Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Kratki film o forumu iliti kako sam naučio da je forum stvarno dobra zabava

+2
Aizen
Corazon
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Uzeo sam ovu temu jer kao, nemam pojma. Ova najbolje zapadne za oko, a u ostalim ne mogu otvarati ništa jer su za admine.


Ovako, šta sam hteo.

PRVO MUZIKA IAKO NIKO NEĆE PUSTITI, ALI AJDE




Zamolio bih sve kojima je tema foruma i njegovog potencijala interesantna da pročitaju sve.


Malo sam razmišljao o roleplayu, o zajednici koja postoji na forumu i uopšte tome šta meni znači forum. Kada sam se vratio na ovo krajem avgusta, a škola je počela i ja sam bio skroz u fazonu "sine šta to radiš treba da učiš i hoćeš da izlaziš više i treniraš i uživaš u životu sa što manje neta i nepotrebnih informacija, a ulaziš na forumu naruto gde bacaš kartice i tripuješ naruta" nisam verovao da će taj povratak biti toliko "ozbiljan". Gotivim forum i volim u neku ruku ovu zajednicu malu koju imamo. Samo, pre uopšte nisam gledao na roleplay kao neku vrstu zabave. Hteo sam da pišem gluposti i kao, bolelo me je uvo. Tek kasnije sam video da ima osoba koje to shvataju ozbiljno i kojima je građenje ličnosti kod svog lika, stvaranje neke pozadinske priče veoma bitno. Nisam igrao aktivno uopšte u novembru i čitavog decembra i evo me sad ponovo.

Razmišljam se, roleplay je skroz okej. Forum mogu da igram i mislim da je to mnogo bolje nego da blejim u 4 ujutru na jutjubu i gledam snimke i intervjue nekih manekenki i manekena oko kojih se nerviram jer su kao fizički mnogo kul, ili snimke Kristen Stjuart kako je nervozna i zapravo poprilično zabavna tokom intervjua.

Samo, mislim da ljudi ne rolepayuju dovoljno i prosto se ne uključuju u igru. Aktivni su, ulaze na forum, ali niko ništa ne radi preterano. A da budemo iskreni, čak i da vam umre ninja, kada nas je u ovom broju, dobićete odmah novog ninju sa svime što ponovo želite. Meni jeste roleplay dobio svrhu u poslednje vreme, ali uvek su tu bile borbe, kombinacije i taktike i kreiranje novih stvari ono što čini forum. Igranje i borbe, uz neku priču. Mnogo pišem i mnogo skrećem sa tema (da, ima ih više) pa kao, hajde da me bolje ukapirate.

Roleplejovanje sa borbama i pravljenjem neke priče je kul i to baš kul. Nema nas puno, ali može da nam bude itekako zabavno ako nešto preduzmemo. Igrajte i nekako ne znam, to mi najviše zapravo smeta, nemojte mnogo da se čujete sa drugim igračima na društvenim mrežama i planirate stvari. Mislim znam da se ovde svi poznajemo i kao bilo bi malo čudno da si na forumu zli ubica psihopata i ubiješ nekoga i posle mu se javiš na četu u fazonu e hoćemo napolje danas na neku kafu. Meni je sve iskreno zanimljivije kada nekako ne znam ko ste. Znam vas na forumu, to mi je dovoljno. Nekada, kada se svi dobro zabavimo i ovamo upoznamo, zašto da ne napravimo grupni čet ili bilo šta čisto, ali ovako, igrajte forum i zovite nove ljude.

Moramo da se reklamiramo.

Hajde da odmah ne pucamo na previsoko, ali zamislite 50 ili 100 ljudi na forumu. Zamislite svih pet sela sa makar 10-20 aktivnih igrača. Zamislite da ne znate makar 60% na društvenim mrežama i da se ne čujete sa njima i da kada vas presretnu u šumi da vas ubiju ili šta god pošto ne znate, vi im se ne javite u fazonu "E ajde hoćemo neku pričicu mi pravimo tamo?". Zamislite 5 pripadnika npr Hjuga klana ili Nara klana ili ceo odred samuraja, medic ninji koje zajedno igraju i idu na neke misije ili slično. Zamislite neke ratove ili turnire između klanova. Iskreno verujem da u svetu sa ovih prostora postoje mnogo ljudi koji bi došli na forum i ostali kada bi im neko lepo objasnio pravila ahaha. Pravila stvarno treba da se možda prepišu i skrate, isprave pomalo i postaće jasnija i pristupačnija nekome ko je dovoljno navučen na ideju ovoga, ali ne može da ostane jer kao, ne može da skapira sve ono odjednom ili slično.


Igrajte, ima nas tridesetak u maksimumu, proširimo zajednicu jer forum je stvarno jako kul stvar!





Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Isto to shvatio sam i ja kolega Corazon xD.

Forum je za mene impresivni test prenosenja licnosti i oslikavanja stvarnog sebe. 6 puta se dnevno uhvatim misleci u sebi "Pa to nije Can we buff Udyr ? , to ja radim".

Kreacija nekog karaktera, pracenje reakcija na njegovo ponasanje, koliko vi to deco verovali ili ne, moze vam pomoci oko nekih stvari u rl.

Meh, reci cu da je.jos za mene forum ekstremne zabave i razonode. Stoga zezam sve redom , mozda manje na svoj racun ali jbg. XD

U pravu je Sergej. Zamisli da se sretnes u sumu sa nekim joninom sa kim do tada nisi rec progovorio. Pa to je totalno novi susret kao u rl u kom moze sve da se desi. To je i lepota ovog foruma.

Hisai

Hisai
Admin
Admin

Zelim vam da sretnete nekog u rl u sumi i da vas izbode he he he. Salim se naravno. U pravu ste vi ali ono ne mozemo spreciti ljudima da se vole! Sergej nemoj da me blokiras :/ Salim se naravno i meni je to sto smeta Roleplay po najvise ali ono nadam se da cete se potruditi da popravite to Very Happy

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin

Aahahha hvala Can we buff Udyr ? kolega i da, forum jeste izvor baš baš velike količine zabave.


Ahahaha naravno da ne možemo, zato možemo da se volimo na forumu, dodamo negde, ali odvojimo forum nekako od toga. Mislim, kada bi nas bilo u velikom broju od recimo 70-100 ili zamislite čak 1000, teško da bi i mogao svakoga da propratiš, o tome pričam.

!!!!






Dante Uchiha

Dante Uchiha
Sage
Sage

Slazem se sa svime sto je Corazon rekao, samo bih se osvrnuo na deo o novim igracima. Verovatno je manjak aktivnosti nase po pitanju dovodjenja igraca jedan od uzroka, zasto nema vise aktivnih, mada postoji jos jedan ozbiljniji problem. Mozete dovesti 100 igraca i od svih njih mali deo ce danti sansu svemu ovome, a jos manji biti sposoban da se zaljubi i stvarno uziva u ovakvom tipu zabave. Ja sam ovaj forum nasao pre sad ce 5 godina tako sto sam hteo da pocnem da gledam shippuden i slucajno mi je google izbacio forum i meni je sve kao heroin zavrsilo u krvi xD
Problem je sto na vrata ovakve stvari, retko pokucaju ljudi na koje ce ovo tako delovati. Ipak najbolja opcija koju imamo pored nekih generalnih reklama, jeste da licno dovodimo igrace i sami ih poducavamo i stvorimo tako neke ljude koji ce ovde sami izroditi nove generacije i mnogo vise igraca da bi ovo postojalo jos dugo( ovo je 8. godina postojanja). Ja licno nikad nisam bio dobar sensei, ali sam sigurno od nekolicine napravio onaj tip igraca koji zaista voli i uziva u svemu ovome, a na kraju je samo to merilo pravog igraca...

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Neverovatno je to sto sam na isti nacin kao i Dante,dosao i ja.
Malo sam isao po googlu i trazio nesto u vezi sa Narutom i boom.Izasao mi je link foruma.Iz nekog razloga sam se odmah registrovao,nisam ni procitao pravila niti o cemu je rec.Nesto mi je govorilo da ce biti zabavno.Registrovao sam se i upoznao mnoge ljude.Bilo je neverovatno.Ovo mi je definitivno prvi role play koji sam ikada igrao...i moram reci najbolji.Stvarno bih zeleo da se ovaj forum nastavi i da dovedemo jos mnogo igraca koji ce zajedno sa nama da se druze.Trenutno sam poslao zahtev za reklamiranje u jednom klubu gde inace ljudi igraju raze tipove role play igara.I Zapravo mislim da je najbolje na takvim mestima i reklamirati.Ljudi ce se verovatno lakse snalaziti zato sto su vec igrali role play-eve bez obzira sto je ovaj drugaciji Smile
Inace meni licno je RolePlay jako prirastao srcu,obozavam da imam svog charactera koji ima svoje zasebne osobine,koje cak ne moraju ni biti iste nama u rl...To je kao da imam jos jedan zivot,koji je prosto neverovatan...Osim toga pusta masti na volju da radi sta god zeli...To je velika sloboda...koju ja nikad ne bih zeleo da izgubim...

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Neverovatno, složiću se Jogurt. Zamisli !! Internet pretragom si dosao do foruma !! xDD

Šalu na stranu svaka ideja za reklamu je dobrodošla. Nije da forum ne moze da radi sa ovoliko clanova (radi odlicno) vec cisto radi zanimljivosti same igre. Albanovic <3 i ja smo napravili stranicu na fb.

https://www.facebook.com/narutomystory

Sve ostale ideje promovisanja biće nagradjene da znate. Dante vas je reketiro da bi vas imao cime nagraditi xD

Style Magnus

Style Magnus
Academy student
Academy student

Roleplay je uvek bio dobra zabava i uvek sam ga voleo, postojalo je na stotine slicnih foruma gde pises tekstove i bacas roleplay. Ali pre nekoliko godina prvi admin Stewcha je promenio zauvek pogled na forum napravio je sistem levela, poena, kartice, borbe ceo roleplay svet i podigao znacenje roleplay foruma na potpuno novi nivo. Nazalost ta vremena odavno su prosla i vrlo mi je drago da su trenutni admini uspeli sacuvaju kopiju originalnog foruma i pruzili nam mogucnost da jos jednom iskusimo roleplay kakav ne postoji na drugim forumima.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum