Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan)

5 posters

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 1 of 3]

1Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 17:20

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Razmisljao sam kako da te odbranim, znas i sama da ti mogu prebaciti cakru ako zatreba. Sta sada? Pa valjda da mu odnesemo ove paceniko do sela ili tako nesto? Nije nam nista za dalje rekao.

2Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 17:24

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

Gledala je u dotične paćenike s smorenim izrazom lica. "Ovo će potrajati", ugrabila je priliku da malo predahne i skupi čakru. "Zar ti Hokage nije dao neka dalja uputstva, meni bukvalno ništa nije reko. Idite i ćao, bla, bla, bla..."

3Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 17:25

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

(Ningyo se nalazio naslonjen na obližnjem drvetu)

//Ovde ima šume da se zna//

Zdravo ninje Konohe.

4Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 17:28

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Izgleda da smo dobili odgovor Izumi (okrene se ka njoj, a zatim pogleda u Ninyoa)

Zdravo. Ti si bese zalutao ispred nase kapije, lik sa crvenom kosom ili sta vec.

5Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 17:31

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

"On nam je misija?", zamišljeno se zagleda u pridošlicu. "Čekaaj, to je onaj mali crvendać što nam je orao pred kapijom!", uperila je prst ka njemu i počela se smejati.

6Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 17:34

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

(Bacio je cigaru na pod zgazivši je samo je polako koračao prema njima sa osmehom na licu)

Ho? Od svih ninji Konohe naletim na ovo dvoje? Mislio sam da će mi misija biti teža...

Pa... Predajte mi skrolove i pustiću vas da idete.

(Odgovorio je kratko i stalozeno)

7Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 17:53

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Hokage nam je rekao da dodjemo ovde, istina. Medjutim nije nam dao detaljne informacije. Tako da jos uvek ne znamo o kakvim se skrolovima radi i nisu kod nas.

8Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 18:20

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

"Malo si poranio. Kao što je Jumive rekao, nemamo ih. Mislim da ovde nema potrebe ni za kakvim naglim potezima", gledala ga je ozbiljno. Nije se pomerala s mesta na kom je bila.

9Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 18:23

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

(I dalje im je prilazio pogledavši ih)

Nema potrebe da me lažete dobio sam sve informacije koje sam želeo. Zanimljivo.. Nisam očekivao da će se ovo desiti ali moraćemo da se borimo...

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Latest?cb=20121205001518

10Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 18:34

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Ako moramo da se borimo, boricemo se. Samo sto ti nemas koristi od ove borbe, jer skrolovi zaista nisu kod nas. Mozda si ti dobio informacije ali ja nisam. Ne ocekujem od tebe da poverujem, jos uvek nemam detaljne informacije o misiji.

11Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 18:48

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

"Nemamo potrebe da te lažemo, ali kao što vidim, šta god rekli, uđe ti na jedno uvo, na drugo izađe. Tebi je zapravo samo dosadno... zar ne?"

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Tumblr_mxb8h5d2NN1rtjn7oo1_250

12Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 18:50

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

(Počne da tapše)

Bravo. Svidja mi se ovo. Dva shinobija koja su mi ukaljala čast su ispred mene. Vreme je da vam dokažem da nisam samo suva priča.

(Ide ka Jumiveu i napada ga taijutsuom)

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) P02FRp6

13Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 19:12

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Pre nego sto zavrsim svoji potez do kraja napisi imas li nesto skriveno, igram:

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Gl91OYb

14Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 24th September 2016, 19:18

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Health: 1000
Energy: 500
Chakra: 1000

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) IgG4gMJ
Napravio sam bio wood clonea još odavno i povezao sam ga svojim koncima koji vas je napao taijutsuu. Ja sam bio skriven.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) FpVBs1C
Nastavi svoj potez.

15Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 25th September 2016, 15:23

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Health
850/1000
Energy
650/1000
Chakra
910/1000
(+50 od odela na sve)


Ulazim u vodu na taj nacin izbegavam napad:
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) NtXCFBu
(Sa obzirom da smo u vodi 2, racunam da se oko mene nalazi dosta vode)
Nakon izbegavanja izlazim iz vode na drugo mesto i saljem napad direkno na tebe
posto te vidim sa senzorom:
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) HsgLrGf
Drzim rastojanje od klona i od tebe, takodje pokazujem Izumi gde se nalazis
sa obzirom da ona ne moze da te vidi. (Tacnije govorim joj da je ispred nas klon i saljem napad na tebe)

16Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 25th September 2016, 15:47

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP: 700
EN: 400
CH: 1600-30-30

---------------------------

Bacam ovo da iskombinujem s Jumiveovim napadom koji ide ka tebi.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) WjQOwMe

Aktiviram Barrier Shatter za svaki slučaj ako ima nešto na terenu.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 2V0BbrL

17Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 25th September 2016, 22:04

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Health: 1000
Energy: 500
Chakra: 850
Svidja mi se ovo. (prizivam tri lutke, i povlacim svog klona nazad)



Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) OL7Tak8

Upoznajte moje lepotice mmm!

Indigo:

Keita:

Amon:

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) EBkQaGp
Keita radi Flamethrower.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 7C1ubZq
Amon radi Rocket launcher. Ponistavaju 600 damage i postavljam indiga da primi preostali damage (gubi 100hp jer ima defence od 100 jer je napravljen od kristala)

Jel to sve što imate. (sada igraju Jumive pa Izumi)

18Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 26th September 2016, 00:08

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Sapucem nesto da samo Izumi cuje, a zatim bacam kunai u okretu. (Okrenem se za priblizno 360 stepeni i onda ga bacam)

Kunai ide u vazduh i leti ka tebi, ali ga ne bacam pod uglom od 90 stepeni.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Auhhfu10

19Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 26th September 2016, 00:17

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP: 700
EN: 400-30
CH: 1600-30-30-30

---------------------------


Saslušala je Jumivea. Gledala je ka Ningiyu s blagim osmehom na licu.

"Da to je sve što imamo."

(((Bacam tri ojačana šurikena ka tebi da zaobiđu lutke, prate tvoju čakru. Svaki 210dmg)))

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) IMgD1lX

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 9eJ3Hyg

20Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 26th September 2016, 00:44

Keisuke

Keisuke
Jounin
Jounin

He:750+100>850
En:600+100>700
Ch:1000+100-60>1040

(dolazi i skace ispred Jumivea i Izumi nakon sto su surikeni i kunai proleteli)
Izvinite,malo sam se uspavao.
(rece nasmejavsi se,zatim se okrenu prema Ningyu)

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Original
Izgleda da je vase upozorenje bilo ozbiljno,kao sto je i moje,ovde ces umreti!
(hlado prozusti i stavlja seal na sebe ,a zatim krene da radi znake rukama i ogromni talasi krecu na tvoje lutke i tebe,posto su Jumive i Izumi iza mene oni su bezbedni)

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 1mkR5xX

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) FTYs2gx

(zagarantovani 50)


21Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 26th September 2016, 01:12

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Health: 1000
Energy: 500
Chakra: 850-360(390 ako se racunaju i shurikeni posebno sa munjevitim pojacavacem)

Okej. Izgleda da ste me malo potcenili. (samo vadi skrol i iz skrola izlaze 10 legendarne lutke)

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 29d8fh1
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 2a7vmtx
Sta god da je bilo usisano je. Zatim 3 lutke rade flamethrower to je 1500 damagea.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) HamroP7
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) OhrdjJrMisija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) L0C1Fr5
Sada posto su uradili taj napad ove tri lutke salju na svakog od vas po jednu raketu.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 7C1ubZq
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) MGT0BbD
Ova lutka napada keisukea posle rakete. Damage je 600+300=900

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 8ay5maW
Ova lutka radi flame thrower damage je 500 na Jumivea ide.
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) EBkQaGp

22Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 26th September 2016, 04:41

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

HP: 700
EN: 400-30-10
CH: 1600-30-30-30-30-30

---------------------------

"Da li ti to mene pošteđuješ?", upitala je iznervirano.


Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) JHxg0mG

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) RpPtDVn

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) IMgD1lX

(((Šaljem jedan šuriken na Sangha ojacan onom tehnikom iz prethodnog poteza - 210 dmg.)))

23Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 26th September 2016, 17:01

Jumive

Jumive
Jounin
Jounin

Health
850/1000
Energy
650/1000
Chakra
820/1000
(+50 od odela na sve)

Koristim 2 slota za:
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) JHxg0mG
To ce mi oduzeti 2x po 30 cakre jer je koristim da izbegnem oba napada.

Zatim stvaram ovo:
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 50HJTJd

Jezero pravim sa svoje desne strane dok su Izumi i Keisuke sa moje leve strane. (napominjem to da bi se podrazumevalo da ih jezero nije zahvatilo)

24Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 26th September 2016, 17:25

Keisuke

Keisuke
Jounin
Jounin

He:850
En:700
Ch:1040-150>890

Zanimljivo,ipak nije toliko slab.
(rece videci kako napad lutaka ide na njega)

Tajuu Kage Bunshin No Jutsu

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Yhz633Q
(5 klona se stvaraju na maloj udaljenosti od mene i svih kako bi mogli da izblokiraju napad njihovim napadima ali tako kako  napadi lutaka ne mogu ici na dva klona u isto vreme ili klona i mene)

(3 klona skacu ispred mene i svi stvaraju po jedno velikog zmaja od leda koji se kombinuje u velikog ledenog zmaja  koji blokira tvoj damage i + na tebe i tvoje lutke ide 1200 dmg posto je tehnika 360 lvla veoma je razorna!)
(Ostali klonovi za mene miruju i prikupljaju chakru)
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) MFHlT2a 

3 klona:Ch:100-30>70
2 klona:Ch:100+200>300


Da te vidim Ningyo!

25Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Empty Re: Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 26th September 2016, 17:48

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

Health: 1000
Energy: 500-500
Chakra: 490+500-210

Nije loše. Uopšte nije loše. Niste samo prazna priča. Ne brini Izumi za tebe imam posebno iznenadjenje

*Oko Ningya se stvara velika aura koja mu strujiu telom*




Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) UM8fMJp
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Suoh_mikoto_wp_v2_by_jtkl788-d6d9xre
U redu. Sada cu krenuti malo jace. Jumive nije napao samo je stvorio jezero sada su mi briga samo tvoji zmajevi i shurikeni ove devojke. Spremi se ledeni decace.


Oni demon:
Health: 500
--------------------------------------------------

Oni demon radi ispred nas ovaj štit tako da nas brani od Izuminih shurikena.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 8ay5maW

----------------------------------------------------------
Grey Puppet
Health: 500

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 1uYHdVq
Ova lutka ce baciti vatru i tako smanjiti damage tvog zmaja za 500 zbog preciznosti.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) EBkQaGp
-----------------------------------------------------------
Bald Puppet:
Health: 500

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) MGT0BbD
Bald puppet je prošli potez poslao cevi (cd 3 poteza) ali sada ce spojiti vatreni napad  Greya i tako pojacati damage za jos 600.

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) EBkQaGp

--------------------------------------------------------
Ningyo:
Health: 500
Defence: 100
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) 0EWcKgp
Ova lutka baca flamethrower koji se stapa sa damageom preostalih lutaka tako da još na tebe ide damage od 500.
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) EBkQaGp

------------------------------------------------------
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) NNvw60I
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) EBkQaGp
Ova lutka takodje napada i sjedinice damage od ostalih lutaka tako da je damage koji ide na Keisukea 1000

------------------------------------------------------------
Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) IfMVTbs
I konačno ova lutka ce krenuti na Izumi. Pre toga pali samurai saber na oba mača tako da je damage +200 na oba ukupan damage je 600 na oba mača. + ce aktivirati laido. Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) Qakj0jq

Misija za Izija (Jumi 'n' Izumi-chan) E2Mv49v
Znači ukupan damage na Izumi je 800. 100 damage zagarantovano na nju. Uzged skinucu posle ovog poteza od Keisukeovog zagarantovanog healthe i slicno da ne prepravljam sada. 

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum