Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Aoba Yamashiro VS Zero

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 16:39

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

//OVO SE DESAVA 5 DANA PRE ODLASKA U SHINOBI GRAD//
Borba se odvija na maloj livadi u selu...

Aoba Yamashiro VS Zero  1505930-bigthumbnail

2Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 16:44

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Koracao je ka livadi koja se nalazila u zapadnom delu sela...)

Druze moj...koliko godina je proslo...cetiri,mozda pet ?
Kada sam cuo da si se vratio u selo odmah sam poslao svog vernog prijatelja da ti dostavi poruku.Prosto ne mogu da odolim da se borim sa tobom...
Sta si radio svih ovih godina prijatelju stari ?

(Nasmejao se gledajuci u Zeroa koji je vec stojao na livadi i cekao)

Aoba Yamashiro VS Zero  Aoba

3Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 16:44

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Aoba Yamashiro' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Aoba Yamashiro VS Zero  Dice-3-md

4Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 17:30

Zero

Zero
Cunin
Cunin

(Cekao je centru livade dok je gledao kako mu stari prijatelj pirlazi,vetar je polako poceo da duva,stajao je nepomicno sa bezosecajnim izrazom na licu)
Proslo je pet godina od nase posledje borbe,nadam se da se ovih pet godina treninga isplatilo i da ce rezultat ovaj put biti drugaciji,ali videcemo.

(Zapalio je cigaru i polako se spremio za borbu)
Aoba Yamashiro VS Zero  Tumblr_o7lpa66Olp1smzgcuo1_500

5Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 17:30

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Zero' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Aoba Yamashiro VS Zero  Dice-6-md

6Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 17:47

Zero

Zero
Cunin
Cunin

Idemo lagano za pocetak.
(zamahnuo je rukom i nalet vetra je krenuo ka Aobi)
Aoba Yamashiro VS Zero  W65ILes
HP:500
EN:400
CH:750-30=720

7Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 17:56

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

hp:750
en:750
ch:1050-60
Haha...vetar kao u dobra stara vremena...
(Stvara se vetar okolo Aobe koji je rasturio napad,zatim poce raditi znakove rukama kada se pojavi zemljani vuk kji je jurio ka Zeru)

Aoba Yamashiro VS Zero  SrsDoMh

Aoba Yamashiro VS Zero  3jb1jdl

Daj nemoj da me zezas covece...pokazi mi sta znas !!!
Jos mi nisi odgovorio sta si radio ovolikih godina...nisi valjda samo trenirao...to smo mogli zajedno...

//Dmg je 350 zobog preciznosti//

8Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 18:09

Zero

Zero
Cunin
Cunin

Nestrpljiv si kao i uvek.Nema potrebe da zurimo
(stvorio je jos jaci nalet vetra koji je unistio vukove i krenuo ka aobi)
Aoba Yamashiro VS Zero  Ag1Cnpj
(posto dmg ide na sve idalje ide 400 dmg)
HP:500
EN:400
CH:720-50=670

9Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 18:16

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

hp:750
en:750-300
ch:990-30
Hahah...idemo bre !
(Smeh mu prekri celo lice)
(Nestade u trenutku i stvori se iza Zera,pesnicom udari u njega ogromnom silinom da je zemlja popucala kao i svaka njegova kost)
Aoba Yamashiro VS Zero  JHxg0mG

Aoba Yamashiro VS Zero  F0fy99X

''Ironija on je Kaguya klan xD''

10Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 18:28

Zero

Zero
Cunin
Cunin

Da li ozbiljno mislis da mozes da se boris izbliza protiv mene???
(kosti su krenule da se sire iz njegovog tela i pokusale da uhvate aobu)
Aoba Yamashiro VS Zero  PkijGuE
HP:500
EN:400
CH:670-30=640

11Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 18:38

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

hp:750
en:450
ch:960-130

*Uh..fak...ne mogu da verujem da sam zaboravio na ovo...Kakav sam ja debil...*

Aoba Yamashiro VS Zero  177665

(Vetar je ponovo krenuo da kruzi oko Aobe poput tornada,a zatim je skocio deset metara u nazad)

Aoba Yamashiro VS Zero  NuvgW7Q

(Koplje je pojavi niotkuda i krenu da kruzi oko mene,a zatim Aoba krenu  da meditira)

Aoba Yamashiro VS Zero  Nd3k9t

Aoba Yamashiro VS Zero  SdfhNUH

Jasno se vidi da ovo nije ni desetina tvoje snage druze...ali postaje sve zanimljivije !

12Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 18:47

Zero

Zero
Cunin
Cunin

nebrini se ovo je samo zagrevanje.Ne bi bilo zanimljivo ako bi se borba zavrsila brzo.
(Struja je krenula da se stvara oko njegovih ruku i onda su munje krenule da udaraju u zemlju)
Aoba Yamashiro VS Zero  RpPtDVn
HP:500
EN:400
CH:640-50=590

13Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 18:55

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

hp:750
en:450
ch:830-90

Haha...usporeni smo kao i uvek...sve polako i temeljno,A ?
Tako i treba,kao sto smo naucili kao mali...

(Koplje polete ka Zeru,a odmah potom i senke su jurile ogromnom brzinom)

Aoba Yamashiro VS Zero  NM8aGWj
Aoba Yamashiro VS Zero  Nd3k9t

Aoba Yamashiro VS Zero  60lv_zps213606b9

//Koplje -lvl200 ;dmg 250
Senke-60lvl ;dmg 350
Tako da ne mozes izbeci zamenom ili skokom u stranu//

14Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 19:22

Zero

Zero
Cunin
Cunin

Znaci konacno si krenuo ozbiljno
(jak vetar je krenuo da kruzi oko njega ali 1 senka je ipak prosla i povredila mu ruku)
Aoba Yamashiro VS Zero  SrsDoMh
(posto koplje i senke nisu izkombinovane mogu ovim da ih odbije i primam 50 dmg)
HP:500-50=450
EN:400
CH:590-30=560

15Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 9th November 2016, 19:36

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

hp:750
en:450
ch:740+40

Uvek si bio dobar...
(Koplje se odbija i nastavlja da lebdi pored Aobe...)

(Secanja krenuse da mu nadolaze...
Aoba Yamashiro VS Zero  1356706247_aoba_yamashiro_rock_lee_no_seishun
Kada je bio samo mali student...doduse jedan od najgorih,a Zero jedan od najboljih...nakon genin ispita tada je i otputovao iz sela...nestao...nista o njemu nije cuo 5 godina...i sada je opet ovde...
Zamalo pusti suzu dok je gledao u Zera,shvativsi koliko
ovo postaje interesantno...)

*Zasto ne koristis svoju pravu snagu...*
(Pricao je sebi u bradu Aoba shvativsi da nesto nije u redu...pitao se sta smera...)

16Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 11th November 2016, 21:50

Zero

Zero
Cunin
Cunin

Bolje skini taj izraz lica i kreni da se boris ozbiljno.Za razliku od tebe ja jos uvek nemogu da pokazem sve moje karte i da se borim ozbiljno pogotovo ne u prvoj borbi.Taman kad sam pomislio da ces krenuti zapravo ti si se zaustavio.Ova pobeda nece biti zadovoljajuca ako nisi na svom maksimumu.Kreni da se boris zapravo ili ces umreti.
(punim ch)
HP:450
EN:400
CH:560+35=595

17Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 11th November 2016, 21:59

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

hp:750
en:450
ch:780-30

(Gledao je u Zera...izraz lica mu se promenio shvativsi koliko
ovo postaje ozbiljna stvar...)

*Promenio si se...ali ne mnogo druze...*

(Saputao je Aoba...senke se pojavise i krenuse da mlate uokolo ogromnom snagom,dok je neka tuga iz proslosti potiskivana radoscu sadasnjosti...)

Aoba Yamashiro VS Zero  80lv_zps6093d454

Pokazi mi onda sta znas...Shvati...nisi jedini koji je trenirao svih ovih godina...Pobedicu te...

(Vetar pocinje da juri ono Aobinog tela...)
Aoba Yamashiro VS Zero  VJjUAXt

//Dmg je 450//

18Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 11th November 2016, 22:20

Zero

Zero
Cunin
Cunin

Ah tvrdoglav si kao i uvek zasto sve moras da radis na tezi nacin
(jak nalet vetra iz njegovih ruku je zausavio neke senke dok je ostale spretno izbegao)
Aoba Yamashiro VS Zero  EiEJF5X
HP:450
EN:400-150=250
CH:395-30=365

19Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 11th November 2016, 22:28

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin


hp:750
en:450
ch:720-30
*Hm...Ne razumem...*
(Cista chakra zasija u momentu rastavi se na dva dela i jurnu ka Zeru koji je stajao i gledao...vetar je nestao,a koplje je samo lebdelo mirno pored Aobe...)

Aoba Yamashiro VS Zero  0CPWjTt

Tezi nacin nije uvek tezi znas...Ponekad se samo cini...Zavrsicu ovu borbu uskoro...

(Oci su mu se sijale...zelja za pobedom postajala je sve veca i veca...ipak oklevao je da napadne punom snagom...ni sam nije znao razlog...)

//Dmg je 2 x 150//

20Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 14th November 2016, 22:48

Zero

Zero
Cunin
Cunin

Ozbiljno mislis da nesto tog kalibra moze da me pogodi
Aoba Yamashiro VS Zero  JHxg0mG
(stvorio se par metara dalje.Na mestu gdeje stajalo nalazi se izbuseno deblo)Probaj ovo da izbegnes
Aoba Yamashiro VS Zero  6A15O3E
(Zidovi okruzuju aobu i pocinj da svetle(moras prvo nekako da izbegnes svetlo pa tek onda da razbijes def))
HP:450
EN:250
CH:365-80=285

21Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 14th November 2016, 22:55

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

*Moram brzo da odreagujem!!!*
(U momentu kada su se pojavili zidovi izmedju njih ne bese niko...samo rupa se nalazila u sredini a zidovi su svetleli u prazno...Aoba je vesto usao u zemlju kako bi izbegao napad)

Aoba Yamashiro VS Zero  Yhuo3ZN

hp:750-???
en:450-???
ch:690-30-???

*Dobar potez,ali neces me pobediti munjom...*
(To su poslednje reci koje su se cule nakon sto je nestao...)


//Radim nesto skriveno...//

22Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 14th November 2016, 23:11

Zero

Zero
Cunin
Cunin

Ovo je bezveze.Da je ovo borba do smrti ili rat ja bi bio prvi koji bi igrao prljavo i krsio pravila ali posto je ovo sparing nema potrebe za tim
(stajao je mirno i punio chakru)
HP:450
EN:250
CH:285+35=320

23Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 15th November 2016, 21:41

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Sve je bilo mirno...nijedan sum se nije cuo osim ptica koje su preletale iznad terena na kom se odvijala borba...)

hp:???-???
en:???-???
ch:???-???

(Idalje sam pod zemljom,nista se nije desilo prosli potez...bar ne vidljivo...radim nesto skriveno)

24Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 15th November 2016, 22:17

Zero

Zero
Cunin
Cunin

Ah ovo je vec postaje dosadno.Dosao sam ovde da se borimo a ne da igramo zmurke.Aoba Yamashiro VS Zero  ENIACnC
(Krenuo je da trci uz jedno drvo u blizini sve dok nije bio na vrhu)Svejedno sada imam dovoljno vremena da reagujem ako si uradio nesto tamo dole.
HP:450
EN:250
CH:320-10=310

25Aoba Yamashiro VS Zero  Empty Re: Aoba Yamashiro VS Zero 15th November 2016, 22:37

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Pojavljuje se prvo samo glava iz zemlje,a zatim i ceo Aoba obmotan zemljom)
Aoba Yamashiro VS Zero  JmR1774

U redu onda zavrsicu ovo...Znam da nikada nisi bio strpljiv...
ONDA SE SPREMI ! HAAAAAAAHHHHHHHHH !!!!

(Uz ogroman nalet vetra koji je isao ka Zeru,koplje se podize,pretvori se u ogromne nozeve i zalete se ogromnom brzinom odmah nakon vetra...
Vreme je u momentu stalo...uz urlik koji je ispustio,adrenalin ga je ubijao,ali zelja za pobedom...je bila jaca od svega...)

Aoba Yamashiro VS Zero  Tumblr_obkgrjh6pi1rene1xo1_r1_500

hp:750
en:450
ch:600-300

Aoba Yamashiro VS Zero  4Y9KxIF
Aoba Yamashiro VS Zero  Nd3k9t

//Lvl napada oruzijem 200,dmg 550,vetar lvl normalan dmg 650... Ukupno 1200 dmg...
Sto se tice onog defence to sam aktivirao kao prvi skriveni,a drugi je bilo samo punjenje chakre xD//

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum