću .. odolevati da te sagorim.. (osmehnu se)

Aizen vs Makishima Broken10
Aizen vs Makishima N5UjWO4

Cp-1000-100-30+100
Hp-800
Ep-1000

Krv kao da je sama izasla iz njega i okruzila Kyoka Suigetsu. Puls od se razleteo po terenu ugašujući Demon Lantern i Lighting Armor. Zatim je ujedinio napad sa klonovima od sensora i poslao.

Da probam još jednom.. (reče sa osmehom gledajući put Makishime)

Potezi Klonova:

I Klon napada sensorom.

Hp-100
Ep-100
Cp-10
Rcp Cp -200

Aizen vs Makishima N5UjWO4


----------------------------------------------------

II Klon napada sensorom.
Hp-100
Ep-100
Cp-10
Rcp Cp -200
Aizen vs Makishima C9pFC3Y

----------------------------------------------------

III Klon  napada sensorom.
Hp-100
Ep-100
Cp-10
Rcp Cp -200

Aizen vs Makishima C9pFC3Y


----------------------------------------------------

IV Klon napada sensorom.

Hp-100
Ep-100
Cp-10
Rcp Cp -200
Aizen vs Makishima C9pFC3Y


Deffense : 250
Kontrola Chakre : 500
*Aktivirani su mi vukovi, imaju 400 hp.
I ja radim napad sensorom.

Ukupan dmg je 3x400+2x500 = 2200 dmg. Lv je 440.

Dakle 3 klona napadaju sa sensorom od 400, ja i I klon sa sensorom od 500.


Aizen vs Makishima Kyoka_10
Aizen vs Makishima Rekapi12
(Napisao sam vrednosti koje vraća rekapitulacija, Ne mašem mačem pa ne trošim slotove. Napadi se kombinuju 2200 lv 440)

Unapred se izvinjavam ako nesto nisam lepo skinuo ili dodao. Postovi su predugi.

10Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 15th October 2016, 19:30

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Health: 800+200
Energy: 700+200
Chakra: 200
Senjutsu Chakra: 1200-200-30+25
Def: 300
Manda:
Health: 500
Energy: 500
Chakra: 910-90
Buff za vatru 1: 1/5
Buff za vatru 2: 0/4

Drago mi je sto se trudis, ali nekada... Trud jednostavno nije dovoljan, posto, iako ovo jeste zaista snazan napad nisi uracunao jednu cinjenicu. 


Ne boris se protiv mene, boris se protiv akatsukia


Aizen vs Makishima EtaNBdg
Aizen vs Makishima 8DZmlLd


Pozdravi ningyo-a


Aizen vs Makishima 101-76
Aizen vs Makishima T9IuNNa

(Stit se stvara oko Mande i mene, neutralise sve tvoje napade kao i ovu prvu tehniku)

Ja cu prizvati jos i
Aizen vs Makishima Ro3vYf5

A manda radi
Aizen vs Makishima ZskPXQj
I stvara
Aizen vs Makishima TC6Fy5T
i
Aizen vs Makishima BW0m5y6

Kod sebe, ne napada njima

Aizen vs Makishima QWQzhUp
(Pasivno za sage mode)

11Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 16th October 2016, 02:19

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Zaista.? Napao sam te dva puta.. Zaista mislis da sam se sav istrosio ? (nasmeja se)

(odradio je znakove rukama i ogradio Mandu zidovima od Zemlje nakon sto je izvadio mač iz korica usao je u Kyoka Suigetsu mode pa unsealovao Kubikiribocho i uzeo ga u ruku.) 

Aizen vs Makishima 1654298-03

Borba se tek zahuktava.. 

Hp-800+100 (rcp)
Ep-1000
Cp-970-60+1090 = 2000

(Rekapitulacija petorici klonova regenerise i ovaj potez 100 ch. Sada tek otkrivas da se iza tebe i Mande na odredjenoj distanci nalazi klon koji je do ovog poteza imao 0 chakre te ga stoga nisi mogao osetiti.)
Situacija: 4 klona po 310 ch, 1 klon 100 ch.

(nakon releasa klonova meni se vraće 1090 chakre.)

Aizen vs Makishima Kyoka_10

Aizen vs Makishima P7VhAB2
Aizen vs Makishima TkAHc5I
Aizen vs Makishima PuGdszi
Aizen vs Makishima Rekapi12

(Ne mašem kubikiribochom da ne ispadne da mi trosi slot il neka slicna glupost.)

12Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 16th October 2016, 13:05

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Health: 1000
Energy: 900
Chakra: 200
Senjutsu Chakra: 995-30-30+25
Def: 500

Manda:
Health: 500
Energy: 500-250
Chakra: 820-90
Buff za vatru 1: 2/5
Buff za vatru 2: 1/4


Ja aktiviram
Aizen vs Makishima JmR1774

i radim
Aizen vs Makishima ZY7IdoC
Koji ce juriti tvoje zemljane vukove a zatm nastaviti ka tebi (Imam 100 preciznosti i +300 dmg zbog lightning armora, tako da je ukupan damage 600)

Manda radi
Aizen vs Makishima S7RoXGT
Dalje radi
Aizen vs Makishima CmXJRiE
Na isto mesto gde je flame beheading, imaj na umu da manda ima +200 dmg, tako da sada zid ima 700 dmg
Aizen vs Makishima MXnEa3g
Na zid iza sebe tako da ga rusi 
Aizen vs Makishima G4Y1wL5
Na tebe, kombinuje se sa mojim vukovima nakon sto oni uniste tvoje, ukupan damage koji ide na tebe je 800

13Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 16th October 2016, 14:06

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Ojačavam deffence na maču za 200. Potom zamahom mača (koji iznosi 300 dmg) i sa sadasnjim njegovim defencom koji takodje iznosi 300 blokiram tvoj napad munjom koji ide na moje vukove. 

Preostali NAPADI na mene se nisu dogodili stoga. Dalje što se tiče ovih pojačivača. Oko tebe je zid od 300 deffence. Dakle stvorio si pauka koji traje jedan potez i nisam primetio nigde da si ga spojio sa nečim. Tako da je on bačena chakra. Glave od po 100 dmg su izudarale u zid i nestale. DALJE, ove kugle sto kruze oko Mande su takodje izudarale u zid (lulz kako cudno zvuci izudarale) i nestale.

 Nigde nisam primeto da si ista spajao i kombinovao, ispravi me ako gresim. Zid je takodje nestao pred deffencom od zemlje koji i dalje oko tebe stoji. Da napomenem Pojacivaci deluju na napade, ne na efekte. 

Vukovi se nalaze iza mene, napad tvoj ce morati proci pored mene a ovaj ogromni mač ce ga pretvoriti u puku maštu.

Kako je dmg od zida izasao na 700 to bog sveti zna.

Cp-2000-30+30 (rcp)
Hp-900-30+60(rcp)
Ep-990-10+10(rcp)


Aizen vs Makishima PuGdszi

(Imam 50 dmg od Kyoka Suigetsu mode i 50 dmg pasivno od Jitona, ako je potrebno ubacicu kartice ali obe se vec nalaze u ovoj temi)

Aizen vs Makishima OCqeHo4

Brzina : 150
Snaga: 150
Deffence : 250
Deffence od mača : 300
Vukovi hp : 400

14Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 16th October 2016, 15:17

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

-Svi efekti koje su upalili Manda i Makishima traju i dalje i ni jedan nije ponisten.

-Aizenov zid je unisten jer ima 300def, a zid je pretrpeo stetu od 450 dmg. Objasnjenje: Fireball radi konstantan dmg od 200 svakom ko je blizu tih glava (u ovom slucaju zid), Manda je uradila taijutsu od 250 i samim tim se taj dmg ukombinovao sto iznosi ukupan dmg od 450. Zid je unisten a Fireball aktivan dok se ne zavrsi (traje koliko pise na kartici).

-Aizen je zastito vukove tako da su oni zivi i jos uvek na terenu, ali je primio ukupno 400dmg i mac mu je slomljen. Defence maca mu se racuna samo u prvom naletu, gde je mac primio 600dmg (ima 300def) i slomio se, ostatak dmg ide na Aizena (300dmg) i on blokira 250 svojim defencom (50 dmg prima)
U drugom naletu na Aizena ponovo ide 600dmg (250 blokira svojim def-om sto znaci da prima 350). Ukupno je primio 400 dmg i mac mu je slomljen

-Mac moze da regenerise ako posece sebe, Mandu ili Makishimu, ali ako to uradi na bilo kome, bez obzira sto je mac slomljen racuna se pun dmg maca. 

-Da zakljucimo:

Makishima: Svi efekti su aktivni

Aizen: Vukovi su zivi, primio je 400dmg i mac je slomljen, takodje, Aizen ce gubiti 40 HP sledecih 5 poteza zbog Makishimine pasivne koja se racuna dok je u sage modu. Makishima ce u svom sledecem potezu okaciti tu karticu.

-Makishima je na potezu. 

P.S. Necu tolerisati spam postove ovde. Ukoliko Aizen ili Makishima imaju nesto da kazu, neka otvore posebnu temu na forumu za to ili neka se obrate meni na skype da tu raspravimo sta imamo i da im objasnim sta im nije jasno. Svako ko napise spam post ovde bice diskvalifikovan sa turnira. 

15Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 16th October 2016, 15:40

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Health: 1000
Energy: 900
Chakra: 200
Senjutsu Chakra: 930-30-30-30+25
Def: 500

Manda:
Health: 500
Energy: 250
Chakra: 730-300-30-30
Buff za vatru 1: 3/5
Buff za vatru 2: 2/4


Primio si 50 dmg, sto znaci da je moja sage chakra bila u kontaktu sa tobom, samim time, aktivira se ovo
Aizen vs Makishima WfZfJrt

Gubis 40 hp po potezu
Manda radi
Aizen vs Makishima YFqqwm3


Sada, pise da ispalite veliku kolicinu dima iz usta kao sto znas manda je vise stotina puta veca od obicnog coveka, tako da su mu samim time usta veca i iz toga on ispusta mnogo vecu kolicinu dima, dovoljno da prekrije maltene ceo teren, zatim radi
Aizen vs Makishima KuGkdjf
Pa
Aizen vs Makishima E4zFQY3

Damage: 1000, dovoljno je razoran da ide na tebe i vukove (Mozes vukove staviti ispred i ublaziti damage za 400) i zapamti, gas je posut po celom terenu 


Ja za to vreme radim
Aizen vs Makishima 4cqfwCT
Koja ce svaki potez slati 700 damage sa neba (Zbog lightning armora i preciznost), ja cu birati odakle (700 dmg se racuna kao nesto razorno tako da ce se takodje odnositi i na tebe i na vukove, i ovaj potez dolazi od direktno iznad tebe), uz to neces moci da poletis i izdignes se iz magle.
Uz to aktiviram i
Aizen vs Makishima X5b8cfp

16Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 16th October 2016, 15:45

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Forum igram isključivo radi zabave. Trošenje živaca na ovakav tip adminovanja mi nije u nameri iako sam vec moram priznato znatno izivciran. 

1. Naime vec u prvom potezu Makishime on je uz dozvolu admina blokirao dmg uz Demon Lantern i umro je tehnički već tada. Nekim čudom admini su presudili da je u ovoj borbi to moguće, ali da nakon turnira to svakako nece biti moguce kao sto nije bilo moguce ni do sada.

2. Admin kaze kako je Makishima kombinovao vatru i taijutsu (ahahahahhahahaha plač) i da jeste, gde je napisao to ? leba vam..

3. Blokirao je Samurai efekat sa tehnikom koja blokira sve napade. (efekat = napadi)

4. Nekim cudom jos jedno novo pravilo je da se pauk od vatre moze zadrzati na terenu vise poteza, sto nigde nije zapisano. Takodje složicu se sa headom da nigde nije napisano da traje 1 potez kao sto sam ja rekao. Ali eto zasto se ne bi menjalo nesto sto je bilo do sada.

5. I pored toga sto je Makishima striktno rekao da napad vatre ide na mene, admin govori kako i pored vukova neogrebanih na terenu taj napad deluje na mene. Šta reći , koju posluku porati ? xDDD

6. Do sada je važilo kako sage-ovi imaju Sensor lv 4 kao pasivno razvijen dok su modu. Ispostavilo se da (naranvo promenjeno u ovoj borbi) sage-ovi imaju nešto slično tehnici Mind Eye of Kagura. Epic xDD 

Nzm stvarno, želeo sam pružiti stvarno lepu borbu da gledaju svi, ali mislim da je to nemoguće. Stefan mi menja pravila po svakom postu te stoga ne mogu nastaviti borbu. Takodje važi da cu biti roleplay igrac od sada i necu ucestvovati u borbama jer verujte i nakon sto Stefan ispise 40 novih pravila, dodavace ih po borbi minimum 10. Bicu nešto kao NPC player. 

(Po roleplay-u Aizen je uzeo ostatke mača, rekao kako mu ne predstavlja zadovoljstvo da ga pobedi na turniru veće ce biti zadvoljan tek kada bude gledao u njegovo mrtvo telo. Spojio se sa tlom i izbegao sve napade potom sa Chakra Rising izbacio 1000 chakre sto je razrusilo veci deo arene i mirno napuštio njene ostatke.)

17Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 16th October 2016, 15:50

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

-Svi dobro vidimo kako izgledaju pravila na ovom forumu i kakve posledice prouzrokuju. Zbog toga sam ja napisao referendum za rekonstrukciju foruma sa novim setom pravila u kojima ce SVE DO DETALJA BITI OBUHVACENO!

-Aizenu se daje jos jedna sansa da povuce svoj post (neka ostavi ovo kritikovanje mene, ja cu svoje pokazati nakon turnira) i da se ne preda vec da lepo zavrsi ovo finale pre finala. 

18Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 16th October 2016, 16:06

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Rekao sam svoje. Sprdajte nekog drugog. Mene ne.

19Aizen vs Makishima Empty Re: Aizen vs Makishima 16th October 2016, 16:21

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

Okej matori, ti gubis u ovom slucaju. Svakako, izvinjavam se ukoliko je bilo nekih propusta. Sa Aizenom se slazem da je mnogo toga nedefinisano i nejasno, ali se na tome radi i zbog toga je potegnuta rekonstrukcija, da bi se pravila dovela na maksimalan nivo i da bi vi sto vise uzivali u ovoj igri. Neki je ocigledno previse licno shvataju pa se nerviraju mnogo zbog ovoga, ali eto, ima i toga...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum