Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Ulaz u palatu

+5
Seigen
Kisai Yokubi
Jumive
Dante Uchiha
Konsai
9 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Ulaz u palatu Empty Ulaz u palatu 2nd October 2016, 14:51

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Ulaz u palatu Latest?cb=20141127082426


Ovo je ulaz u palatu u koju mozete zakoraciti tek posto cuvarima pokazete dozvolu diplomatskog staba koji mozete naci u ostalim delovima grada. Mozete uci bez dozvole u koliko vas uvodi jedan od lordova.

https://nms-serbia.rpg-board.net

2Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 12th January 2017, 13:54

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage



(Ovo mesto... zaista ga nije voleo. Nakon sto se oporavio od borbe sa Hokage-om, Dante je dosao pred kapije velike palate shinobi grada. Negde se zaustavio u mislima zakoraktnuvsi prema prvim stepenicama. Shinobiji, obicni ljudi, sela, kuce, rat, deca... i  zver koju su razapeli duboko na onaj unutrasnji krst u njemu samome. Nisu to uradili uzetom, klinovima i rukama vec svojim dusama naplacivase mu svoj nasilan kraj. Sve mu mrak pred ocima, a niz lice potok krvavi zavire mu za kaputom i on stoji jos jednom na ovom ogavnom mestu terajuci novom cigaretom smrad iz nozdrva. )


Ulaz u palatu 4807232-dante+dies+2

3Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 13th January 2017, 13:52

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Dolazim ovde (po pravilu ako ne putujem bicu tu za sat vremena)

4Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 13th January 2017, 21:12

Kisai Yokubi

Kisai Yokubi
Special Jounin
Special Jounin

Miran, lep dan.


Vazduh čist, pun života.


Uchiha Dante.


Rekao je reči nakon što je umirenim hodom, jednakim koracima prišao osobi na kojoj je Kisai i pored skrivanja mogao videti blagu emocionalnu potrešenost. Bio je specijalista u tome, znate.. Sharingan koji je probudio u četvrtoj godini dao mu je sposobnost da svemu nadje slabu tačku.. Čitao je ljude poput knjiga.

No 'pak izgleda da njegov naslednik iz sledećeg generacionog razdoblja beše nasledio njegove sposobnosti.



Kako ti mogu pomoći..? (osmehnuo se blago)

Vetar je na trenutak provejao i zaista osoba koja bi se nalazila bi tu pomislila da njegovo poreklo nije prirodno. Nije ni bilo. Talas vetrića koji je pomerio kosu i otkrio Kisaiev rinnegan bio je čista naznaka. Naznaka jačeg.

Ulaz u palatu Maxresdefault

5Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 13th January 2017, 21:50

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Podize pogled i zaustavi ga pred Feudalnim lordom, liderom Shinobi grada.)



Nema mirnog dana nikome ima 20 godina, samo ga ti slikas svakog jutra negde u glavi Kisai.


(nasmesi se i odmahnu glavom)




Dobro je da si se izvukao na svetlost, da ne moram da se uvlacim i srecem ostale.


(Izvadi novu cigaretu i pripali. Potom se uozbilji.)


Dosao sam po malog, ionako je vec ostecen, 7. odred je dovoljno protracenih zivota, ovaj ce naci nesto vec pametnije da radi...




(Povukao je jos koji dim, Kisai je  najjaci shinobi u poznatom svetu. Jedina osoba preko koje verovatno nije mogao da pregazi bila je pred njim. Dante je skupljao snagu i pripremao novostecene moci.)


Ulaz u palatu 15%2B-%2B1

6Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 13th January 2017, 22:05

Seigen

Seigen
Jounin
Jounin

(Koraci.Cipele udarase nezno put kojim se kretao,blaga prasina bi se dizala...
Ruke kao i obicno jedna u dzepu,druga pored tela.
Prilazio je ninjama ili bolje receno legendama,koje su stojale ispred ogromne palate.Hladni vetar presece smirenost prisutnih.
Mogao je videti promene ponasanja u svima koji su stojali.
Uznemiren pomalo i sam,izvadio je ruku iz dzepa i prisao na nekoliko metara od Dantea spreman da mu prenese poruku,ali...
Oblaci se polako razilazise,kao da su se trkali.Ili su pak bezali.
Video je te oci...ispunjene tamom,nekakva jeza prosla bi kroz njegovo telo.
Seigenove oci zaigrase na momenat dok ga je posmatrao.
Imao je osecaj...kao da gleda u sam...pakao.)

*Da li je to...*

Ulaz u palatu SouseiOn_16_8

(Nekoliko trenutaka je trajala ta strasna tisina.Zatim trepnu i vrati svoj hladnokrvi izraz lica koji nije pokazivao emocije.Ni tugu,ni radost.Pa cak ni strah.Ipak,znao je da Kisai moze da ih prepozna.Osetio je.Pazljivo je slusao Danteove reci.Njegov glas.Bio je jednako hladan kao i Kisaijev.A pogled,mozda ne toliko strasan,ali definitivno mracan.
Vetar bi dunuo jos koji put do momenta pre nego bi se nastavio razgovor...)

7Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 13th January 2017, 22:51

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin






Dotrcava ispred palate na konju i zatim silazeci sa njega povika


Elijah...idi po Orochimarua i dovedi ga ovde..sada znas put.


Potom pogleda Marika i klimnu glavom...
Idemo u nepoznato stari prijatelju..Blago se nasmeja
Boga pitaj sta nas ceka..mada ni on nece znati jer tamo gde idemo njega nema..
Rece videvsi Dantea i i dvojicu misterioznih ninji..


Ulaz u palatu 14603b7da20173131236d434183d8489204be2ca_hq

8Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 13th January 2017, 23:24

Marik

Marik
Jounin
Jounin

Lagano je sisao sa konja. Trebao mu je momenat da se sabere kada je ugledao gdje se zapravo nalaze. Posmatrao je divnu okolinu kada mu je pogled pao na sve velike ninje koje su se okupile. Zatim je pogledao u Klausa i klimnuo glavom.

9Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 13th January 2017, 23:48

Kisai Yokubi

Kisai Yokubi
Special Jounin
Special Jounin




Zamišljam mir ?


Pokaza rukom da ga prati i dodje do balkona odakle se pružao savršen pogled na njegovu milu kreaciju.

Ne Dante.. Stvorio sam mir.. Milion ljudi baš ovde pred nama živi u miru. Priznaću jer ćeš verovatno reći kako je mir nastao iz straha, ali zapravo mir ne nastaje iz straha uopšte. Nastaje iz pobede. Ove oči dale su mi moć da ujedinim zaraćena naselja i stvorim nešto jedinstveno. Strah ih je bilo ispočetka, ali pobedio sam neslogu i siromaštvo pa se vremenom pretvorila u neki oblik ljubavi i poštovanja .

Okrenuo mu se blago i nasmešio. Ne beše on tu zbog njih već oni tu zbog njega pa je dao sebi vremena da uživa u pogledu. Stavio je ruke na ledja i vreme kao da beše neprirodno usporilo.

Za šta će ti ?

Ulaz u palatu 300?cb=20160816071634


Prekinuo je tu tišinu tešku i setivši se Aizena glas mu ne beše toliko ushićen kao pre.Prisustvo svih tu je osetio, ali Dante mu beše prioritet. Uchiha je uvek imao prednost u Shinobi gradu jer Kisai smatrao učihe arijevskim klanom.

10Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 02:24

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Stajao je na balkonu kraj njega i slusao pomno sta govori i potom uz blagi jedva cujan dubok osmeh spalio je ostatak cigarete da ne zaprlja opuskom predivan mermer na kome stajase)


E moj komandante, ovi zidovi su tebi doneli mir ako to tako zoves(potom podignu i pokaza juzno od pravca u kome su gledali)


Konoha jos gori, novi napadaci upravo ubijaju sanina, sve zivo sto moze da hoda trazi utociste kod Kazekage(ponovo osmeh)...zamisli tu srecu koja ljude otera u onu rupcagu.


(Stavi ruke iza ledja i izdahnu)


Ni Hokagea vise nema...


Ako i dalje vidis bolje nego ja, u sta ti to gledas tacno -*retoricko pitanje


(Odmahnu glavom i okrenui se ka njemu odobrovoljeniji)


Treba mi mali da zaustavi sve kad dodje vreme, a pesak ovih dana brzo tece...








Ulaz u palatu D8a3505df915a31089c20584183646fd

11Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 03:02

Kisai Yokubi

Kisai Yokubi
Special Jounin
Special Jounin

Znaš da ne marim za život iza ovih zidina kao što život iza ovih zidina ne sme mariti za mene.

Ulaz u palatu Hqdefault

Dovedite ga..


Reče tiho stražarima koji odmah krenuše.

Dobar je.., podseća me na tebe kada si mladji bio. Šta li će reći kada sazna da si ubio njegovu prijateljicu i zapalio mu selo ?

Nasmešio se i sačekao dogadjaj dana.

12Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 03:12

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Zapali cigaretu i pogleda ga)
To selo si ti stvorio, Hokagea si ti postavio, svu tu decu je spasio sedmi odred koji si ti vodio.

(Povuce dim)

Kad tebi nije stalo, nema ni on prava da brine narocito...(posle kratke pauze)

Ili jos bolje neka brine tako ce lakse odigrati ulogu koju sam mu namenio..
(Pogled mu se fiksirao na zidine i prisecao se planova za njihovu gradnju i neke mastarije u onom proslom ratu, o zidovima od belog kamena koji ce spasiti sve)

13Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 03:32

Kisai Yokubi

Kisai Yokubi
Special Jounin
Special Jounin

Dante..

Reče meko i okrenu se pa se nalakti na ogradu očekujući traženog zatvorenika i okrećući ledja gradu.

Da se ja brinem za to selo kao što ti kažeš na ovom balkonu bi stajala jedna osoba manje..

Osmehnuo se i krenuo izusti nešto kada su se pojavili čuvari koji behu specijalnim konpcima koji su naizgled levitirali nosili Aizena izvezanog.

14Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 03:45

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

(Čuvari su ga doneli i stavili negde po sred srede dvorišta okrenutog prema dvojici Uchiha na balkonu)

Ulaz u palatu Tumblr_static_tumblr_static__640

A ja sam mislio da su mi posete ukinute..

(Reče sa osmehom gledajući ih.Beše sposoban da govori posle 8 meseci ne progovaranja reči,  ali mu je to nanosilo neverovatan bol.)

Verovatno bih sagnuo glavu u znak poštovanja ali mislim da to u ovom stanju nije moguće.

(Nasmeši se još jednom razmišljajući šta već sada rade tu još 4 ninje uglavnom poreklom iz Konohe. Hteo je i njih pozdraviti, ali bol u vilici lako je nadvladao njegove želje.)

Priča i osmeh behu njegova bela maska kojom je sakrio nalet adrenalina zbog nečega što bi moglo uslediti. Stolica koja je blokirala svaki oblik chakre beše sada njegov zatvor iz kojeg nije mogao ustati.

15Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 03:57

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Naslonio se ledjima na ogradu i nasmejao sa nekim srecnim kezom na licu)

Kisai , Kisai sta ti je, ne bi ti nista bilo pobogu i dalje si ti moj El comandante(nasmeja se, povuce dim i potom skrenu pogled ka nadolazecoj pojavu)
Uf bas si ga rastavio(odmahnu glavom)
Jos nije propala opcija, nacicu nekoga da ga skrpi...
(Uozbilji se posmatrajuci Aizena)
Bice uredu sve, idemo kuci (namignu mu i klimnu glavom)

16Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 06:32

Kisai Yokubi

Kisai Yokubi
Special Jounin
Special Jounin

Nasmejao se glasno i iskreno na Danteovu opasku. Rivalstvo medju jakima mu je uvek bilo prirodno ali Danteu je pre svega bio i ostao prijatelj. Obratio se potom Aizenu promenom u glasu i raspolozenju.  

Oslobodjen si zatvora, mojeg pamćenja onog što si uradio ne. Nadam se isto da ćeš ponovo razmisliti o tome što je majka tvog deteta jedan od najtraženijih odbeglih ninji Shinobi grada. Budi pametan kao što znaš Aizene.

Šteta bi bila da tako talentovan šinobi koji nije za potceniti.. nestane.. Ako to Dante dozvoli možda se za tebe nadje mesta i medju sedmoricom nekada..


Mahnuo je rukom i trake su ga oslobodile.

Nisam upoznat sa osobom po imenu Ichigo ali ako je vredan ovoga mača voleo bih ga sresti.


Nasmešio se i izvadio mač koji je oduzeo Aizenu kada ga je zatvorio polagajući ga na ogradu balkona.

Ulaz u palatu EhDX5oY

Pošto ste dobili ono što ste tražili, odlazim. Čuvaj se ti beli. Popij jednu za mene kao nekada u ratna vremena.

Nasmejao se blago i krenuo ka vratima palate.

Amenominaka..


Ulaz u palatu Sasuke_uchiha__boruto__by_jhn49-d9umn3h

Izustio je blago i ispred njega prostor i vreme se pocepalo dokle rupa nije narasla do njegove veličine. Prošao je portalom i rupa je odmah nestala ostavljajući blagi nalet vrelog vetra.

17Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 06:46

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

(Stolica ispod njega se raspukla i pretvorila u niski oblak prašine. Saslušao je reči Kisaieve pažljivo ne želeci da uvredi ninju koji kontroliše njegov zivot u tom trenutku)

Zasigurno hoću Lorde Yokubi.


(Blago je pognuo glavu u znak poštovanja i zahvalnosti što je odobrio Danteovu molbu. Jedva je od bolova stojao na nogama i vreme do Kisaievog odlaska cinilo mu se kao vecnost. Cim je otisao lagano blagim koracima kako bi izazvao sto manji bol prišao je Danteu i naslonio se na balkon.)

Nadam se da si se vratio na mesto hokagea jer si pronašao savršen konjak koji moram da probam..


Ulaz u palatu Maxresdefault

(našalio se i stao gledati Dantea i prisutne ninje dok mu se lagano snaga vraćala u telo)

18Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 12:41

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

Orochimaru dok je jahao na Elijahu stigao je na Ulaz u Palatu a tamo ugledavsi mnoge likove Dantea koga je jeddnom video a lik koji je bio sa njim nikada ga nije video te je Elijah nastavio jahati prema
Klausu i Mariku

19Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 15:25

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Nasmesi se i salutira mu onako polouobavezno dok je odlazio, ne skidajuci pogled sa Aizena)

Bices ti dobar kad te sredimo...
(ponovo ponovi postupak sa spaljivanjem cigarete i pogleda sve prisutne posto baci Jumiveu poseban skrol)

To dajte dole u sluzbi za prijeme kod centra, a odsednite u apartmanu na vrhu(dobaci jumiveu kljuceve).

Sad vise nema podela dobili ste zajednickog nerijatelja, a samim tim i zajednicke prijatelje...

(Uzima mac za ichiga u ruku)

Idem u selo peska da im prestavim novog Hokagea.

Cuvajte se, bicemo u kontaktu (nasmesi se i njih dvoje nestase u kamui-u)

20Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 15:34

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Ej bre apartman na vrhu..? Kakvog sada hokagea Dante ? U Peeee..

(Tata vec zbunjen situacijom nestajao se Danteom i glas mu se izoblicavao dok je pokusao saznati informacije.Pogledao je ka nebu u pokusaju da sazna makar koje je doba godina jer je izgubio pojam o vremenu i prostoru u zatvoru.)

Ulaz u palatu Bleach_623___aizen_by_kdreamz-d8p39ru

21Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 14th January 2017, 17:07

Seigen

Seigen
Jounin
Jounin

(Nakon zavrsetka kratkog razgovora,kada je vec i A.izen dosao sav ukocen,prebledeo.
Izgledao je kao zivi mrtvac.Nije mogao ni da progovori.Pogledao ga je ispod oka pre nego sto Kisai nestade u momentu,kao i Dante zajedno sa ,ocigledno, novim Hokageom.
Jumive je drzao skrol i kljuceve od apartmana o kom je Dante pricao.
Napravio je nekoliko koraka prema njemu,samo ga je pogledao.Uzdahnu.
Potom izgovori svojim istrosenim,dubokim glasom.)


Necemo stojati ovde ceo dan.Pokrenite se...


(Tek je tada primetio jos jednu osobu koja je stojala pored Klausa.
To je bio Orochimaru.
Poput izbezumljenog kuceta stajao je u njegovoj senci.
Zasto je uopste dosao ovde bilo je pitanje koje mu ipak nije postavio.
Iskreno nije ga ni zanimalo.
Zeleo je da se opusti,kasnije ce imati mnogo posla.)


*Rat...Mir...Smenjuju se brze nego godisnja doba...Ova era je bedna.*


22Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 15th January 2017, 16:59

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

Nakon nekoliko trenutaka Dante i Tata nestadose a jedan lik ostade
Orochimaru podize ruku pruzi kaziprst prema Seigenu i upita
Klausa i Marika a i Seigena (dovoljno bi se prodrao)
KO SI TI?!?
Dok bi to radio gurnuo bi desnu ruku u dzep izvadio cigare i zapalio jednu
Zatim bi cekao odgovor


/nemoj vise ti da pises sta ja radim sta ja osjecam molim te -_-/

23Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 15th January 2017, 21:12

Seigen

Seigen
Jounin
Jounin

(Neznu tisinu prekinuo je piskavi,histericni glas Orochimarua.
Okrenuo je glavu polako prema njemu,pogled direktno u oci.
Neprijatno iznenadjen nezrelim i nepristojnim gestom mladog genina odgovori mu)

Skloni taj prst dok ti nisam odsekao citavu šaku...
Ovo ti je savet koji bi trebao da poslusas.
Nauci se postovanju.


(Nakon tih recenica gledao ga je jos nekoliko sekundi.
Mozda su cak i minuti prosli to nije ni znao.Ovo je mozda drugi put u citavom dosadasnjem zivotu da mu se neko ovako drsko obratio.
Navrla su secanja iz davnih dana.
Lepa vremena sa jednim mladim ninjom koji je zeleo
da postane najjaci shinobi.
Zatim i ona ruzna secanja dodjose na red.
Teror...
Prestao je da razmislja, tako se cinilo najbolje.)




Non rp deo posta:

24Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 15th January 2017, 21:20

Orochimaru

Orochimaru
Cunin
Cunin

Gledajuci Seigena napravio je mrzovoljnu grimazu i opustio se lagano povukavsi dim iz cigarete 
Rekovsi Seigenu
Kako hoces
Nisi mi odgovorio na pitanje 
U tom trenutku stade ispred Klausa sede na pod podize koljeno i stavi tu ruku i pomalo bio iznerviran jer mu je odelo svo krvavo
Ulaz u palatu 2Q==
Ajde sta si toliko krvavo
Rece mrzovoljno nastavivsi gledati Seigena.



Last edited by Orochimaru on 16th January 2017, 18:07; edited 1 time in total

25Ulaz u palatu Empty Re: Ulaz u palatu 16th January 2017, 17:40

Seigen

Seigen
Jounin
Jounin

(Ninja bledog tena je idalje trazio odgovor na svoje pitanje.
Njegova odlucnost je bila interesantna.
Zatim mu je odgovorio,ali ne samo zato sto je to on trazio.
Nego sto su i ostali prisutni isto toliko znatizeljno iscekivali odgovor iako nisu progovarali ni rec.
Moglo se procitati sa njihovih lica.)


Moje ime je Seigen...


(Nije bilo vise vremena za razgovor, prosao je vec duzi period otkako je Dante otisao.
Shvativsi da ovim tempom nikada nece uci u apartman,odustao je od toga.
Okrenuo se i otisao svojim putem u grad ne osvrcicu se.)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Ulaz
» Ulaz
» Ulaz i recepcija
» Ulaz i dozvola
» Glavni ulaz

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum