Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Bivsi front "Hazuna"

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Bivsi front "Hazuna" Empty Bivsi front "Hazuna" 10th December 2015, 22:42

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Bivsi front "Hazuna" Kanehira.full.138436






(Dolazi i zatice Alastera.Posmatra rusevine oko sebe i pali cigaretu dok kisa ne pocne)


Borio sam se ovde neko vreme...(Vrati upaljac u dzep i povuce dim)


Cudna vremena (nasmesi se), nego da vidimo sta cemo i kako cemo mi.Ideje?(pogleda u Alastera ozbiljno)

2Bivsi front "Hazuna" Empty Re: Bivsi front "Hazuna" 10th December 2015, 22:59

Alaster

Alaster
Genin
Genin


Dante napokon , kasnis ...

Vise nisam dobrodosao u kamp , to i sam znas a i pitanje je vremena dok nadju leseve , povezace sve prije ili kasnije zatim sledi poternica sa mojim likom na njoj ... Ali to su moji razlozi zbog cega sam dezertirao , koji su tvoji razlozi Danteo .. Za cime zudis , sta je to toliko vredno da si spreman da izdas sve koje poznajes , da izdas prijatelje , porodicu , citavo svoje selo i kamp ?

Zeleo bih prvo to da znam prije svega ...


3Bivsi front "Hazuna" Empty Re: Bivsi front "Hazuna" 10th December 2015, 23:15

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Poce kisa i pomalo razocaran baci cigaretu i ugasi je pod cizmom)

Bivsi front "Hazuna" Dante2

Kad se rat zavrsio nisam imao gde, setim se imam neke rodbine u centralnom delu dole kod Kiakichi sume.Rju i njegovi su se tu se smestili nesto ranije i eto potrazio sam njega.Zaboravio sam ko sam ranije bio i nastavio dalje.Moji prijatelji i slicno tome vise ne postoje(nasmesi se kao da zeli da zavrsi tu temu), mrtvi svi.


Ali ostale su neke stvari koje moraju da se zavrse, ovom svetu ce trebati pravo vodjstvo, na kraju krajeva za to smo se borili.A Shinbi grad nije ono za sta se izdaje.Selo je formalna svar, skupina ljudi okupljena sa namerom da bude istrument vlasti.


Slazemo se oboje da to nismo?(nasmesi se)


Sad, ko si ti?

4Bivsi front "Hazuna" Empty Re: Bivsi front "Hazuna" 10th December 2015, 23:34

Alaster

Alaster
Genin
Genin


-Kako je kisa pocinjala da pada polako je i mamila osmeh na mom licu , ali kontrolisao sam to slusajuci Dantea-

Za to smo se borili ? Vise i ne znam za sta smo se borili , ili smo manipulisani ili iskoristeni ... Vreme je za promene , a vidim da ja i ti to mozemo ostvariti Crvenooki .


Moja proslost je prljava i mracna ... Citav nas klan je bio sam oruzije u ostvarivanju ciljeva imucnih ljudi , ne ponosim se time , ali bili smo dno dna , obicni placenici ... Sve dok odredjena grupa ljudi nije odlucila da nasi poslovi i nisu bas ... primerni ako me razumes ...
Ahhh , jos uvek kada zatvorim oci vidim krv hrabrih boraca na ratistu , njihove leseve , cujem plac zena jer su izgubile svoje voljene , ali najgori su mi bili prizori dece , nevina deca krvnicki zaklana , zasto ? Radi slanja poruke ili uterivanja straha protivnicima , nema opravdanja niti cene za takvo nesto  ... Prokleti rat , previse smo toga i gubili i radili , nije nam to trebalo !!

Bivsi front "Hazuna" GekijoubanKaranoKyoukaiDaiIsshou-FukanFuukei11


Ali zaboravimo na proslost , ona je iza nas ... Sada mi reci mi svoje planove i ja cu ih slediti - pri zavrsetku recenice pruza ruku u znaku sporazuma-

5Bivsi front "Hazuna" Empty Re: Bivsi front "Hazuna" 10th December 2015, 23:46

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Kisa vec uspori.Izvadi skrol i dobaci ga Alasteru)


To bi ti bilo sve sto sam isplanirao.(zapali cigaretu cekajuci reakciju)

6Bivsi front "Hazuna" Empty Re: Bivsi front "Hazuna" 11th December 2015, 00:05

Alaster

Alaster
Genin
Genin


-Citajuci skrol zastajem na trenutak , ostajuci bez daha ispustajuci skrol iz ruku na zemlju-

Ali ovo ... ? Ti si .. ? Dante ti si lud ! Samo bi ludak mogao da prihvati ovakvu ponudud ! Svidja mi se ...

-Ludjacki se nasmije-

Bivsi front "Hazuna" 6c6c33a9c644213a66ab250e6e08b1b8

I kada pocinjemo ?

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum