Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Gledaliste

+6
Han Saratoshi
Aizen
Ichigo Kurosaki
Corazon
Sabaku no Gaara
Konsai
10 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Gledaliste Empty Gledaliste 30th September 2016, 15:25

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Gledaliste 234663-amazonlily_5
Deo tribina gde se nalaze klupe za sedenje, odkle se posmatra ceo spektakl na terenu. U sredisnjem delu nalazi se vip loza namenjena za velikane shinobi sveta. Sa gradskih ulica na tribine se moze uci kroz jedan od 6 ulaza, u slucaju bezbednosne uzbune, citava arena, a time i svaki izlaz  obavija neprobojna barijera na komandu bilo kog lorda shinobi grada.

https://nms-serbia.rpg-board.net

2Gledaliste Empty Re: Gledaliste 2nd October 2016, 23:29

Konsai

Konsai
Admin
Admin

Gledaliste 16ebac10

https://nms-serbia.rpg-board.net

3Gledaliste Empty Re: Gledaliste 5th October 2016, 19:37

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

(mirno ulazi  posmatrajuci borbe koje su se odvijale,pokretom ruke pesak iz zemlje se promenio I stvori se mala stolica od peska na koju je seo)



Last edited by Sabaku no Gaara on 5th October 2016, 23:53; edited 2 times in total

4Gledaliste Empty Re: Gledaliste 5th October 2016, 19:52

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

*Penje se uz stepenice nakon borbe, uz njega je Bouvi*


Pesak, ludilo.


Da pogledam ove moje do kraja.

5Gledaliste Empty Re: Gledaliste 5th October 2016, 20:05

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Jedva je nasao mesto da sedne. Video je coveka koji kontrolise pesak.)
Voleo bih da ja to imam.

6Gledaliste Empty Re: Gledaliste 7th October 2016, 14:33

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage



// Sve dok sam van borbe Rekapitulacija odrzava moju brzinu na 500. To kretanje je toliko retardirano brzo, čak brže od osme kapije, oku običnog čoveka nemoguće za ispratiti. Od sada računajte (reći ću to ovde na gledalištu) gde god da me pronadjete , sretnete, napadnete moja brzina je 500.

Gledaliste Sosuke-Aizen-aizen-17357926-1280-720

Ne bi trebalo da si ovde..
(reče dok se njegova silueta pretvori u biće stajući iza Gaare)
Minato se pojavio, ti si se pojavio.. Hoćete li me u grob oterati pre vremena ?
(reče sa osmehom gledajući put arene ignorišući ideju da priča sa čovekom kojeg poznaje veći deo svog života)

Assasination team 99 also known as "The Calamity ones".
Sva tri člana su tu ponovo. Niko ne sme da sazna za prošlost Gaara. Ali ovo i nije mesto za takve priče...

Zašto si ovde ?

(reče sedajući na mesto iza njega gledajući borbe turnira)

7Gledaliste Empty Re: Gledaliste 7th October 2016, 15:57

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Postajes sve boljii Aizene.
(rece okretuci se prema silueti koja se stvorila iza njega )
Gledaliste Tumblr_lp90xmbfwn1qmmhnro1_500
I Minato je znaci ovde,zanimljivo.Izgleda da smo opet na okupu.
(nasmeja se)
Dosao sam kako bi nadgledao turnir,i najverovatnije cu ostati malo u selu...a za kasnije cemo videti.
(rece zamislivsi se gledajuci u pravcu arene)

8Gledaliste Empty Re: Gledaliste 7th October 2016, 16:59

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

(Od zrnevlja peska koje je samo kruzilo oko Gaarinog tela ga prodje jeza)

Ostaješ u selu, ha.. ? Dante vam je dao dosta toga za pravo..

O boze..(reče u trenutku kada je Klausov konj ozivio zagledan u borbu, sprečavajući ostale da pomisle kako on i Gaara vode neki ozbiljniji razgovor)

Znaš.. da je sada Akacuki neprijatelj Konohe..?
(reče ustajući i okrećući glavu na stranu očekivajući odgovor sa namerom da ode)

Gledaliste 200_s

9Gledaliste Empty Re: Gledaliste 7th October 2016, 17:49

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Cuo sam o nekom detetu koje je umrlo,kazu da je bio tvoj prijatelj.
Omeksao si Sousuke ..
Gledaliste Tumblr_lu31bxMdHq1qmmhnro1_r1_500
(rece ne skretajuci pogled sa terena za borbu)

10Gledaliste Empty Re: Gledaliste 7th October 2016, 18:17

Han Saratoshi

Han Saratoshi
Special Jounin
Special Jounin

(Han i Minato pojavise se na 2 slobodna mesta na tribinama, odmah pored Aizena i Gare. Han, prekrstivsi ruke obrati se Gari i Aizenu, ne gledajuci u njih vec prateci borbu pazljivo.)


Pozdrav, Jounini od Konohe




11Gledaliste Empty Re: Gledaliste 7th October 2016, 18:35

Namikaze Minato

Namikaze Minato
Jounin
Jounin

(Minato pogleda prema Aizenu i Gari, samo izusti njihova imena i klimnu glavom.)

Aizen, Gara... Ko bi rekao haha, svi na okupu.

12Gledaliste Empty Re: Gledaliste 7th October 2016, 18:57

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

(Pojava Minata i Hana ga prekide u nameri da odgovori na Gaarinu opasku)

Kada bi sećanja izbledela..,

(reče i zastade u rečenici sedajući na mesto ponovo, fokusiran i dalje na borbu)

možda bi mi bilo i drago što smo svi tu..

Gledaliste OP%2BAIZEN_%2B%2Bcopy

(procedi tiho jer je njihova pojava već privukla poglede ljudi u areni)

Ni tvoje pojavljivanje ovde nije slučajno Saratoshi, jer je tebi i Danteu obezbedjeno mesto gore..

(skrenu pogled na trenutak kao kuli u kojoj se nalazila vip loža)

13Gledaliste Empty Re: Gledaliste 7th October 2016, 19:08

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

(osvrnuci se na pridoslice samo se okrenuo prema njima)
Gledaliste Tumblr_m469tq0dmM1qmmhnro1_500
Mi o vuku,a vuk pred nama.
(pogleda prema Minatu)
Znaci i ti si se vratio,ovo je vece nego sto sam mislio.
(rece smoreno vrateci poged na borbe koje su se odvijale)



14Gledaliste Empty Re: Gledaliste 7th October 2016, 19:14

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Odoh braćo, uživajte mi.

Opasni ste svi ovde.

*Odlazi sa Bouvijem na ramenu*

15Gledaliste Empty Re: Gledaliste 8th October 2016, 14:12

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Dolece na svom koplju,a zatim pogleda prema Aizenu i trojici nepoznatih ninji)

Hm!? Pozdrav svima ? Moje ime je Aoba Yamashiro.
Ne secam se da sam vas video na spisku za borbe ?
(Shvatio je da su svi poprilicno ozbiljni pa se okrenuo ka Aizenu)
Kako je prosla tvoja borba ?
Gledaliste Latest?cb=20120330012119

16Gledaliste Empty Re: Gledaliste 8th October 2016, 17:41

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin


(Zadivljen borbama koje je video lagano je krenuo ka terenu)
Bice ovo zanimljiv turnir
(Rece ovo i nastavi ka tunelu koji je vodio na teren)

17Gledaliste Empty Re: Gledaliste 8th October 2016, 17:59

Han Saratoshi

Han Saratoshi
Special Jounin
Special Jounin

(Dok je sedeo na svom rezervisanom sedistu i pomno posmatrao borbe, ne obracajuci paznju na gungulu koja se odjednom stvorila oko njega, prisao mu je jedan od shinobija iz Shinobi grada koje je zaduzio da, dok je on ovde, motre na sve sto se dogadja u Konohi i oko nje kako bi on imao konstantan uvid u situaciju u svetu iako je ovde izolovan od istog)

*Han-sama... (obrati mu se shinobi, tihim glasom, tako da ga je samo Han mogao cuti). Sto se Konohe tice situacija je stabilna. Mislim da je vreme da im kazete sta se dogadja*


(Han je potvrdnu klimnuo glavom, a zatim je dao znak shinobiju do njega da je slobodan. Stavio mu je vrecicu punu ryo-a u dzep i klimnuo glavom potvrdno, cime je sugerisao da je odlicno obavio svoj zadatak. Vrecica ryo-a u njegovom dzepu nije govorila suprotno. Han ustade, okrenu se ka shinobijima iz Konohe, potom im se obrati)


Mislim da je napokon vreme da saznate nesto. Vas Hokage vas je napustio. Verovatno se vise nikada nece vratiti. Za to sam i ja delimicno kriv jer sam mu dodelio zadatak i vrlo vaznu poziciju za koju smo obojica znali da nije spreman. Nakon smrti Keisukea i otmice Izumi mislim da je shvatio da mu je rat oduzeo previse i da vise nema zivaca ni zelje da se dalje pati ovde. Od vas je stvorio veoma jake shinobije, sto se potvrdjuje na ovom turniru. Konohu je ostavio vama, na milost i nemilost i nadam se da cete raditi dobro u secanje na svog Hokagea.  Sada me izvinite, imam jako bitne stvari da obavim. Uzivajte u turniru i lepoti Shinobi grada dok ste ovde.


(Zakoracio je par koraka, a onda je zastao i okrenuo se ka njima)


Oh, da, zaboravio sam da napomenem jos jednu stvar. Vas prvi zadatak je da nadjete novog Hokagea. Ja vec imam nekog na umu, ali moram videti kako se situacija razvija. Imacemo sastanak povodom ovoga sa mojim i vasim predlozima. Tamo cemo naci najoptimalnije resenje ovog, trenutnog, 'problema'. Do tada, zbogom..


(Han se odalji par koraka od njih, baci jos jedan pogled ka borilistu a onda se okrenu ga izlazu iz gledalista i same arene. Kroz glavu mu je prolazila jedna misao: "Dante, prijatelju, gde god da si, nadam se da si nasao svoj mir i da ces nam se jednog dana vratiti. Dugujes mi par sparinga")

18Gledaliste Empty Re: Gledaliste 8th October 2016, 18:15

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Pre nego sto mu je Aizen odgovorio na pitanje nepoznati ninja je upravo saopstio vest da je Hokage napustio selo lista...)

Molim !?
(Ruke pocinju da mu drhte...)
*Kako...kako je mogao tako nesto da uradi...da li je on normalan...ks...ta budala....Jos gore,kako ovaj tip moze tako mirno da nam saopsti !!! Prokletstvo...Stalno neki problemi...*
Gledaliste Latest?cb=20120922024634&path-prefix=fr
Stanite ! (Zastao je na trenutak shvativsi da svi gledaju u njega kad je povisio ton...)
Um...Sta planirate da uradimo,morate nam varem malo pomoci oko izbora ili necega...Vi shvatate da ce izbiti rat medju samim ninjama sela lisca ukoliko nesto ne smislimo...Takav rat ce unistiti sve...Znam da nije moja stvar,ali moramo se nekako uskladiti sa ovom situacijom...Cuo sam da je bilo problema i kod proslog biranja Hokage-a...Niko se nije usudjivao da prihvati svu tu odgovornost,a sada...
*Ks...kakva glupost...*
(Konacno je ucutao i skupio saku u pesnicu...gledao je u ledja ninji u crnom odelu...)

19Gledaliste Empty Re: Gledaliste 8th October 2016, 18:36

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage


(Pogledao je Aobu ne shvatajući njegovu neozbiljnu dečju reakciju. Shvatio je da nije dovoljno odrastao za ovakve stvari. U jednom trenutku se prepao misleci da će Aoba dobiti epileptični napad.)

Gledaliste Tumblr_mdccbp1Rt41qjiur9o1_500


(Odmah potom misli su mu se vratile na Dantea i njegov odlazak iz sela. "Zašto sada" mu se vrzmalo po glavi nekoliko minuta...)

Posetiću te kasnije u gradu Saratoshi, imamo ponešto za porazgovarati. Moje borbe su odavno završene..

( reče i sa smeškom pogleda put arene a potom mu pogled predje na Aobu jer je to bio odgovor na njemu malopre postavljeno pitanje)

Ako nije poblem naravno..

(dobaci, okrećući se i očekivajući odgovor)


20Gledaliste Empty Re: Gledaliste 8th October 2016, 19:55

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

(saslusavsi Hanov odgovor ustane sa stolice i okrene se prema Aizenu)
Gledaliste 1813830550_63f713512e_z
Nadam se da shvatas,zasto smo nas trojica opet ovde.Trebamo selu lista vise nego ikada..Budi uspomene zar ne?
(ironicno se nasmeja svom odgvoru setivsi se svih strahota koje su radili)
Pa izvinite sto vas napustam,ali imam neodlozivih obaveza.
(rece krenuci ka izlazu dok mu se oko nogu stvarao maleni oblak od peska zatim zastade pa rece)
Gledaliste Tumblr_lwdv72kfV21qmmhnro1_500_large
Ako vam budem trebao,znas gde me mozes naci Aizene.



21Gledaliste Empty Re: Gledaliste 8th October 2016, 22:15

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

(Pogledao je Aizena i crvenokosog ninju kako su smireno reagovali...Nakon sto se pojavio pesak na kom je ninja odleteo Aoba je pogledao ponovo ninju u crnom plastu...)

Ok...ok...shvatam mozda sam malo glupavo reagovao,ali ako bude problema nisam vam ja kriv...
(Uzdahnuo je...)
*Kakvo gubljenje vremena...*

(Skrenuo je pogled ka terenu na kom se borio Klaus)
*Grh...da te vidim u ovoj borbi sada...Klaus...*

Gledaliste Aoba_Yamashiro
(Razmisljao je,a zatim se naslonio na ogradu prateci borbu ne obracajuci vise paznju na Aizena i misterioznog ninju...)

22Gledaliste Empty Re: Gledaliste 9th October 2016, 00:47

Han Saratoshi

Han Saratoshi
Special Jounin
Special Jounin

(Na svom putu ka izlazu iz gledalista cuo je Aizena kako mu se obraca. Okrenuo je glavu i kraickom oka ga je pogleda, odgovarajuci mu jednolicnim glasom)


Gledaliste DTBEp2HeiGif11

Cekacu te u Vecu sedmorice. 


(Nakon sto je rekao sta je imao, odluci da ubrza svoj odlazak ne bi li ga iko vise sprecavao da zavrsi stvari od velikog znacaja pre svog sastanka sa Aizenom. Han, uz bljesak munje, nestade)

23Gledaliste Empty Re: Gledaliste 9th October 2016, 01:14

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

(samo je klimnuo glavom i Saratoshiju i Gaari pre nego što su otišli.Paznju sa borbi koje je pratio mu je odvukla grupa ljudi koja se setala po drugom kraju arene.Posmatrao je borbu i njih naizemnicno, očima je šarao arenu.)

Gledaliste Tumblr_md1gtndnOv1qjiur9o1_r1_500

Dante..

(procedio je sam od sebe nakon nekoliko minuta nesvesno zagledan u jedan stubova arene)

Sad si našao da odeš..

(misli su mu ludele po glavi toliko da ga je zabolela pa je stoga ubrzo otišao i odmarao na nekom drugom mestu)

24Gledaliste Empty Re: Gledaliste 9th October 2016, 15:13

Aya Hyūga

Aya Hyūga
Jounin
Jounin

*Sela je na prvo slobodno mesto koje je ugledala, i bacila pogled na ljude koji su bile u blizini a zatim zaustavila svoj pogled i preusmerila paznju na ninje i borbu koja se odvijala trenutno u areni*

25Gledaliste Empty Re: Gledaliste 10th October 2016, 16:58

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Huh vreme je i da ja podjem...
(Odlazi leteci na svom koplju)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum