Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI Empty AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI 22nd December 2016, 00:34

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

Poš' mi rodjedan danas od mene imate neke specijalne nagrade. Hahahahah Toliko sam moćan da ja vama dajem poklone a ne vi meni.

Dragom S jonin bane-u poklanjam BUDAK. Neka ti večno služi kao istinska alatka Obito.
AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI Images?q=tbn:ANd9GcSxzLdvySdfKsEiNN2fPlZZEyZEQjS-MEJnrhiFXXTNixxGHMB7b5Nj798

____________________________________

Mom učeniku poklanjam 3 npc S jonina. (ženke su)

AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI Hqdefault
_______________________________________

Prijatelju (jebeni penta stealer aka. slepac iz Bora) kazekageu Sabaku No Gaari ostavljam :

AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI C5db812e217ecfa9bdda05030ae209e3

Uvezbavaj još upravljanje peskom, slab si xD
________________________________________

Obitovim učenicima (stvarno ne znam koliko vas je više.. izvinite) ostavljam po motiku.

AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI 13041214215365

Neka vas dobro služi u danima koji dolaze.

_______________________________________


Novim članovima foruma (tesharion etc. ima vas, više vas bilo) ostavljam po pakovanje lego kockica kao banalan primer igrice zanimljivije od foruma. Bezite pls


AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI Slika-161242-564257aa43b95-default



______________________________________


Devojkama Kira, Aya, Izumi (stvarno sry ako neku zaboravljam) ostavljavam vam pare i tokene sa mog profila da trošite kako oćete kao i AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI 18-teemo-plush-league-of-legends-teemo-big

___________________________________________


Sve koje sam zaboravio nisu bitni i želim da umru. Šalim se deco samo sam umoran (namerno umoran Aoba prc)

2AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI Empty Re: AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI 21st March 2017, 19:56

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

Pošto ja nisam bio toliko moćan kao moj sensei. Neću deliti poklone. Ali naravno možete slati.

3AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI Empty Re: AAAAAAAAAAAAAAAAA SMRTNICI 21st March 2017, 23:31

Aoba Yamashiro

Aoba Yamashiro
Jounin
Jounin

Mozda da forum nije propao dobio bi poklon od svih aktivnih igraca.

Ba dum tsss

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum