Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Klaus vs Makishima

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Klaus vs Makishima Empty Klaus vs Makishima 8th October 2016, 16:00

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

Mozemo poceti..

2Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 8th October 2016, 16:01

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

...

3Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 8th October 2016, 16:01

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Klaus Mikaelson' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Klaus vs Makishima Dice-1-md

4Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 8th October 2016, 19:17

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

ajde

5Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 8th October 2016, 19:17

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Makishima' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Klaus vs Makishima Dice-5-md

6Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 8th October 2016, 20:03

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Health: 800
Energy: 700
Chakra: 1000-300

Klaus vs Makishima Kgkm8Kn

Prema tebi necu moci da budem onako blag kao sa proslim protivnikom, nadam se da si spreman

7Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 9th October 2016, 19:49

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

H:1000
E:500
C:1000-300

Kontrola:500
Brzina:200

(Pogledom isprati usta dok je Makishima govorio i primeti ostre ocnjake)
Hmm..haha.hahahahahahahah
(Zatim se glasno nasmeja i njegovo lice krenu da menja izgled)
Klaus vs Makishima 4
Spredmi se da ovde padnes Makishima!

(Taman sto zavrsi recenicu krece da radi znake rukama)

Elijah!!
Klaus vs Makishima RQ12UcV
(Zatim ga uzjaha i iz Elijaha krece da izbija velika kolicina chakre)
Klaus vs Makishima UD0djLt
(Elijah radi pojacivac i potom na tebe salje 300 dmg to jest 400 zbog pojacivaca i posto je razlika u brzini izmedju njega i tebe 100 zagarantovani je 50 dmg!)
Klaus vs Makishima ZskPXQj
Klaus vs Makishima V8s4hP7
(Dok se Elijah sprema da ispali vatrene kugle na tebe vadim Yamata i njime pokazujem na tebe)
Nadam se da si spreman Makishima!!

Klaus vs Makishima V4OMPHo
Elijah
H:600
E:600
C:600-60
Kontrola:300
Brzina:100

8Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 9th October 2016, 20:36

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Health: 800
Energy: 700
Chakra: 700
Senjutsu chakra: 1200-30-30-500
Def:300
 (Samo se osmehuje na klausovu transformaciju)


To sto si gadan ne znaci da si jak


Za zagarantovani si malo pogresio, imam defence tako da ce taj zagarantovani deo damagea udariti u isti, koristim
Klaus vs Makishima YSTJhya
Da bih se odbranio od elijahovog napada (Ostalih 100 dmg udara u moj def)
Zatim ulazim u sage mode
Klaus vs Makishima EtaNBdg
Klaus vs Makishima QWQzhUp
Nakon toga prizivam mandu
Klaus vs Makishima PWgZccc
Klaus vs Makishima F9qB1DU
Tako da ja stojim na njegovoj glavi, i samim time tvoj napad macem ide na njega sada, manda radi

Klaus vs Makishima OwOImtf
Da bi se odbranio od tvog napada macem (Ne znam koliki je zagarantovani, manda ima 0 brzine, ispisi mi to a ja cu u sledecem potezu skinuti)
A zatim ja sa mandine glave radim 
Klaus vs Makishima X5ctrWP
700 dmg zbog preciznosti+Lightning armor

9Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 10th October 2016, 00:55

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

-Makishima nije mogao da napadne ovog poteza sa Telegram Flash. 

-Prvo je zmijama neutralisao veci deo Elijahovog napada, 100dmg je udario u defence i to je okej.

-Nakon toga, Manda radi Demon Lantern i tu Makishima cini gresku koja se odrazila na sledeci deo poteza. Demon Lantern cini sve na terenu nemogucim za napasti, sto znaci da se ne racuna kao da je napao, jer je prvo upalio Demon Lantern, sto automatski ponistava svaki sledeci napad i to je samo uzaludna potrosnja chakre. 

-Cak i da je mogao da napadne sa Telegram Flash, taj napad bi, zbog pojacivaca, sprzio Mandu. Pomocu te tehnike mozete ovaj napad struje sprovesti kroz bilo sta, pa i kroz zivo bice. U slucaju kao sto je ovaj, gde ga sprovodite kroz zivo bice (u ovom slucaju Manda) primio bi full dmg, ali bi isti taj full dmg nastavio dalje ka svom cilju jer svi mi znamo da su sva ziva bica odlicni provodnici struje. Sve dobro provodi struju osim suvog drveta, plastike, gume....

-Telegram Flash nikome nije naudio, demon lantern je samo prosto sprecio napad i on se nije ni dogodio. 

-Klaus je na potezu.

10Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 10th October 2016, 22:51

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

H:1000
E:500
C:700+100

Elijah
H:600
E:600
C:540+100

Mirujem

Takodje napada macem nije bilo...napisao sam da samo vadim mac i njime pokazujem na tebe..

Tvoj potez

11Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 11th October 2016, 19:53

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Health: 800
Energy: 700
Chakra: 700
Senjutsu chakra: 740-30-30
Def:300


Manda:
Health:500
Energy:500
Chakra:970+100


Ja stvaram
Klaus vs Makishima Ya3zHnZ

(Ovo nije napad tako da ga demon lanterns ne ponistava) Stvaram ga iza mande, odnosno tako da manda i ja stojimo izmedju tebe i lida
Takodje radim i 
Klaus vs Makishima 6A15O3E

Da bih stvorio zidove oko tebe (Samim time i elijaha), ovo takodje nije napad vec efekat tehnika, i ne stvaraju se blizu demon lanterna (Pise da se stvaraju oko tebe) tako da ih ne ponistava

12Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 12th October 2016, 19:14

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

H:1000
E:500
C:800

Vec par poteza nisi oduzeo ch za Lightining Armor i racunam da si ga iskljucio...
Dobio sam informaciju od admina da tvoj napad radi ali stun ne jer vatrene glave to sprecavaju..kad one nestanu ovi zidovi ce da puste struju..
Posto velika kupola pada na mene i oko mene se stvaraju zidovi ti ne vidis sta radim jer je ta kupola odgromna a ja se sam nalazim u njoj..Tako da radim skrveni potez koji saljem adminu u pm..

Elijah


H:600
E:600
C:570

Tvoj potez..

13Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 12th October 2016, 19:33

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Vau, ti covece nisi realan ako ces da mi racunas da sam ugasio lightning armor posto nisam jedan potez oduzeo 30 chakre, mislim vazi ali obice ti se to u glavu, i to odmah. Ti si rekao da radis skriveni potez zbog lida, kao prvo lid nije na tebi (Citaj moj post), kao drugo sagevi imaju senzor (Citaj pravila) tako da je tvoj potez nevazeci.


Health: 800
Energy: 700
Chakra: 700
Senjutsu chakra: 680-100-30
Def:100


Manda:
Health:500
Energy:500
Chakra:1070-350


Manda gasi demon lanterns i u istom trenutku se aktiviraju zidovi koji bljeste i samim time te stanuju i konja (Medju njima si vec tako da nemas vremena da odreagujes) a zatim nestaju.


Manda salje
Klaus vs Makishima 38gQaov

U kombinaciji sa
Klaus vs Makishima EH4oD21
Damage je 1200
A ja radim
Klaus vs Makishima GKSNW8W
I naposletku svega saljem dve zmije sa mande koje ce obmotati konja i tebe na kraju svega ovoga (Stunovani ste vec tako da ne mozes da izbegnes cak iako se ozivis)
Klaus vs Makishima XFCNcCM
I da imas nacin da se oslobodis od stuna zbog brzine kojom se ovo desava mislim da je bar pola zagarantovano

14Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 12th October 2016, 20:33

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

H:1000
E:500
C:710-30-30

Oslobadjam se stuna jer radim Dark blood tako da sam CELOG poteza oslobodjen stunova i slicnog..Potom ulazim u senku i tako izbegavam napade zagarantovani predhodno blokiram Yamatom..Elijaha raznose napadi i on se odma opet kreira od krvi i takodje radi Dark blood i oslobadja se tako da tvoje zmije nestaju...Takodje imam 100 brzine tkd sam relativno brzi od tebe..

Klaus vs Makishima V4OMPHo
Klaus vs Makishima 9MW1qky
Klaus vs Makishima 35lv_zpsa8c7e12a
(Imam slot manje na nare)

Elijah potom radi heal kojim narednih 5 poteza dobija 50 i takodje zbog ozivaljavanja gubi 50 hp..

Klaus vs Makishima 9MW1qky
Klaus vs Makishima Skypep12
Klaus vs Makishima Skypep13


H:500-+50
E:600
C:600-100-30

Kontola:400
Brzina:200
Snaga i Preciznost:100

Hilanje:1/5

15Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 12th October 2016, 21:32

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

Takodje unistio si ceo teren jer tako pise na kartici"skoro"+ si pojacao sa ovim sranje tako da je kupola unistena..

16Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 13th October 2016, 01:14

Makishima

Makishima
Jounin
Jounin

Druze kupola je iza mene tako da je ovo nije unistilo, vidim da se mucis sa pozicijom te kupole pa cu malo da ti pomognem (Imas crtez na kraju posta), nije da je bitno posto ovako:

1. Nisi napisao u koju senku ulazis tako da pretpostavljam da si mislio na elijahovu senku

2. Vatra ima jednu gadnu manu, bar sto se tice stvaranja senki, to je sto ona stvara svetlost tako da bi unistila bilo koju senku (ako si ostavio neku oko sebe), tako da bi ostao zarobljen u svojoj tehnici

3. Elijah ima 600 hp-a, napad od 1200 je sasvim dovoljan da ga potpuno unisti i da ne ostane nista od njega, tako da ne moze da se regenerise (Rece da se regenerise iz krvi, krvi nije ostalo samim time nema ni regeneracije).

4. Samim time kada je elijah unisten i njegova senka se unistava, tako da ako si bio u toj senci automatski gubis posto bi ostao zarobljen u njoj

5. Cak i da nisi zarobljen u njoj (Sto definitivno jesi) ti nisi izbegao napad, sto znaci da je i tvoje telo 

Remek delo:
Klaus vs Makishima 0OM6wVQ
Moras da kliknes na ono view full size da bas sve bude lepo nacrtano

17Klaus vs Makishima Empty Re: Klaus vs Makishima 13th October 2016, 01:24

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

-Makishima nije pogresio ni jednog trenutka pisajuci ovaj post. S obzirom da se sakrio u senci po nekon logici, nestao bi, odnosno, dezintegrisao bi se zajedno sa tom senkom koja se "unistava" onog trenutka kada ovolika kolicina svetlosti dopre do nje. Po nekoj RP logici, da je ovo borba na zivot i smrt, Klaus bi ostao u nekoj vrsti cistilista, odnosno u svetu senki iz kojeg ne bi mogao da se vrati pa cak ni tehnikom ozivljavanja. 

-Borba je gotova, pobednik je Makishima.


P.S. Klause, ukoliko ti nesto nije jasno slobodno mi se obrati na skajpu, pokusacu da odgovorim na sva tvoja pitanja.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum