Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Stepenice do kapije

+39
Zero
Tesharion
Jaden Katarn
Goku
Boruto Uzumaki
Kira
Ichigo Kurosaki
Aoba Yamashiro
Nagato Uzumaki
Itachi Uchiha
DeiDara
Tenshi
Kimimaro Kaguya
Aya Hyūga
Sabaku no Gaara
Kisame Hoshigaki
Hologram Pein
Kagetane Furuya
Shuu Furuya
Raizen
Izumi Nase
Ningyo
Kotetsu Endo
Marik
V.
Z.
Akatsuki Ousawa
Jumive
Rju
Corazon
Yahiko
Aizen
Klaus Mikaelson
Konsai
Zabuza Momochi
Obito Uchiha
Akio Kiyoshi
Keisuke
Dante Uchiha
43 posters

Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down  Message [Page 8 of 15]

1Stepenice do kapije - Page 8 Empty Stepenice do kapije 21st November 2015, 20:33

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

First topic message reminder :

Dugacke stepenice koje vode ka jednoj od sporednih kapija sela.

Stepenice do kapije - Page 8 Katanagatari_background_woodcut_01


176Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd December 2016, 22:28

Tesharion

Tesharion
Genin
Genin

(Dok je odmarao na jednom drvetu, cuo je da se nesto zbiva u blizini kapije...Odmah je krenuo tamoo...) Hmm sta se ovde dogadja i kakva je ovo stvar na ulazu?!!?!?!-rece zbunjeno nakon sto je dosao do kapije....(Staje iza Obita kao i svi ostali...)

177Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd December 2016, 22:32

Jaden Katarn

Jaden Katarn
Special Jounin
Special Jounin

(Cim je video Obita podruglo se nasmesio i uputio mu)

Ja sam samo planinski trgovac imam lepu ponudu za bilo koga od vas. Ukoliko dodirnete ovu vrecu dobicete dosta chakre koju mozete bez problema koristiti bilo gde.

(1000 ch bez rizika). Pa to ce vas kostati samo 20.000 ryo. Izvolite. (Brizno se nasmesi)

178Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd December 2016, 23:04

Zero

Zero
Cunin
Cunin

(Polako je koracao ka kapiji sela.Primetio je neku nepoznatu osobu i iza njega se nalazila velika vreca koja je emitovala neku cudnu chakru.Nasuprot osobe je stajalo nekoliko nindzi lista predvodjenih Obitom.Prisao je grupi i stao je iza Obita kao i svi ostali i cekao je da vidi sta ce se desiti.)

179Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 23rd December 2016, 23:13

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

*Nije prosao ni minut,a na kapiji su im se pridruzili jos dvojica ninji iz Konohe. Svi su bili nekako sumljicavi u vezi namera nepoznatog tipa. Aya je odlucila da aktivira svoj byakugan i pogleda malo kristalnije celo to okruzenje, odnosno da proveri potencijalnu opasnost. *
Stepenice do kapije - Page 8 00OPdwC

180Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 01:10

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Mirno je gledao stranca,prekrstenih ruku)

Povoljna ponuda,rekao bih...(Rece mu,a zatim se obrati ostalim ninjama Konohe)

Stepenice do kapije - Page 8 Tumblr16

Pa...ima li zainteresovanih za ovu retku priliku?

181Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 08:55

Nagato Uzumaki

Nagato Uzumaki
Jounin
Jounin

Pogleda obita i rece mu *Obito neveruj mu ti mislis da bi neko tek tako davao 1000 cakre ? On je lazov *Onda se okrete i pogleda stranca i rece mu *Strance predstava je zavrsena reci kosi ti zapravo ? Osecam da si ninja vise klase ! Nemozes da pdevaris nase instinkte !*Pogleda ga ostrim pogledom i ostade iza obita pride do mladog sinobija koji je bio Aburame izvadi kunai i rece mu *Cuo sam dosta stvari o tebi ti si genin ako bude borbe ja cu te zastiti i sve vas *

182Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 10:00

Tesharion

Tesharion
Genin
Genin

Hvala ti Nagato ne znam sta si cuo o meni ali cu se svakako truditi da pomognem...Cak i ako umrem, nece mi biti zao jer znam da sam branio svoje selo...Znam da je ovo neki trik...

Svi budite na oprezu! (Viknuo je...) I najmanja sekunda nepaznje moze da nas kosta!

(Rece, ne skidajuci pogled sa tajnovitog ninje...)

Stepenice do kapije - Page 8 Beee07c52b_70019247_o2

183Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 11:04

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

(Shisui bi sedio na drvetu,prisluskivajuci sta oni pricaju,dok bi gledao sta oni pricaju i dok bi dolazio stranac,sa nekom cudnom vrecom,Shisui bi u sebi promrljao i stavio namrstenu facu*Sta je ovo?* te bi sacekao nekoliko trenutaka dok se sve malo smiri i da objasni taj covjek ko je i sta je,dok bi on objasnjavao da je on Planinski Trgovac,Shisui bi se malo smirio te cekao sta ce Obito reci,posle nekoliko trenutaka kada je rekao Obito *Pa,jeli neko zainteresovan?* On bi skocio sa drveta sa namrstenom facom i rekao Obitu *Pa,ja jesam*) Stepenice do kapije - Page 8 Latest?cb=20110920162208

184Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 12:30

Itachi Uchiha

Itachi Uchiha
Jounin
Jounin

*Nisam zainteresovan Obito.

*Strance sta zelis,hoces li se lepo pomeriti odatle
ili ces cekati da te mi pomerimo...

(Baci pogled na dva mlada sinobija koju su stali pored njega,
onda im se priblizi jer je mislio da ih stranac moze uzeti za
taoce...)


Stepenice do kapije - Page 8 Z

185Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 12:34

Jaden Katarn

Jaden Katarn
Special Jounin
Special Jounin

(Nasmeja se)
To mi se svidja. Pridji decace, nemam jos puno vremena ima jos mesta koja moram da obidjem.
(Pruzio mu je ruku iako je mnogo udaljen od njega, ostale koji su mu pretili je samo sagledao sa osmehom)

186Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 12:37

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

(Shisui,ne obraca paznju na itacia te samo krece ka liku koji prodaje chakru,prilazio bi mu kao da je obmanut necime,Shisui bi ludio za moci,te bi se uhvatio za mac ako se nesto desiStepenice do kapije - Page 8 150?cb=20160305051333 )

187Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 12:40

Jaden Katarn

Jaden Katarn
Special Jounin
Special Jounin

(Sklonio se lagano od vrecice i samo je izgovorio)
Stavi ruku na vrecu i chakre ce biti tvoja.

188Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 12:42

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

(Shisui skida ruku sa maca te polako desnu ruku pokusava da stavi na vrecu,ali opet staje i upitava)
 Sta ce se desiti kada stavim ruku?

189Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 12:45

Jaden Katarn

Jaden Katarn
Special Jounin
Special Jounin

Dobices ogroman priliv chakre, nece biti lako za podneti, da li si spreman?

190Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 12:46

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

Huh,da(Polako bi nastavio sa kretanjem desne ruke,disajuci,nadajuci se da mu se nista nece dogoditi,ubrzo bi mu se rukla nasla na toj vreci)
Sta sada?

191Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 12:58

Jaden Katarn

Jaden Katarn
Special Jounin
Special Jounin

Stavio mu je ruku na rame i odjednom ogromna kolicina dark chakre bi prelazila na njegovo telo pomutivsi mu razum s tim da je Jaden video da je jos slab pa je ubacio jos nesto da bi mogao da koristi neke jutsue samo za sada


Shisui je pobesneo i sada ima na sve vrednosti po 1000 sem na ch ima 1100. Ima 4 klase koje odabere //samo za ovu borbu jer je jednokratan efekat ali mu dark chakra ostaje zauvek//. Zbog loseg uticaja ove chakre napadaces svoje prijatelje pa izvoli.
Pa da vidimo da li ces proci test  *nestaje cujvsi se njegov smeh kao eho*

192Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 13:13

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

*Pomalo razocarano, u ne bas tako razumnu odluku ninje iz Konohe, Aya je posmatrala sta se desava dok su joj obrazi, od iznerviranosti, polako poprimali boju njene kose. Narocito je obracala paznju na reakcije clanova njenog tima. Slusala je njihove reci, sa blagim smeskom. *

193Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 13:25

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

(Non rp post , naglasicu da je Kyuubi prizvana još sinoc u 11:22 te stoga pošto to velika lisica trebali biste ukazati po roleplayu kako je videti ili naglasiti da se sve ovo dešava pre prizivanja. Generalno neka sada bude trenutak u kojem se pojavljuje, te molim vas Konohljani pratite roleplay.)

194Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 14:02

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

(Shisui od dark chakre pocinje da stvara mnoge jutsue)
Stepenice do kapije - Page 8 QTsNdGN
Stepenice do kapije - Page 8 4cqfwCT
(Te nakon toga bi urliknuo jako)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Moc,moc,moc tolika moc
(Shisui nebi mogao da se kontrolira)

195Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 14:09

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

(Shisui od tolikog besa nebi primetio Kyuubia u selu,dok bi munje i vatra oko njega bile,on bi gledao koga bi napao )

196Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 14:26

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

(Ovako bi Shisui izgledao kada bi bio pun besa i moci i nekontrolisan)
Stepenice do kapije - Page 8 Hqdefault

197Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 14:37

Jaden Katarn

Jaden Katarn
Special Jounin
Special Jounin

Health: 1000
Energy: 1000
Chakra: 2000-500

Dovraga... Zasto mora neko da mi se mesa u planove posto je kyuubi u selu salje lance na Kyuubija.
Stepenice do kapije - Page 8 200lv_zpsb4d754f7

198Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 14:37

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Jaden Katarn' has done the following action : RP opcija


'Uspeh/Neuspeh' :
Stepenice do kapije - Page 8 Dislike-2-128

199Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 21:36

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

ch:460
h:550
e:550
*Odbrani se od Shusijevih napada.*
Stepenice do kapije - Page 8 FLKFQhK
Stepenice do kapije - Page 8 JHxg0mG
*"Hej eno nam dzinovske lisice u "gostima" !" rece glasno, pa doda tiho, vise sama za sebe "Ako ne sanjam...".
Zatim je zapanjeno ustuknula, napravivsi dva koraka unazad i umalo se saplete. *

200Stepenice do kapije - Page 8 Empty Re: Stepenice do kapije 24th December 2016, 22:53

Obito Uchiha

Obito Uchiha
Sanin
Sanin

(Stajao je mirno,prekrstenih ruku gledajuci Shisuia kako pocinje da divlja)

Odlicno...

Stepenice do kapije - Page 8 Tumblr17

Stepenice do kapije - Page 8 Io9JV8H

(Kawarimi...)
Stepenice do kapije - Page 8 JHxg0mG


HP-750
EN-600
CH-1000-30-30

Sponsored content



Back to top  Message [Page 8 of 15]

Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Similar topics

-

» Stepenice do kapije

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum