Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Stepenice do kapije

+39
Zero
Tesharion
Jaden Katarn
Goku
Boruto Uzumaki
Kira
Ichigo Kurosaki
Aoba Yamashiro
Nagato Uzumaki
Itachi Uchiha
DeiDara
Tenshi
Kimimaro Kaguya
Aya Hyūga
Sabaku no Gaara
Kisame Hoshigaki
Hologram Pein
Kagetane Furuya
Shuu Furuya
Raizen
Izumi Nase
Ningyo
Kotetsu Endo
Marik
V.
Z.
Akatsuki Ousawa
Jumive
Rju
Corazon
Yahiko
Aizen
Klaus Mikaelson
Konsai
Zabuza Momochi
Obito Uchiha
Akio Kiyoshi
Keisuke
Dante Uchiha
43 posters

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Message [Page 13 of 15]

1Stepenice do kapije - Page 13 Empty Stepenice do kapije 21st November 2015, 20:33

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

First topic message reminder :

Dugacke stepenice koje vode ka jednoj od sporednih kapija sela.

Stepenice do kapije - Page 13 Katanagatari_background_woodcut_01


301Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 18:40

Zero

Zero
Cunin
Cunin

(skocio je sa kapije na kojoj je sedeo.Setao je polako ka nagatu i povukao ga kako bi ovaj ustao.)
Izvinjavaces se kasnije sada nije ni vreme ni mesto.
Stvarno sam se nadao da cu ostati da gledam jos malo borbu ali bolje ista nego nista.
(krenuo je da seta prema selu sa rukama u dzepovima)

302Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 18:43

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

(Videvši da mu se oko ruku obmotava Klausova krv ostao je zatečen, a onda je osetio preveliku bol izazvanu probadanjem njegovog tela.)

Khh.. Ko si ti?

(Iskašlja malo krvi pa upita misterioznog ninju na konju.)

(Pošto je Izumi krenula da viče pokuša da je posluša i udje u selo mada se samo zatetura i pade na zemlju.)

Stepenice do kapije - Page 13 9df98311

303Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 18:53

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Stajao je ispred Izumi,slusajuci njene reci...uvek je bila pomalo zivac,ali ovo je bio prvi put da je video u ovakvom stanju...besna,ljuta...)

Razumem...
(Odgovori joj mirno,opustenog glasa,gledajuci je zagonetno...zatim,klimnuvsi glavom u znak zahvalnosti za prebacenu chakru, okrete se ka ostalima)

Stepenice do kapije - Page 13 Tobi_s13

Krenimo onda...

(Kako je krenuo ka selu,oseti da ga je uhvatila za ruku,i saslusavsi tihe reci,opet samo klimnu glavom,pogledavsi nekog...)

...da...
(Rece tiho,a zatim se okrete Nagatu)

Nagato,nema sada vremena za to,podignite Ichiga,mora hitno u bolnicu...ako je ista ostalo od nje...

(I trkom krenuse ka selu...)

304Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 19:10

Nagato Uzumaki

Nagato Uzumaki
Jounin
Jounin

Dok je cekao odgovor od hokagea cuo je reci sensey onda odgovori*izvinjavam se sada moram da krenem*

Prilazi obitu onda zauze cvrsto drzanje i obrati mu se *razumem sensey* 

Dotrca do ichiga stavlja ga na svoja ramena i rece mu *veliki sam ti duznik a sad nemoj da se mrdas idemo u bolnicu*trcao je nenormanom brzinom.

305Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 19:14

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

(Polu onesvešćen nije imao izbora nego da posluša Nagata. Krećem sa njim oslanjajući mu se na rame.)

306Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 21:16

Itachi Uchiha

Itachi Uchiha
Jounin
Jounin

Nakon sto je pruzio ruku ichigu on ga udari po ruci i zalete se na protivnika te za malo ne poginu...
Hah...(Kakva gluost,zbog njego budalastine za malo nije poginuo)
Posle toga okrenu se i nastavi laganim koracima niz kapiju sela...



Stepenice do kapije - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcR0tD7k3mmaOpNyV7rQoQFeab92WBNrw99DNwai3gwC-uWKj7RF4Q



Last edited by Itachi Uchiha on 3rd January 2017, 21:25; edited 1 time in total

307Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 21:21

Tesharion

Tesharion
Genin
Genin

Nakon sto je popio caj od Urahare, namrsteno je pogledao Orochimarua i u sebi pomislio "Prokleta izdajica"...
Stepenice do kapije - Page 13 Shino-Aburame-shino-aburame-17766088-1280-720

Zatim se obratio ostalim saborcima:
"Hvala ljudi, srecno !!! "
(Posle toga je potrcao i sustigao Zero-a...)

308Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 3rd January 2017, 23:10

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage


H:350-50

H:1300

C:120+60




Imam 600 brzine i 500 kontorle




Kiryu

H:500

E:500

C:500-30




(Noc je vec prozdrala predeo, vetar stao, umirise se i divovi(hrastovi) kraj velike kapije. Mesec se naglo ispeo nad prisutnima, videlo se pod sjajem njegovim koliko i po belome danu. Neko udahne, neko izdahne, poljana krvava miris pod kozu uvire, ljudi se sudaraju, beze, neki vec odlaze sa polja i tako redom...Dante stoji i ceka, splasnuo mu zar i zadovoljstvo sada vec minule borbe. Pali cigaretu i nudi dami naspram njega)










Stepenice do kapije - Page 13 2703603-dante_moon

309Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 4th January 2017, 19:02

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin




Izgleda da nema ništa od ovoga. Doba kada su vampiri bili pravi muškarci, toga više nema. Ovi samo sijaju i blješte, nose fens sešire i jašu konje.

*stavlja sluške, pušta idole i zajedno sa psima polako odlazi*


*jedan od ninken pasa izlazi iz kolone noseći nekakvu vreću*

Gara, pričuvaćeš mi ovo.

*pas ispušta vreću odmah pored Gare i brzo se vraća do ostalih*


310Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 4th January 2017, 20:29

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Pa moj posao je ovde zavrsen,izgleda.
(rece osvrcicu se naokolo  zatim cuvsi Corazonove reci samo mi potvrdno klimnu glavom i pokupi kesicu)
Do sledeceg vidjenja nindze Konohe..
Stepenice do kapije - Page 13 Tumblr_lwdv72kfV21qmmhnro1_500_large
(rece i laganim korakom se uputi prema selu sakrivenom u pesku)

311Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 5th January 2017, 01:09

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage





HP:1000
EN:900
CH:1000-30-30


Gubi se i ti.

((Obratila se Kisukeu kratko i odsečno. Bilo joj je drago što su i članovi sela peska otišli, što su je svi eto poslušali osim tog pajaca s čajem. Jeziv prizor Dantea kako stoji pred njom dok njeni saborci beže u sklonište nije u njoj stvarao osećaj straha, nego naprotiv neku neočekivanu tugu. On je bio samo jedna osoba od mase ljudi koja ju je kroz život vremenom napustila. Čovek se nakon nekog vremena navikne na takve stvari, ili bar tako kažu.))

Znaš i sam da ih ne volim.


((Iskren osmeh se pojavio na njenim usnama, dok se naprosta odlučnost u njenim očima mogla itekako prepoznati. Zauzela je dobro poznati Hyuuga položaj pred napad. Preko njenih nogu mogle su se videti iskre struje kako se spuštaju ka zemlji i šire dalje. Vreme za "ćaskanje" je isteklo. ))




 

312Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 5th January 2017, 10:50

Kisuke Urahara

Kisuke Urahara
Jounin
Jounin

(Kisuke uplasen pobegao u selo)

313Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 5th January 2017, 13:30

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

H:350-50
H:1300-200
C:180-120


Imam 600 brzine i 500 kontorle

Kiryu

H:500
E:500
C:470-200







(Vrati paklu u dzep i uvuce jos jedan dim. Nije vise bilo publike, pejzaz gluv, samo stara melodija gamize kroz vazduh...udalji se u nekolika koraka u nazad i zavuce ruke ispod plasta)


Plesimo onda...


(repetira prazne pistolje i puca)
Stepenice do kapije - Page 13 Ebonz10
Stepenice do kapije - Page 13 VQbWxhs
Stepenice do kapije - Page 13 9eJ3Hyg


(Dva eksplodirajuca metka koja te prate dmg- svaki po 700, odvojeni normalno)


Stepenice do kapije - Page 13 5UCf6LA
(dmg 500+ 400=900- zbog pojacanog ems-a)

314Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 6th January 2017, 12:38

Jaden Katarn

Jaden Katarn
Special Jounin
Special Jounin

(Prolazece pored prebacuhe Danteu 2000 chakre, koju je uzeo od devetorepe lisice)

Spali ga do dna ...


(ode svojim putem)

315Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 6th January 2017, 19:21

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:900
EN:900-20
CH:910
sage CH:400 -390


Baletan...

((Prvo ulazim u sage mode, koji poništava te tvoje uchiha buffove puj tamo. Na ta tvoja dva metka bacam po dva kunaia (((zbog tvoje čakre kojom si ih ojačao, biće mi teže da ih omašim))) ojačana +300 dmg zbog štita + 200 dmg zbog ove druge tehnike, znači 500 svaki, za 100 više od tih tvojih, po nekoj logici, ako ih zaustavim dalje od sebe, ono za 'eksplodiranje' ne važi, tj. samo će poništiti i moje kunaie, jedino ako hoćeš da se igramo logike zbog brzine da se to desilo negde prilično blizu mene pa da me možda kao malo zahvatila eksplozija jednim delom, ali imam i štit!))

Stepenice do kapije - Page 13 Kgkm8Kn

Stepenice do kapije - Page 13 AUhhfUh

Stepenice do kapije - Page 13 9eJ3Hyg

Stepenice do kapije - Page 13 4cqfwCT

Stepenice do kapije - Page 13 DZhbGZE


((PS.Imam 7 slotova zbog tehnike iz prethodnog poteza.
PSS.Nisam oduzimala dodatan HP ako se računa bilo kakav zagarantovani, naknadno ću.
PSSS.Na tebe i vrančugu ide skromnih 300 dmg jbg.))

Spoiler:



316Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 6th January 2017, 20:00

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Dante

H:300
E:1100
C:2060-650

Kiryu
H:500
E:500
C:270

800 brzine, 500 kontrole




(Tvoj napad je zaustavljen deffom. Ja obnavljam svoj oklop(koji inace traje iz prosle borbe, al eto reda radi), stvaram susanooa, a potom on od sopstvenih slotova troseci moju ch naravno koristi svoje maceve koje ja oblazem amaterasuom pre napada. Napadi idu jedan za drugim. Dmg svakog je po 1100 i zagarantovani od svakog po 400)

Stepenice do kapije - Page 13 5c23ca10

(Ubrzavam se i stvaram Susano-a)
Stepenice do kapije - Page 13 Ev0xg410
X2
Stepenice do kapije - Page 13 9pnuv410
(Ukrsta maceve koje ja oblazem amaterasuom i potom te napada)

Stepenice do kapije - Page 13 Bvz65m12

317Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 7th January 2017, 00:33

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Dok se zestoka borba vodila na kapiji izmedju 1. i 2. Hokagea, cudna silueta je stajala u pozadini toga iz koje je zracila cudna aura, nije se znalo da li je svetlo plava ili zelena ili pak svetlo crna, da li stvarno postoji ta boja ko ce ga znati, da li je to boja boga mozda? Ne bih bas rekao, jer ovo sto se vidi na kapiji nije nista no do sukob Sageva, neka vrsta bogova na zemlji najvece priznanje koje je mogle biti ikome dato, najjaca moc koju bi iko mogoa da poseduje, najjaca chakra koja oplemenjuje telo i dusu, to su oni Izumi Nase i Dante Uchiha preostala dva vidjena Boga, ali je tu jos jedan koji je primiren jos uvek A i z e n , ali otom potom, nemam previse vremena za razmisljanje moram malo da pokazem ko sam i od cega sam napravljen









Mislio je o tome dok je ispijao crno vino videlo se da je to ''Pernfolds Grange'' kakav klise 









Pa dame i gospodo da li bi se na trenutak zaustavili i ucinili cast meni, obicnom smrtniku da vam se obrati? (Stavio ruku u dzepove i samo rekao)



Stepenice do kapije - Page 13 3c1c0a337c3a3257ab3450b090c33451





When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek... what he was born to achieve... his true nature will become clear.
*PS Ovo je neka vrsta holograma*

318Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 7th January 2017, 00:54

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Potpuno je vladao terenom i sukobom koji se odvijao, stoga je odlucio da posveti svoju paznju pridoslici dok je iscekivao da prasina i dim isceznu i otkriju izgled prvog Hokagea. Dzinovska kreatura od chakre je klimnuvsi glavom dala signal strancu da Uchiha Dante slusa njegove reci.)

Stepenice do kapije - Page 13 Tumblr_mwmrf6QDl31sizcobo8_500

319Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 7th January 2017, 13:14

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin

Dotrcavam na Elijahu do kapije sela i potom primecujem veliku bitku koja se tu odigrava..

Izgleda da ce ovo biti jedna od tih prepreka..

(Inace ovde cu se pojaviti posle 4. poteza da posto sam presao 4 oblasti)

320Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 7th January 2017, 14:35

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:700-300-50+500
EN:880
CH:910-30-20-30-500-200
sage CH:10-10

Katsuyu:
Hp:500
En:500
CH:1000-30


Nismo krenuli kako valja...

((Zatvorila je oči na sekund dok su joj postepeno sage znaci s lica nestajali.))

Stepenice do kapije - Page 13 MU8BhOo

Stepenice do kapije - Page 13 6W50xue

Stepenice do kapije - Page 13 NLhHe3i

Stepenice do kapije - Page 13 PWgZccc

Stepenice do kapije - Page 13 D1I1fa1

Stepenice do kapije - Page 13 ZWiVFGb


((Sada se nalazila na svom pužiću.))

Katčić moj radi ovo kako bi poništio ostatak dmga:

Stepenice do kapije - Page 13 EwjOf47

((( PS. i dalje je letenje onemogućeno, podseti me koji sve buffovi su izazvani tvojim šaringanom, da ih poništimo sad ova dva poteza)))(((pužiću ostala dva slota pa sakuplja sage ch)))



((Kako je poništila jednostavno Danteov napad na jedvite jade, imala je priliku da čuje i vidi jedan njoj prilično poznat lik. Tenshi?, pomislila je. Usled silnih jelte dešavanja/obaveza koje je imala proteklih nedelja nije ga videla od prethodnog susreta na kapiji. Nije ni znala gde je bio. Katčić je kao mrgud gledao u pravcu Dante-a dok je ona gledala ka Tenshiu, umno totalno isključena iz borbe.))



321Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 7th January 2017, 15:52

Marik

Marik
Jounin
Jounin

Na drvetu se pojavljuje crna silueta koja posmatra sve sto se desava na kapiji

/tu sam za 4 poteza zbog putovanja

322Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 7th January 2017, 16:24

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

//Ne mozete da posmatrate nista sto se desava na kapiji jer jos uvek niste tu, od trenutka kada dodjete mocicete, just sayin'//

Zanimljivo Izumi, nisam znao da si dovoljno jaka da se nosis sa Prvim hokageom, izvrsno (napravi jeziv smesak)

No, nemam puno vremena vidim da ste zauzeti ljudi kao i ja. Cudno je to sto je Ningyo umro na tvojim rukama Izumi. Pokrenuli ste igru bez mene? Jako sam tuzan zbog toga, poslednji put kada sam se susreo sa nekim... Poslednja osoba koja je morala umreti zbog mene, cak mu se i ne secam imena. Ipak, nas kratak dijalog pred njegovu smrt... (Prepricavao je dijalog kao dramu, dramski komad, sta li je..)

Dijalog:
Eh, no napokon da predjem na stvar, malo da zakuvamo, niko od vas ovde ne sme prstom maci sem pojedinaca, sada cu to malo da promenim vreme je da pokrenem cistku. Ovim objavljujem 2. Veliki Shinobi rat, Pa, vidimo se na bojistu *Hologram nestaje uz veliki prasak*

323Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 7th January 2017, 23:48

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Dante

H:500
E:1300
C:1410
SC:400-60+50

Kiryu
H:500
E:500
C:270

300 brzine, 600 kontrole, 100 snage, 100 preciznosti

(Susano nestaje i postepeno se vraca u manje forme i tako ostajem na zemlji )

Stepenice do kapije - Page 13 Tumblr_myl7468L0h1sofonzo1_500

(Susano se povuce koji korak unazad do skroz ne iscezne, uporedo palim mod i bljestim, a utom se stvara i katon barijera pod koju staje i moj bridac)

Stepenice do kapije - Page 13 Imgpsh10
Stepenice do kapije - Page 13 GiDTtl0

Stepenice do kapije - Page 13 OwOImtf






(Potrajalo je duze nego sto je planirao, no borba je bila dobra te ga je zelja za dobrim duelom i dalje odrzavala.)


Huu...


( izdahnuo je duboko i potom pripalio cigaretu, zadrzavsi pogled na Hologramu koji se pojavio u sred okrsaja na kapiji. "Akatsuki"- pomisli u sebi.)


Divota jos jedan ometac, ponestaje mi vremena...


(progundja za sebe i usresredi se na izumi posto Hologram isceznu)



Stepenice do kapije - Page 13 Devil-may-cry-214

324Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 8th January 2017, 01:32

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP:850-50+50
EN:880
CH:130+50+500


Katsuyu:
Hp:500
En:500-500
CH:1000-30-500



((Tenshijev pogled bilo je nešto sasvim drugačije od onog kakvim ga pamti. Njegov stav, reči, osmeh - ni u čemu nije mogla prepoznati onog Tenshija. Dobro se na vreme dozvala sebi da odreaguje na Danteov potez. Nije mogla da razmišlja. Imala je sada priliku i nije je iskoristila, samo je izbegavala.
Znao je. Kako je saznao i ko mu je rekao? Bila je sigurna u to da se to desilo u skorije vreme. O kakvom ratu priča? Sada? Pogledala je ka Konohi i lice joj je poprimilo ljutit izgled. Mora da uradi nešto. Mora da završi s ovim.))

Stepenice do kapije - Page 13 CGTTomv



(((Pecnula sam samo Katčića da zatvori svoje pužije oči kako bi mogao lepo da mi odradi ovo. HAHA ok. Za ovaj veliki balon joj ne treba vid. Ja se sklanjam iza puža i mirujem.)))

Stepenice do kapije - Page 13 8NKVKRZ

Stepenice do kapije - Page 13 RDbzaoP

Stepenice do kapije - Page 13 COt7KFn

- ovo ne poništava stanje mirovanja što bi rekli )))




325Stepenice do kapije - Page 13 Empty Re: Stepenice do kapije 8th January 2017, 02:15

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

[size=34]Dante[/size]

[size=34]H:500[/size]
[size=34]E:1300[/size]
[size=34]C:1410[/size]
[size=34]SC:390-330+50[/size]


[size=34]Kiryu[/size]
[size=34]H:500[/size]
[size=34]E:500[/size]
[size=34]C:270[/size]

[size=34]300 brzine, 500 kontrole, 100 snage, 100 preciznosti[/size]
[size=42](spojeno)[/size]
[size=34]Stepenice do kapije - Page 13 38gQaov
[/size]
Stepenice do kapije - Page 13 BW0m5y6


[size=46](cim balon otvori ovu barijernu zastitu sa prednje strane da moj napad moze proci, saljem dmg koji ce preokrenuti vodu na drugu stranu ka tebi, vatra ce pretrpeti smanjenje od 500 time sto je oterala talas ka tebi tako da ostaje 700 dmg i 100 zagarantovi za tebe i 150 za puzica)[/size]

Sponsored content



Back to top  Message [Page 13 of 15]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Similar topics

-

» Stepenice do kapije

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum