Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Genin ispit Okita Souji

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Genin ispit Okita Souji Empty Genin ispit Okita Souji 14th February 2017, 02:25

Souji Hakuoki Okita

Souji Hakuoki Okita
Genin
Genin

O Bože. Sećanja blede, 
i stvarno su davna 
i ona zaista su vrlo  stvarna. 
Na rat, svako se svede.


Četiri godine, mač u ruci,
nesvesan značaja i njegove moći
maše po prostorji do kraja noći.
"Ili će sve da ih pojedu vuci."


Ruke u bolovima, svrbe i peku,
uzvike oca još jasno čuje
i svoje biće počinje da kuje.
Inače će crvenom obojiti reku.






Souji Hakuoki Okita , 12. jun 247.god p.e.m.
Seoce Kamishiri u zemlji Zvuka

2Genin ispit Okita Souji Empty Re: Genin ispit Okita Souji 14th February 2017, 02:43

Souji Hakuoki Okita

Souji Hakuoki Okita
Genin
Genin

21. juni 247.god p.e.m. 


Susret sa nepoznatim ninjom negde u naciji Vatre. Ispostavlja se da je ninja kampa Satori. Rat. Bez vremena za reagovanje i razmisljanje neko.




Svi su napisali invertar pa hae i ja : 2 Noza, Kusanagi, pilula, smoke bomba, i 2 shurikena.




(Stvaram klona koji stoji do mene sve dok ne bacim shuriken na nepoznatog ninju.Shuriken bacam lučno sa leve strane i tom distancom gadja protivnika. Moj klon je u pripremi i trči po desnom luku (desnom stranom, kako god) ako protivnik izbegne kunai , klon neće uraditi ništa jer će se protivnik udaljiti dosta daleko. Ako protivnika pogodi shuriken videće da je spustio gard, saleteće ga sa ledja i stunovati. Putanje klona i shurikena se nigde ne poklapaju niti ce klona eventualno unistit neko napad protivnika jer ide sa strane. Predpostavimo da ce protivnik fokusirati mene.)

Genin ispit Okita Souji GinxeqE
Genin ispit Okita Souji 2oAkLMQ
Genin ispit Okita Souji IMgD1lX

Hp- 100
Ep-140
Cp-170

Genin HP - 200

3Genin ispit Okita Souji Empty Re: Genin ispit Okita Souji 14th February 2017, 02:43

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Souji Hakuoki Okita' has done the following action : RP opcija


'Genin borba ' :
Genin ispit Okita Souji ZyCo0LY

4Genin ispit Okita Souji Empty Re: Genin ispit Okita Souji 14th February 2017, 02:58

Souji Hakuoki Okita

Souji Hakuoki Okita
Genin
Genin

Kako je genin krenuo da ga udari nogom primio je dmg shurikena i jedan klon ga je stunao. Ja sam naravno duzan da izbegnem njegov napad i to radim zamenom.


Genin ispit Okita Souji JHxg0mG
Genin ispit Okita Souji 0YMuX6i


Cp-140
Ep-140-60
Hp-100


U pokušaju da udari protivnika nogom nepoznati ninja drugog kampa pogodio je panj, satruo i prastar. Odmah zatim na koljinama klečao je dok ga je Soujiev klon držao. Vriska i zapomaganje nastali su potom i odsjaj mača prekinuo ih je u trenutku. Dete od možda 13 godina stajalo je pred njim , nepokretno. Otkinuo mu je glavu. Poslednji trzaji tela behu užasni za gledanje, krv po njegovom klonu i maču naizgled je svetlela. Osmeh na licu da li je bio ? Precizno se ne može reći ali neko zlo zadovoljstvo u njemu je postojalo.




Moja omiljena boja je... krv.




Očistio je mač o odeću mrtvog tela, vratio ga u korice i nastavio put ka kampu malo brže zbog mogućeg pojačanja neprijateljskog kampa.




Genin HP - 0





5Genin ispit Okita Souji Empty Re: Genin ispit Okita Souji 14th February 2017, 03:04

Leonard van Volen

Leonard van Volen
Admin
Admin

Ti neki pesnik pi***  ti materina ? 

Prošao si psihopato.

:kappa: 

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum