Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Legendary fight in Sunagakure

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Legendary fight in Sunagakure Empty Legendary fight in Sunagakure 11th January 2017, 23:22

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Legendary fight in Sunagakure 227086-digital_art-fantasy_art-God_of_War-video_games-stadium-mountain-snowy_peak-sculpture-ropes-arena
Arena koja se nalazi severno od Sune.Ova arena se koristila za  treniranje anbu operativaca.



Last edited by Sabaku no Gaara on 11th January 2017, 23:38; edited 2 times in total

2Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 11th January 2017, 23:24

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Hajdemo Gara!

3Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 11th January 2017, 23:24

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Corazon' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Legendary fight in Sunagakure D04

4Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 11th January 2017, 23:24

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Ajde ajdee.

5Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 11th January 2017, 23:24

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Sabaku no Gaara' has done the following action : RP opcija


'Kockica' :
Legendary fight in Sunagakure Dice-3-md

6Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 11th January 2017, 23:48

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 1000
Energy: 1000
Chakra: 1000-100-30

Bouvi:
500
500
500

Legendary fight in Sunagakure CIHAPuK


*arena nije bila zatvorenog tipa, nalazila se među najvišim vrhovima Sune i vetar je duvao noseći pesak, udarajući u oči i leđa šinobija koji bi se borili na ovom polju*


Kada osetim tu čakru, dođe mi samo da treniram!


*Bouvi mu je bio na ramenu*


Prizivam:
Legendary fight in Sunagakure OtvAELM

Zatim radim ovo:
Legendary fight in Sunagakure 8vxbrdb

7Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 12th January 2017, 00:45

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

(videvsi Korazona kako se priblizava ,stao je gledajuci ga i stavljajuci seal na sebe)
Legendary fight in Sunagakure 1mkR5xX
Pa da pocnemo Shanine od Sune.
(nasmeja se a zatim videvsi kako Corazon stvara svoje pse i baca kamenje na njega uozbiljio se.Gaarino lice se promenilo ,videlo se da je smrtno ozbiljan kao da nesto zavisi od ove borbe,a ne da je obican sparing izmedju dva prijatelja)
Legendary fight in Sunagakure Tumblr_nnspsp4L5n1r5wdvfo1_500

Legendary fight in Sunagakure JHxg0mG

Krenimo..
(rece radeci znake rukama,nebo se promenilo i stvorili su se tmurni oblaci a ubrzo zatim na Korazona i njegove pse je isla munja(300 dmg))
Legendary fight in Sunagakure 4cqfwCT

He:1100
En:1100
Ch:1100-90>1010

8Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 12th January 2017, 01:09

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 1000
Energy: 1000-300
Chakra: 870-100

Bouvi:
500
500-50
500-150


*nasmeje se na samu pomisao da se bori sa kazekageom, prijateljom i šinobijem kome u poslednje vreme najviše može da veruje*

Toliko stvari se dešava u svetu, a vidi nas!

Legendary fight in Sunagakure XMpyaG1

Pakun:
500
500
500-100-30

Pakune, preuzmi!


Kako smo svi relativno blizu iako šalješ mnogo munja, sve imaju isti damage i jedan su jutsu, tako da će ih ova tehnika, velika u prečniku zaustaviti:
Legendary fight in Sunagakure G4Y1wL5


Pakun potom radi ovo, ali se okreće u krug konstantno dok ispušta dim tako da obuhvata što više prostora
Legendary fight in Sunagakure YFqqwm3


Pošto se ne vidimo, ja radim nešto skriveno i zatim iz dima se zalećem na tebe pesnicom:
Legendary fight in Sunagakure RKCCrhB

9Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 12th January 2017, 01:35

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

(kada je video Pakkuna kako brani sve njih od munja nasmejao se samo)
Zanimljivi su ovi psi..Ne Korazone,samo ne dim..
(rece kada je video dim automatski stvara uzvisenje od zemlje koje ga podize gore tako da ako si pokusao nesto iz zemlje nisi uspeo.Eh sada kada je Gaara stajao na uzvisenju iznad dima imao je preglednost na ceo teren uradio je nesto/konsultovanje na skajpu posto mu nije upaljen sensor radim nesto sto je njemu skriveno zato ne stavljam karticu ,posto me on ne vidi od dima.Takodje na sve vas ponovo idu oblaci odnosno munje 300 dmg)



Legendary fight in Sunagakure IAy7ZxE
Legendary fight in Sunagakure ZYr51Rt
Legendary fight in Sunagakure DhXpSrC

He:1100

En:1100
Ch:1010-20>990



10Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 12th January 2017, 01:54

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 1000
Energy: 700
Chakra: 770-30-100

Bouvi:
500
450
350-30-10


Pakun:
500
500
370


Defense uzvišenja je sada 50, posto ga je pesnica udarila pretpostavljam.

Znači da će tvoj napad biti dovoljan da ono i pukne:

Jer naravno, ako si me ti video kada sam se zaleteo i popeo se na stenu, logično je da napadi ili tačnije munje idu (makar jedna) ka meni. A kako sam ja odmah pored stene ili uzvišenja ili šta god da si napravio, samo se penjem malo gore kako bih izbegao skrivajući se ispod uzvišenja, viseći na dole:

Legendary fight in Sunagakure ENIACnC

znači da je munja udarila taman u početak uzvišenja, tačnije tamo gde sam bio poslednji put kada si me video - deo gde sam udario pesnicom.


*ostale munje gde bi trebalo da budu neki ostali moji prijatelji udaraju u zemlju*

*uzvišenje zemlje se cepa kao kada drvo pada posle seče testerom*


*ti i ja padamo, tačnije ja sam odmah tu pri tlu i kako sam ponovo na zemlji, radim nešto skriveno*

A potom i ovo:
Legendary fight in Sunagakure XikTaN0

kako bi ti kada padneš upao i primio damage


Zanimljivo je kako se skrivamo, zar ne, Kazekage?




11Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 12th January 2017, 14:25

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

(PLACITE SVI)


Oh..(rece kada je video kako se uzvisenje raspada i on pada na zemlju koja se urusava,stvori znake rukama i stvori ogromnog golema na kojem je on stajao,golem je pretrpeo maleni deo stete ,ako si poslao neki damage ono je udarilo u golema ,ako si krenuo macem onda bih te video..Munje opet  jos ovaj potez idu tamo u dim udaraju i na "tebe" koji se nalazi ispod mog golema(uzgred ne mozes se sakriti ispod golema xDDD)
Legendary fight in Sunagakure 0RPVd7d
Legendary fight in Sunagakure 109698

Golem:
He:300
En:500
Ch:500

*E sada ja mislim da si "ti" primio 250 dmg.. posto kao sto kazes moja munja je udarila u uzvisenje ali moje uzvisenje ima 50 deffence znaci da si "ti" primio 250 dmg posto munja je ipak prodrla kroz taj deff*

*Moj "skriveni napad je bio jelte da posaljem 600 dmg struju tamo u dim,ali posto je razorna ona bi i na tvoje kuce trebala ali postoji jedna moja greska tako da to necemo racunati znaci moja tehnika je isla u smeru gde je bio dim ,sada ako si ti tamo bio sa tvojim kucicima znaci da si primio dmg posto ti uopste to nisi video*(ako gresim objasni o sledecem postu,ako si ti nesto skriveno uradio isto napisi)



He:1100
En:1100
Ch:990-50>940

Dosta je bilo skrivanja Corazon..

12Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 12th January 2017, 23:28

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 1000
Energy: 700
Chakra: 640

Bouvi:
500
450-100
310


Pakun:
500
500
370

Tehnika jeste da pada sa neba, ali pomerio sam se na vreme jer ipak imam neki znak (oblaci na nebu konstantni i sevanje), tako da sam se samo penjanjem na uzvišenje mogao sakriti

*kako je ovo moj treci potez od kreiranja dima, on nestaje na kraju*



Koristeći ovo, odbijam tvoju munju i odaljavam se od golema i tebe
Legendary fight in Sunagakure UWpB9XT

Radim ovo ponovo, na golema
Legendary fight in Sunagakure 8vxbrdb

jer ipak znam gde si pošto si na golemu, odskačeš čak i u dimu


Konačno, dim se rasčišćava!







13Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 13th January 2017, 00:47

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

(kada se dim rascistio video je samo Corazonovog psa tranformisanog  u njega,a od Corazona i ostalih pasa ni traga,nije znao sta se desava pomalo zbunjeno,a zatim  je video malenu rupu u daljini necega se  dosetio....Kamenje koje je Bouvi poslao na golema udarilo ga je i on je spustio ruku na kojoj je bio Kazekage kako bi on mogao da uradi Raiton,posle toga se vratio u standardni polozaj i uradio vukove kako bi Gaara bio bezbedan)

Pa videcemo kako ces ovo izbeci..
(glasno rece kako bi ga nekako uspeo cuti)
Legendary fight in Sunagakure LzFEse7
(posle toga baci 6 surikena na "Corazona")
Legendary fight in Sunagakure IMgD1lX
(660 dmg zbog preciznosti)

*Ovo razbija celu povrsinu znaci ako si na zemlji ili u zemlji ode ti pola hp kao i tvojim kucicima a i Bouviju, nazalost i mom golemu*

Golem:
He:50
En:500
Ch:500-500>0
/Mrzi me da racunam kontrolu  i bla bla nema vise cakre dosta je uradio/
Legendary fight in Sunagakure V4PUY4e



He:1100
En:1100-60>1040
Ch:940-50>890

14Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 13th January 2017, 01:13

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 1000
Energy: 700
Chakra: 640-300-30

Bouvi:
500
350
310-60


Pakun:
500
500
370

Pristaje ti ta titula nema šta, iako se igramo tehnikama koje smo obojica naučili još kao genini i čunini.

Tako je, iskoristio sam ovo u potezu kada je Pakun bacio dim:
Legendary fight in Sunagakure Yhuo3ZN

Ali kao što vidiš, prošlo je vreme tehnike i ja sam na kraju prethodnog morao da izađem napolje.


*poenta je da sam ja tokom tvog poteza već bio napolju, dalje od tebe i golema, imajući vreme da odreagujem na tvoj napad visokog levela*

Ne mogu da ti dozvolim da tek tako središ mog psa i uništiš ovu lepu zemlju, zar ne?

Legendary fight in Sunagakure R4rhI9J

Pretvaram većinu terena u rastresitu zemlju u trenutku tvog udara tako da niko neće nastradati, a pritom ova tehnika nema direktan damage, dok moja ima što znači da pored toga što samo negira tvoje uništenje, ona može da pokupi sa sobom i vukove.

*Bouvi se vraća u formu psa i drži Wado u ustima*

ovo može koristiti van inuzuka forme:
Legendary fight in Sunagakure BphvecM
- 60 energije

Radim ovo:
Legendary fight in Sunagakure WcYdh0F

delim tehniku na četiri dela po 25 i oni idu ka tebi u formaciji: jedan sa leve strane, jedan sa desne, jedan se penje gore i potom pada na tebe i četvrti u sredini između dva koja su malo "skrenula " (bad pun sorry)

15Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 13th January 2017, 02:17

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

(sedevsi na golemu video je kako Corazon lagano ponistava njegovu Raiton tehniku,nasmeja se na to videvsi da su i njegovi vukovi unisteni)



Nisam ni jednog trenutka pogresio,kada sam ti dodelio tu titulu..

Da pokusamo jos jednom..

Legendary fight in Sunagakure Tumblr_mqi3bbRUWD1r4pxf8o1_500
(rece polako silazeci sa golema pokazivajuci golemu da krene na Corazona,kada je golem stigao blizu Corazona zamahnuo je rukom i udario ga ,posto je golem dosta veliki napad je razorniji tako da ide na pascad,istog trenutka Gaara radi znakove rukama veoma brzo i instant stvara zidove od struje i pesak koji usisava sve na terenu posto je tehnika dosta razorna)
*Znaci prvo ide napad golema,kada izbegnes ako izbegnes znacu gde ces biti i tu stvaram instant pesak i zidove koji ce te stunovati,pesak ide i na pascad zidovi samo kod tebe*
*Pillar pravim nakon ovih napada koji stoji sa moje desne strane*

Golem:
He:50
En:500-500>0
Ch:0
Legendary fight in Sunagakure P02FRp6


He:1100
En:1040
Ch:890-30>860

Legendary fight in Sunagakure IOs3fgj
Legendary fight in Sunagakure Z8Sj08n
Legendary fight in Sunagakure 6A15O3E


*Legendary fight in Sunagakure DhXpSrC*

16Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 13th January 2017, 02:54

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 1000-250
Energy:700
Chakra: 310-200

Bouvi:
H:500
E:290
C:310


Pakun:
500
500
370-200



*kako golem trči ka njemu, on samo sa osmehom na licu gleda u Bouvija koji je daleko od njega*





Legendary fight in Sunagakure WBuFTAG

+200 brzine
+200 preciznosti

Legendary fight in Sunagakure PunzYee

Legendary fight in Sunagakure 6ZXFDHQ

Legendary fight in Sunagakure 0YMuX6i


Legendary fight in Sunagakure Yd6POpF

+100 brzine

Brzina: 500
Hiramekarei - 700 damage
Kusanagi - 560
zajedno - 1260

Obojica znamo da je vreme da privedemo ovo kraju i ja bih stvarno voleo da samo pobegnem od ovakvog napada, ali ovaj tvoj pesak me je oduvek plašio!

Legendary fight in Sunagakure TzZVoOQ

*primam 250 damage i lako prolazim kroz odbranu zidova od 200 bez primanja ikakvog efekta*

Mogu da spojim tri zamaha ovom tehnikom, jer posle Inuzuka tehnike ostaje mi tri slota - znači da su dva zagarantovana

Izbegao sam tvoj pesak, moja brzina nije umanjena u odnosu na tebe, tvoja brzina je 100, moja 500, brži sam za 400, zagarantovani 200 po 2 puta, tačnije 400

Svestan sam tvoje peščane odbrane, ali čak i Kusanagi nije malo oružje.


Ukupan damage je 1260*3=3780-200=3580

U tom trenutku dajem znak psima koji su me konstantno pratili kretajući se ispod zemlje još onda kada je Pakun stvorio svoj dim. Njihov njuh je ipak nepogrešiv, a mene poznaju čitav život!

Legendary fight in Sunagakure FOrDFUF

Pratili su me sve vreme, ali u prošlom mom potezu posle ublaživanja tvoje razorne tehnike koja lomi sve, prišli su tebi.

Vreme je za Pakunovu akciju koji je vođa tima:
U trenutku kada sam ja već tebe napao, on radi ove stvari:
Legendary fight in Sunagakure 57kwvsE
oko nas svih tako da ti ne možeš tek tako da pobegneš!

Legendary fight in Sunagakure BW0m5y6

sve četiri glave kruže odmah iza vatrenog kruga tako da te i one čekaju napolju

Ti Gara takođe poseduješ vatru zar ne? Ne mogu tek tako da napadnem vatrom i dozvolim ti da postaneš jedna.









17Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 13th January 2017, 03:33

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Oh ,ovo je bilo neocekivano..
(rece gledajuci Corazona kako se lagano provlaci kroz sve napade i ide ka njemu velikom brzinom)
Pa...izgleda da je vreme da ti pokazem svoj kekei genkai.
Legendary fight in Sunagakure OXXZSXX
(nasmeja se dok se njegovo telo pretvaralo u lavu,laganim korakom je prosao kroz vatru,Corazonovo oruzije je udarilo u Gaaru ali ono je bilo nemocno da nanese bilo kakvu stetu..)
Legendary fight in Sunagakure HKLy5H3

*Takodje svoj lava mode sam oblozio  zemljanom tehnikom tako da nema nikakvog zagarantovanog imam 400 deffenca ,posto 200 ne bi bilo dovoljno zato sto ti imas 200 preciznosti*
Legendary fight in Sunagakure OCqeHo4

He:1100
En:1040
Ch:860-60>800

18Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 13th January 2017, 11:42

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 750
Energy:700
Chakra: 110-30-30

Bouvi:
H:500
E:290
C:310


Pakun:
500
500
170-30

Znači ovo je legendarni Yoton. Zaista nisam očekivao ovo, nema veze što si pričamo o tebi. Ovo je zaista legendarno, svaka ti čast Gara! Ne znam šta mogu protiv ovoga, ali ima stvari koje hoću da pokušam. Ovo je borba između dva prijatelja, ali i dva šinobija i sigurno je da jedan drugom nećemo pokazati sve što imamo, a ti se sada ipak povećao nivo na kojem se igram. Tako da ću i ja morati da odem stepen više!

Pakun:
Legendary fight in Sunagakure Bcn68KN


Buso!

Legendary fight in Sunagakure BpbjfMD

Hiramekarei - 850 damage
Kusanagi - 710
zajedno - 1560

Legendary fight in Sunagakure OXQFqqP


Iako si Lava ovo nije direktno za tebe, a usporiće tvoje kretanje!


*Bouvi prilazi prstenu vatre i blizu je mene i mojih pasa*



Spreman sam na sve što imaš, ili se makar nadam da jesam, hah!




19Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 13th January 2017, 19:53

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage





Mislim da je ta tehnika prejaka za mene Corazone,cak ni moj Lava Mode ne moze zastiti od toga,tako da....
(nasmeja se i poce praviti znake rukama)
Moram ovo zavrsiti sada,dok me jos nisi napao!
Legendary fight in Sunagakure Large

Legendary fight in Sunagakure ULTsWZY

Katon - Goukakyuu Chakra no Jutsu

Legendary fight in Sunagakure 38gQaov
(1100 dmg)

(Ovo je ogroman nalet vatre tako da ide na sve,ne mozes odbraniti zamasima maca sprzilo bi i tebe i mac)

Legendary fight in Sunagakure DnmUezG


He:1100
En:1040
Ch:800-150-30>620

20Legendary fight in Sunagakure Empty Re: Legendary fight in Sunagakure 13th January 2017, 20:12

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Health: 750
Energy:700
Chakra: 50

Bouvi:
H:500
E:290
C:310


Pakun:
500
500
140

Vatra jel?

Mislim da je ovo previše za mene.

Dobijaš ovu borbu Gara, bolji si. Ovo je poslužilo kao dobro zagrevanje.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum