Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Zabaceni dio sume

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Zabaceni dio sume Empty Zabaceni dio sume 1st December 2015, 02:03

Alaster

Alaster
Genin
Genin

-Vristeci na strahovite nacine koje ne mogu opisati recima dolazim dovoljno daleko od kampa-

Ahh , ne mogu vise ! Nadam se da me niko nije pratio ... Nemam vremena da proveravam moram da pocnem ...

Da , to je to , price su bile istinite , prokletstvo !!


Aaaaa zasto bas ja moram da placam dugove mojih predaka !!

Zabaceni dio sume 0cb268db419d559b4d4fe0698a3269e1

-Skidajuci mac sa ledja pocinjem da gubim razim , divljam i unistavajuci sve pred sobom -

Neee Alaster !! Smiri se jaci si od toga !!!!

Ne smijes da dozvolis da budes kao oni , ti nisi zver !!

-Zastajem kraj male barice i dolazim sebi. Ocima koje vise nisu imale boju gledao sam se u maloj lokvi vode , to vise nisam bio ja , ocnjaci , deformisano lice drzeci mac na svome vratu ... to je to , ne zelim da zivim zivot u strahu kada ce me ovaj monstrum preuzeti i poklati sve koji mi nesto znace u zivotu !! Ne mogu ovako !!! Znam sta moram da ucinim ... -

Zabaceni dio sume 783a72f8b64919c17788f91380e8f0b8457e8218_hq

-U trenutku kada sam bio spreman otici kukavickim putem i oduzeti sam sebi zivot samo sam osetio strahovitu chakru , znaci ipak sam bio pracen ... u sekundi me je onesvestio , padajuci u komu pokusao sam da vidim ko je spasio , ako se ovakav zivot moze nazvati spas .. ali sve sto sam video je bilo ..... -

Zabaceni dio sume Tumblr_nezc4rHpqs1tincu9o1_400


2Zabaceni dio sume Empty Re: Zabaceni dio sume 1st December 2015, 11:39

Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

(Stajao je  i posmatrao sve u krosnji obliznjeg drveta)

Neverovatno, taj shinobi je nesto posebno....(pomisli smeseci se.Skocio i onesvestio ga videvsi sta planira posto uvuce duboko dim cigarete.)

(Ostavi ispisanu cedulju na onesvescenom telu)

Zveri se moraju drzati zajedno...(baci cigaretu i nestade u noci)

Zabaceni dio sume Latest?cb=20130215153729

3Zabaceni dio sume Empty Re: Zabaceni dio sume 8th December 2015, 23:22

Alaster

Alaster
Genin
Genin

-Nakon duzeg vremena budim se iz kome-

Jos sam ziv ...

-Pricam sam sa sobom dok mi se secanje polako formira-

Onaj sinobi , da li je moj spasitelj ili nas je prokleo sve ... khh nemam vremena da razmisljam o tome moram ...

-Razmisljanje mi prekida komad papira koji je spao sa mojih grudi dok sam pokusavao da ustanem-

Sta je ovo ?

Hmmm , zanimljivo , svakako nemam sta da izgubim ...

-Bacajucu poruku u blato uzimam svoj mac i nestajem u senkama-

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum