Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Planinska reka Orion

3 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Planinska reka Orion Empty Planinska reka Orion 9th January 2017, 13:06

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

*Kako je uzeo Ningyovo netaknuto telo tako je poceo sa svojim ekspirimentima*

*Uzima kunai i uzima 5 epruveta Ningyovim genima, takodje ima Keisukeovo telo iz Akatsukija*

*Radi znake rukama i od bocice krvi stvara slabiju verziju Ningya*

Planinska reka Orion UBz84o1
Planinska reka Orion SZNu61X
Pa dobrodosao nazad brate. Ali neces se dugo zadrzati. *Nakon sto prodje potez radi jos nesto*

Chakra: 200.

2Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 9th January 2017, 13:14

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

*Imam Makishiminu dozvolu da radi ovde neke sumnjive stvari...Tipa da prizove svoju obicnu zmiju - Somu, j acu pisati umesto njega da se ne ubacuje u grupu i ostale gluposti*

Planinska reka Orion PWgZccc
Planinska reka Orion 7agneq0
Chakra: 1000-500.

Potez posle stvara ovo na Somu:

Planinska reka Orion LfozsQy
Bloodline: Makishimin Shoton, Keisukeov Yuki i Ningyovi wood sage geni. E sad tto ce biti dovoljno za sad. Ulazi u sage mode i kada je usao dobija chakre da uradi tehniku Double summon (od ovoga ima 3 poteza nema znacaja da sada pisemo jedan za drugim jer niko ne moze ovde da dodje cak ni ne zna da smo ovde jako zabaceno mesto tako da ce uraditi Double Summon, Nakon toga ce Ningyo pisati).

Planinska reka Orion OsDHbsE

3Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 9th January 2017, 13:22

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Health: 1000
Energy: 1000
Chakra: 850

(Bez svesti je, stvara 5 klona)

Planinska reka Orion Ogo5WNf

Planinska reka Orion 40lv_zps3ca269e0
Svi klonovi rade ovo 

Klonovi:
Chakra: 200-100 
1000 Damage na Soumu, Souma ce to primiti jer Makishima to dozvoljava i ona se mnozi sada ima dve himere Some.

Himere x2.

4Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 9th January 2017, 13:39

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Chakra: 400

Planinska reka Orion YhhGK04
Stvara Wood Golema, i priziva tri lutke sa kojima se povezuje
Planinska reka Orion OL7Tak8
Planinska reka Orion 4OMajY4
Ove lutke su od puppet clone tehnike znaci mogu raditi senju napade ali otom potom kasnije cemo to. Golem napada senju napadom
Planinska reka Orion ED2uau6
Chakra: 800-500

Tako da dobijamo 3. somu.
Double Summon tehnika: 2/5
Chimera: Dok je ne prekine
Chimera Soma: x3

5Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 9th January 2017, 13:42

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Wood golem miruje
Chakra: 400

Planinska reka Orion AGll5rh
Jedna lutka ovim napada
Planinska reka Orion 40lv_zps3ca269e0
Druga ovim damagfe je 800 i 3 klona koja su tu napadaju sa po 100 damage tako da je dmg 1100.
To su 4 some.

Planinska reka Orion 20lv_zpsdbb091d7

6Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 9th January 2017, 13:44

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Greska u racunjanju imao sam 800 chakre ali sam sad mirovao par poteza imam 1100. Isti princip.

Chakra: 1100-400(jos 1 potez mi cd da ne pisem posle sada cu napisati pricnip mi ide ovako kad mi prodje Cd prizivam jedno Ningyovo telo i uzimam jos epruveta nakon toga jer je telo pored mene, Nakon toga to telo ce napasti 300 damage Somu, dok joj traje double summon tehnika).

7Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 9th January 2017, 13:53

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Chakra: 300

Ima 5 Some za sada. 

Golem: 0

Planinska reka Orion KxVpBSa
OVim golem napada, i preostala dva klona salju damage po 100. To su 6 Some. Nakon sto prodje taj damage moje lutke ce napsti

Chakra: 100
Planinska reka Orion AGll5rh
Dve lutke rade ovo ima 7 somi. Jos jedan potez traje tehnika double summon Some Himere idu sada van ove planincuge po zemlji ce se rastrkati i napasti kad doje vreme. Ostjae jedna na kojoj je tehnika Double Summon koju ce Maki opet uraditi nakon sto istekne Cd.

Golem ce raditi Taijutsu od 500dmg.

Planinska reka Orion P02FRp6
Dok ce klonovi (5 njih).
Rade taijutsu od 200. 3 ce biti dovoljno Da se stvori jos jedna soma 2. na terenu (ukupno Cool. Ovo je potez nakon tako da I Ningyo i Tenshi mogu napasti somu sa taijutsuom od 500. Nakon toga ce udariti oruzijem od 200 damagea.

Planinska reka Orion UWvvtjK
Planinska reka Orion P02FRp6
Planinska reka Orion S1JDAAv


Slotovi preostali:

Ningyo: 1 slot
Tenshi: 1 slot
Golem: 2 slota
Klonovima: 3 slota, ali nemaju energije ali imaju chakre za po neki mapad.

Planinska reka Orion 20lv_zpsdbb091d7
Tri kojima ostalo 100 ch rade ovo a ostali imaju 70. Tako da nista nece raditi za sad. To je 300 damage. Makishima ce uraditi 800 damage zemlju it o ce biti dovoljno za sad i 10. somu. Odmoricemo malo nastavljamo kasnije.

Stanje vojske:

5 klona.
1 golem
1 edo borac
10 himeri.

8Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 9th January 2017, 13:56

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Nakon odmora postupak ce se ponvoo ponovioit nema svrhe pisati bicve samo spam postovi tako da.
Isto ispisacu kako i sta:

Na svaka 3 sata stvarace se po 10 himera zbog kombinacija onih tehnika i smaranja takodje na svaka 2 sata stvarace se po jedan Golem i 5 klonova.

Planinska reka Orion YhhGK04
Znaci bice 5 golema i oko 40 himera, i nekoliko edo boraca to ce biti:

Akio
Rju
Ningyo
Keisuke
Tako da to je to za sad. Rat uskoro pocinje.

9Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 01:48

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Ok broj se malo povecao sto se tice golema, bice ih oko 15, 40 himera i poslacu jednog wood zmaja.

To je to za sada. I stvoricu nekoliko ningyove reinkarnacije. 

--------------------------

(Sve se rascistilo poslao je reinkarnacije, goleme na svoje polozaje a zmaj je bio sakriven daleko odavde kao i himere samo su ostali edo borci koji su bili u omanjoj kucici u podnoziju planine sem Ningya on je bio tu, telo je vraceno u odaju za ocuvavanje, u ustima mu se nalazila omanja trska koja je ostala nakon bujnog vetra ove veceri, osetio je kako nailazi neka nepoznata chakra osmehnuo se samo i zaspao je).

10Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 02:38

Neliel

Neliel
Jounin
Jounin

Nasumični naleti planinskog vetra nosili su joj kosu dok se kretala ka napred s roze rancem na leđima. Prohladno jutro nije sprečio ovu devojku da obuče svoju omiljenu letnju kombinaciju. Bela majica kratkih rukava s šavovima u boji, suknja i patike koje su se uklapale uz ranac. Sve jači pritisak velike količine nepoznate čakre mogao se osetiti zbog čega je znala da je blizu. To joj je izmamilo osmeh.
Preskočila je potočić, pa još jedan, zaobišla po koju stenu i našla se u blizini reke. Na prvi pogled ne bi primetila nikoga, ali kada je malo bolje pogledala uz reku na jedno 200 m mogla je primetiti neku osobu... momak... ne stariji od nje po izgledu. Konačno je bila tu. Suzbila je ushićenost svojim uspehom i samo se blago osmehnula krajevima usana.
Spustila je pogled i pridržala se za stenu kako bi se popela do tamo bez posledica. Taman kada je mislila da krene, zastala je. Nije mogla tek tako da se približi, mada je vrlo verovatno da ju je već i primetio. Razmišljala je tako sekund, ali je odustala od te obazrivosti s nekom novom sigurnošću u sebe. Svašta, bože moj pa ipak je ona čuvena Neliel.
Pošto je već bila blizu, shvatila je da taj dečko spava. Namrštenog izraza, razmišljala je šta će sad. Ovo mora da je neki njegov zastupnik ili pomoćnik ili šta već. Hm, boga mi lep pomoćnik. Odmahnula je glavom. O dozovi se. Prišla je i šutnula ga blago po nozi.


Hej tražim Tenshi-a, ustaj.





Planinska reka Orion Inner_moka_eyes_gif_by_innermokaplz-d49klt3

11Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 02:49

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

(Svanulo je, Tenshi je obozavao prvo prolecno jutro, svake godine bi imao obicaj da seta planinom uzivajuci u mirisu cveca dok mu je povetarac cinio da se vrati u proslost, kada su se u basti u podnozju planine Ningyo, Howl i on zanosno igrali, nisu imali nikakvih briga  samo igra, igra, igra i igra sve dok ne dodje noc koja ih tera nazad u svoje postelje. Ali tu tradiciju je prekinula ova nadolazeca osoba. Da li je to pretnja ili prijatelj saznace uskoro).

*Kako je Neliel sutnula u nogu mladica njegovo telo se samo rasprstalo kao latice ruze po vetru i jedna latica joj je pala na glavu, i tada je osetila ruku koja joj prolazi kroz kosu*

(Tenshi joj je prosao rukom kroz kosu i samo tihim glasom rekao)
Ocekivao sam te. 

Planinska reka Orion 4e1c76759f41f9735e769fe64c4caf1e

12Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 03:17

Neliel

Neliel
Jounin
Jounin

Umesto da udari u nogu, samo je prošla kroz prostor gde se ona do tada nalazila. Raširila je oči iznenađeno. To je bio klon. Kako to nije ranije primetila? Latice su se rasule svuda po travi. Neke su nastavile da lete dalje kako ih je vetar nosio ka reci. Trgla se kada je osetila nečije prste u svojoj kosi i spremno stegla pesnicu leve ruke. Bilo bi nelogično da je mogla tek tako da priđe, ali je ipak bila malčice iznenađena pogotovo time da je to bio on. Ostala je tako da stoji okrenutih leđa i samo pomerila glavu u stranu, gledajući ka svom ramenu.


Tenshi?


Nije izgledao ni malo kako ga je zamišljala, a očekivala je nešto mnogo starije i ružnije, a i strašnije, ako je verovati pričama.


13Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 03:21

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Tako je, moje ime je Tenshi. Koje je vase cenjeno ime? I kojim dobrom dolazite da me posetite ovde? Ako se uopste za mene vezuje nesto dobro 
(Nastavio je naslonivsi se na obliznje drvo)
Pa.. Slusam?

14Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 03:36

Neliel

Neliel
Jounin
Jounin

Opustila se i okrenula polako prema njemu. Odmerila ga je od glave do pete.

Ja sam Neliel.

Osmehnula se od uha do uha, pa potom uozbiljila. U ovom trenutku joj se sve više postajala sviđati prvobitna ideja o samom dolasku ovde.

Glasine kažu da spremate jedno prijatno iznenađenje za Shinobi svet. Ne bih da zvučim neumesno, ali bih volela da budem deo toga. Naravno, ako dozvoljavate.

Polupognute glave želela je da iskaže poštovanje onom pred kojim stoji.



15Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 03:41

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

(Poceo je tapsati osmehujuci se istovremeno).
Vec se prosirilo? Huh... Kako samo vreme leti vec je proslo 3 dana. (Pucnuo je prstima) Svidja mi se ta ideja. Verovacu ti jer vidim da imamo ista interesovanja. (uozbilji se). Samo... Ovaj put nece biti lak. Sta ti je glavni cilj? Neliel? *Lepo ime pomisli u sebi*

16Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 03:51

Neliel

Neliel
Jounin
Jounin

Na ovim prostorima nekada i zidovi imaju uši.


Vratila je glavu u normalan položaj, namrštivši se. Verovaće joj tek tako? Mada, verovatno da ju je već i proverio, ako je znao da dolazi. Bila je sigurna da je neko tog ranga zapravo i sam pustio buvu o ratu, a ovde glumi iznenađenje. Zavaravaj nekog drugog, pomislila je.


Želela bih da pomognem čišćenju bezvrednih bubašvaba koje i dalje obitavaju u ovom svetu.


Našalila se i to pokazala završivši rečenicu osmehom, a možda i nije bila šala u celosti. Mislim, zbog čega bi drugo i bila ovde ako ne zbog toga?

17Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 03:53

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

(Izvadio je knjigu i poceo citati nesto samo da bi joj to odvuklo paznju sa onoga sto sledi)

Svidja mi se tvoja posvecenost ovome, ali ovo nece biti lako kao sto mislis (Pucnuo je prstima i ispred nje se stvorio ogromni wood golem). Savladaj ga i razmotricu tvoju ponudu. Znas li, suprotno od dosade nije zadovoljstvo, ali uzbudjenje... Ljudi ce traziti bilo koju vrstu uzbudjenja bilo kada, cak i bol.

18Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 16:00

Neliel

Neliel
Jounin
Jounin

Nasmejala se naglas. Ovo joj i jeste bilo uzbudljivo na neki način, ali ne onoliko koliko bi zaista želela da bude. Nije se preterano obazirala na velikog drvenog golema, koliko na njega, pažljivo slušajući šta je govorio.


Uzbuđuje li te tuđa bol... hm? Znaš... ako zaista želiš da me testiraš... Testiraj me lično. Ne šalji na mene drvene lutke.


Svakom rečju mu je prišla za korak bliže sve dok nije bila dovoljno blizu da zaviri u knjigu koju je držao.

19Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 16:08

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

(Dozvolio joj je da zaviri u knjigu pa je snazno zaklopio i vratio je odakle je uzeo, iskoracao je i golem se povukao, krv je vrila u njemu i velika kolicina dark chakre ga je okruzila i otezala disanje)

Svidjas mi se. Kao i tvoje razmisljanje. Da li mislis da bih objavio rat da ne uzivam kako drugi pate i spoznaju bol? Preko bola je najlakse komunicirati sa ljudima. Pa idemo. 

Suiton

Planinska reka Orion UBPPQ9d
(Crna kisa je pocela padati podsecajuci na krv)


Planinska reka Orion Tumblr_mdybfffYWu1repmu8o1_500

20Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 16:45

Neliel

Neliel
Jounin
Jounin

Odmakla se instinktivno kada je zalupio knjigom, zadovoljna što je izazivanje urodilo plodom.




Komunicirajmo onda.


Krenula je rukom da ga zvizne po grudima.





Planinska reka Orion 7927d3682a8826df23ec5f368530f409




HP 700
EN 900-10
CH 900-60

Planinska reka Orion 8dF497n

Planinska reka Orion PJG8RwX

Planinska reka Orion 1qCfo7F

Planinska reka Orion 0Ph028C

21Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 17:21

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Health: 600
Energy: 600
Chakra: 1640
Vatra: +20dmg

Planinska reka Orion CsaHn8h
Interesantno. Pa zaplesimo!

Planinska reka Orion MrUOGl8
(Posla veliki mlaz vode na nju).

22Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 18:53

Neliel

Neliel
Jounin
Jounin

HP 700
EN 890
CH 840-30

((Poništavam tvoj wave i ostatak dmga ide ka tebi.))

Planinska reka Orion RsouYbv

23Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 19:04

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Health: 600
Energy: 600
Chakra: 1580
Vatra: +30dmg


Planinska reka Orion Ul6n2Wp
*Stvara ogledalo i vraca zmaja na nju njenog i ostali dmg ide ka njoj*
Planinska reka Orion RsouYbv
Hah.

24Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 19:34

Neliel

Neliel
Jounin
Jounin

HP 700
EN 890
CH 810-90



Planinska reka Orion 00OPdwC

Planinska reka Orion 101lv_zps0835c5b5

Planinska reka Orion S12GKSB

Hm?

25Planinska reka Orion Empty Re: Planinska reka Orion 10th January 2017, 20:43

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Health: 600
Energy: 570
Chakra: 1550
Vatra: +40dmg


Planinska reka Orion V8s4hP7
Katon... Poniustava tvoje i ide 90 damage na tebe usput saljem 3 kunaia na tebe.
Planinska reka Orion AUhhfUh

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Reka Urt no Tako
» Reka Ledene Suze

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum