Naruto My Story
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto My Story

Odaberi svoj put, bori se, ne odustaj i postani shinobi vredan postovanja.Citav svet ceka na tebe!


You are not connected. Please login or register

II Veliki Shinobi rat

+9
Klaus Mikaelson
Ningyo
Izumi Nase
Rju
Corazon
Nagato Uzumaki
Ichigo Kurosaki
Aizen
Sabaku no Gaara
13 posters

Go to page : 1, 2  Next

Post new topic  Reply to topic

Go down  Message [Page 1 of 2]

1II Veliki Shinobi rat Empty II Veliki Shinobi rat 17th January 2017, 21:20

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

(Stvorio se malo dalje od sela toliko da ga niko ne primeti, vidno razocaran jer selo nije toliko obezbedjeno koliko je mislio, tresao se od uzbudjenja sve dok se oko njega nisu stvorila 10 Wood Golema spremna za juris)


(Koracio je lagano ka kapiji peska, dok je vreli povetarac nanosio komadice peska po Tenshijevoj kosi, znao je da je vreme za nesto veliko, za ono sto je spremao godinama, da li je bio nervozan? Spreman za krvoprolice? Moglo bi se reci samo ga je zanimalo kuda sve ovo vodi, da li ce uspeti u ovom pohodu, kroz glavu su mu prolazili brojne osobe s kojima se druzio, borio zajedno, ali to mu trenutno nije nista bitno jer je bilzu svog cilja, novog svetskog poredka, neko bi rekao skrnavljenje onoga za sta su se njegovi preci borila, ali uvek je mislio da treba sistem shinobija i ratova iskoreniti. A sada zapocinje svoj rat tako kontradiktorno)

Jedino ko me moze ubiti je onaj koji je spreman da bude ubijen.
(promrmljao je dok je koracao ka kapiji sa Golemima, cekavsi da na kapiju izadju borci)


Kazekage!


2II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 18th January 2017, 00:30

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage




(laganim korakom Gaara je dolazio na kapiju,video je neki metez ispred nje,kao i razlog tome.Tamo je stajao nekadasnji clan sela lista ,a sada njen unistitelj.Znao je razlog njegovoj poseti,znao je da je dosao da uradi to isto kao i njegovim saborcima u Konohi.Video je drvene goleme pored njega,a to je znacilo samo jedno da rat ovog trenutka stvarno poceo.)
Stigao si...Tenshi!
II Veliki Shinobi rat Ac3b9549c15482416e502c2a91390b92

3II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 18th January 2017, 00:56

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

(Samo je stajao mirno himere su polako pridolazile oko 40tak njih, Tenshi je samo uradio znake rukama i iz zemlje su izasla 6 kovcega).

Pozdrav, Kazekage. Nestrpljivo si cekao ovo? Pa zelim ti svu srecu da prebrodis ovu prepreku
(Osmeh mu je bio od uva do uva i samo mu je mahnuo i velika magla se stvorila i Tenshijevo prisustvo je iscezlo u njoj).


Akio Kiyoshi
Izumi Nase
Keisuke
Ningyo
Rju
Aoba

II Veliki Shinobi rat 200_s

II Veliki Shinobi rat PlSSMxA
*Himere su pocele sa napadima*

Himera x11:
Health: 1100
Energy: 1100
Chakra: 600

II Veliki Shinobi rat 200lv_zpsd596f27b


Damage na kapiju je 11.000 tacno koliko ona ima. Tako da svi mogu uci u selo ukoliko ona padne.

II Veliki Shinobi rat Wallpaper-1837382
*Tenshi je nestao pa cekamo*

4II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 18th January 2017, 04:06

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage

II Veliki Shinobi rat Voice_10


Ogromna škripa se najpre začula i širila po selu i dalje dokle je nije prekinuo već mio i topao glas vodje Jiton klana. Beše udaljen skoro kilometar od glavne kapije i hodao je zidinama mirnim hodom.


II Veliki Shinobi rat 3da32317d672e456eccd236d0b642189

Konekcija je ostvarena.


Svim stanovnicima sela Peska, svim njegovim ninjama, svim izbeglicama sela Lista i svim njegovim ninjama, svim turistima i posetiocima ovog mesta.



Govori Aizen Sosuke,  treći hokage sela skrivenog u Listu !


Reči koje će uslediti trebate primiti ka znanju sa velikom paznjom i obazrivošću.


Rat je započeo !



Zaćutao je na trenutak dok se u ruci koju beše podigao ka nebu iz cele okoline i sela počela skupljati crna prašina. 

Nije vreme za paniku. Strah je prirodan i od zla kao što nas napada treba biti strah.

ALI !

Danas za njega nema vremena saborci mili. Pod vodjstvom mene i kazekagea ninje obadva sada ujedinjena sela će se odupreti svakoj neprijateljskoj jedinici.




Želim da sve žene i deca i stariji ljudi u miru podju ka skloništima. Eksplozije će biti česte te vas molim da se ne plašite.


Odmah ću reći da na želim bilo kakve prepirke izmedju ninji i lično od moje strane će biti smaknut onaj koji pokuša razdoriti selo iznutra.




Yamanaka-san molim vas. Moje dalje misli prenosite seljanima uz dužno poštovanje svih prisutnih reanimiranih ninji i stvorenja.


Potvdan odgovor Yamanaka Inoichi-ja (Npc vodja istrazivackog odreda u bivšoj Konohi) mu je odjeknuo glavom.




Naredbe ninjama:


(U ruci stvaram verovatno najoštrije oružje na svetu od najtvrdjih materijala na svetu jer ulažem u njega 1000 chakre. Ono će se naravno raspršiti u prašinu nakon ove borbe. Po roleplayu sledeći post ću stići ispred kapije.)


Cp - 1050-500-30+100 = 620
Hp- 1050
Ep- 1050


II Veliki Shinobi rat Rcp_me10
II Veliki Shinobi rat Senzor10
II Veliki Shinobi rat Yamana10

5II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 18th January 2017, 15:57

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Sreca nam nece trebati narocito..(gledajuci u daljinu), kada imamo i njega na nasoj strani..(nasmeja se)
(Kada je Tenshi odjednom nestao video je ogromni napad  himera koji ide prema kapiji,napad toliko veliki koji bi mogao da je srusi i da dopusti cudovistima da udju unutra ,nije smeo to da dopusti,velikom brzinom je stavio seal na sebe i skocio ispred napada radeci znake rukama)
II Veliki Shinobi rat 1mkR5xX
II Veliki Shinobi rat 8a992003edf84013e805e2e3d2e1bfd9
II Veliki Shinobi rat ZWiVFGb


To nece biti ni prilicno dovoljno da nas pobedi..
(napad je bio neutralizovan i na protivnike se odbio napad,5500 dmg ide na sve njih)

He:1100
En:1100
Ch:1100-80>1020






Last edited by Sabaku no Gaara on 18th January 2017, 16:27; edited 1 time in total

6II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 18th January 2017, 16:22

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

(Trčao je uz stepenice sve dok se nije našao na vrhu kapije.)


Kazekage-sama, šta se dešava?


(Upita ga nakon što ovaj stvori veliku količinu struje koja odbi sve napade koji su išli ka kapiji.)


(Odjednom u glavi čuo je Aizenov glas.)


Znači konačno je počelo. Biće zanimljivo.

II Veliki Shinobi rat Ichigo-PNG-Transparent-Image


(Reče tiho uz blagi osmeh hvatajući se za mač na ledjima.)

7II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 18th January 2017, 17:13

Nagato Uzumaki

Nagato Uzumaki
Jounin
Jounin


Gdje sam ja ovo.......sve je bjelo...jesam li mrtav ali kako sam umro...??..Ne mogu se sjetit.

(Onda se tiho kapljanje vode nagato se trze iza sebe ali nevidje nista bio je zbunjen na jednom kao da ga strjela probode kroz srce on zastade i uzviknu Sta mi se ovo dogadja do djavola !!!  

Onda otvara oci vide ogromnu grupu ljudi koja se kretala u pravcu sela skrivenog u pjesku nagato pomisli (gdje idemo jesam li zarobljen sta se desilo sa hokageom,senseiom,ayom,itachiem i ostalima......)


Onda pogleda i vidje da ga dve osobe pridrzavaju ali bile su u crnom tako da nije znao ko su ali se usudio da jednoj svuce kapuljacu i ugleda Ayu. I obrati joj se....

*Aya pa to si ti drago mi je da te vidim.... kako si ? I da sta se dogadja ako mozes da mi objasnis ..... ne sjecam se najbolje kao da me neko zvekno po tintari (lagano se nasmjesi) gde je Itachi i sensei ? Ovjde ima bas puno ljudi ......


Dok je to govorio na kapiji se stvorio nepoznat covjek koji je stvorio neke kovcege i mnogo cudnih stvari magla je pocela da pada nije znao sta da radi a onda 

Nagato pogleda pred sebe i vide Kazekagea koji stoji spreman da se bori i jos jednu sliuetu koja mu nije bila poznata a onda ......

Sklapa ruke i stvara krug za prikupljanje cakre,u centralnom delu kapije,oko Gaare,dovoljno sirokom,da moze u njega stati 5 osoba,zatim se osmjehnu i pomisli (ovo ce vam trebat)

Odjednom,od velike premorenosti,skoro da nije mogao vise da stoji,i telo ga refleksno spusti na jedno koleno,a zatim,sedeceg polozaja se nasloni na kapiju....

II Veliki Shinobi rat Bbc7e410

....dok je sunce peklo sve jace i jace....

8II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 18th January 2017, 21:12

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin






Ovo mora da je neka šala, zar ne? Tenši? Ningjo?

Zašto?


*kada se približio kapiji, nije video skoro ništa sem ogromnih zveri i komadića leda koji su lebdeli u vazduhu*

*Kada je od Aizena i člana Yamanaka klana čuo trenutnu situaciju, odmah je znao šta mu je činiti*

*u navigaciji mu je pomogao Bouvi i njegovo čulo mirisa - dobro je zapamtio miris peska, Garinog kage šešira i Tenšija*


Gara, imam puno toga da ti ispričam, ali vidim da se i tebi izdešavalo svašta u mom kratkom odsustvu. Aizene, drago mi je da te vidim. Zaista jeste. Nadam se da si imao vremena, mnogooo vremena da razmisliš o onoj ponudi.

Nije mi zapravo ništa čudno i pokušaću da zaboravim ko si ti, ko su šinobiji u kovčegu i zašto si ovde. Već sam se susreo sa jednim starim prijateljem i zaista, ništa ne može da me iznenadi. Mač će da priča umesto mene, a ti ćeš mu odgovoriti kada vreme za to dođe.


II Veliki Shinobi rat C30e9f87281668f2419372d371b509e2









9II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 18th January 2017, 21:48

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Pa momci sta da vam kazem. Vidimo se uskoro, Kazekage... Cora-san, zao mi je. Ovako je moralo biti.


(Kada je to rekao nestao je i napadi su bili vracani nazad ka himerama ali je jedan od golema (svi golemi poseduju wood i zemlju just sayin zbog njihove sposobnosti da pipne) stvorio je ogromni zid koji je ponistio sve napade usput je taj zid srusen i malo su ostlai bili na potezu))


/Cista preporuka da otvorite teme da se borite odvojeno sa kreaturama jer grupna borba nece biti bas jednostavna zbog vasih mogucnosti, razornih napada i tome slicno/


II Veliki Shinobi rat 5DLG6DP
Golem: 


Health: 800
Energy: 800
Chakra: 500


Golem 2 i 3 


Health: 800
Energy: 800
Chakra: 300


II Veliki Shinobi rat ED2uau6
Damage 2000. 


Chimera 10 i 11:


Health: 1100
Energy: 1100
Chakra: 600


II Veliki Shinobi rat ED2uau6
Takodje radi jedna od himera. 


(Nemojte nista postovati sada ce Edo Borci nesto postovati.)

10II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 12:17

Rju

Rju
Sanin
Sanin

II Veliki Shinobi rat 16176245_1259474824140531_68424744_n

Health: 1000
Energy: 1000
Chakra: 440

II Veliki Shinobi rat 46s6bTP
(Pali Mangekyo)

II Veliki Shinobi rat Kamui10
Teleportovacu izumi ali ona ce pritom prebaciti chakru polovinu svoje chakre Ningyu. Tako da cu potrositi 500 ch za njen prelazak poto mi ja odlazim tamo.

II Veliki Shinobi rat Kamui_10

11II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 12:19

Izumi Nase

Izumi Nase
Hokage
Hokage

Health: 1000
Energy: 900
Chakra: 1000

Prebacujem 1000 svoje chakre ningyu i nestajem u kamuiu.

II Veliki Shinobi rat 0ZxH7zf

12II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 12:25

Ningyo

Ningyo
Sage
Sage

II Veliki Shinobi rat 16176502_1259474857473861_960139320_n
Health: 1000
Energy: 1000
Chakra: 1500

Hvala ti... Izumi. Nisam ocekivao da ces ti umreti, ali sta je tu 

(Predje rukom preko face i ugledao je na drugoj strani terena Corazona)

Corazon? Ti si napustio akatsuki? Zasto? Sta se desilo sa Makishimom? 
Oh... Nemamo vremena za pricu moras me poraziti...

II Veliki Shinobi rat CaSfPWk
*Stvara se ogromni zmaj, 10 golema i ovaj zmaj rade hotei*

II Veliki Shinobi rat Gfiz751
*Znaci moracete izbegavati 11 puta ove ruke ili ih ponistavati snadjite se.*

Wood dragon:
Health: 1000
Energy: 1000
Chakra: 900

Wood Golem x8:
Health: 800
Energy: 800
Chakra: 700

Wood golem:
Health: 800
Energy: 800
Chakra: 200

Wood Golem:

Chakra: 400

Pa... Srecno.

13II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 14:37

Klaus Mikaelson

Klaus Mikaelson
Jounin
Jounin



Dok je sve vec bilo razoreno..iz zvuka eksplozije cuo se jak krik Elijaha
Ovaj rat ne zavisi samo od vas jer ako ovo selo padne..svi padamo!

II Veliki Shinobi rat Vampire-hunter-d-bloodlust-sand-rays  

Necu dozvoliti da mrtvi hodaju ovom zemljom..!
Nikada!!


II Veliki Shinobi rat C6sYmDd

Velika vodena kugla se kretala ka nebu i usisala sve napade..

Ovaj potez ste spaseni..haha..haha

H:1000
E:500
C:1500-500

14II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 16:48

Aizen

Aizen
Hokage
Hokage




Osmeh razvucen i ujednačen hod. Senka u daljini.


300 metara već beše medju njima kada je bacio crni mač iz ruke u pravcu Ichiga. Leteo je poput strele i samo ga je ruka samuraja mogla uhvatiti.

Lice mu je bilo ozbiljno i njegovo postojanje je na časak izbledelo.


I meni je drago što tebe vidim Corazone. Ostale Takodje..


Nasmejao se blago i vec se nalazio medju njima. Okrenuo se put sela i video pripremanja njegovih naredjenja. 

Nagato. Idi u selo, želim da budeš spreman za borbu i da si odmoran. Tvom telu je potrebno još vremena da se privikne ..

Pogledao je put njegovog seal-a koji se nalaziko na stomaku i mogao se zakleti da je čuo krvožedni urlik devetorepe lisice. "Volim i ja tebe" pomislio je uz osmeh te brzo skrenuo glavu jer se ka budala smešio gledajući u Nagatov abdomen.

U tom trenutku Klaus se pojavio na borište i okrenuo se put njega. Crna osoba sa seširom bez teškoća je poništila napade koji su išli ka njima.

II Veliki Shinobi rat Aizen_10

Niklaus.. Šta sa tobom raditi..


Beše podne i verovatno bi umro od vrucine na koju ne beše navikao da nije nosio kage šešir. Skinuo ga je lagano i stavio na ledja.

Ichigo.. naoblači molim te.. 

Nasmešio se i pogledao put edo boraca sada. Izumi mu je privukla pažnju i oči mu behu na nju fokusirane.. Tenshi beše otišao i za sobom ostavio rat.

Chakra je počela da svetluca oko njega i oči su mu blago svetlele.

Momci, kolege, saborci .. Častim vas piće kasnije.. 

Nasmejao se blago i sakupio chakru u Foo Dog Heads pripremajući se za sledeći napad.

Cp-620+300


II Veliki Shinobi rat Aizen10

15II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 18:00

Ichigo Kurosaki

Ichigo Kurosaki
Jounin
Jounin

(Okrete se lagano u pravcu chakre koja mu je bila poznata.)


Konačno si stigao.


(Reče uz blagi osmeh hvatajući mač koji je ka njemu leteo velikom brzinom. Čim ga je uhvatio, mač zasvetle i po neka varnica izlete sa oštrice.)


II Veliki Shinobi rat Latest?cb=20140413013336


Predivna kreacija.

(Reče tiho diveći se veštini kovanja onog ko je napravio ovakav mač.)


ŠTA ĆEŠ TI OVDE!!!!

II Veliki Shinobi rat Images?q=tbn:ANd9GcSZ15VyM7B6vw2dRNT2lp7lKJzLXUM95OIvBHt8qqbo5PsYv9Dt


(Upra mačem ka Klausu koji se stvorio niotkuda zaustavljajući sve napade koji su išli na njih, a zatim na Aizenovu molbu vrati mač u korice uradi znake rukama i oblaci počeše da se stvaraju, uz veliku količinu gromova koja je udarala po terenu, skrivajući sunce.)


HP:850
EP:750
CP:1050-30-30=990

II Veliki Shinobi rat 4cqfwCT

II Veliki Shinobi rat QAAC8xr


Lighting Storm 1/3
Lighting Conection 1/5

16II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 19:44

Sabaku no Gaara

Sabaku no Gaara
Kazekage
Kazekage

Znaci i vampir je ovde..
(rece videvsi kako Klaus lagano upija sve napade ,Gaara stvori maleni oblak od peska oko nogu i uzleti do kapije gore)

II Veliki Shinobi rat 90lv_zps3726ecda

II Veliki Shinobi rat Gaara_render_by_sirsendudutta-d3g2l8k

Lepo ti stoji ta kapa Aizi..ali moja je lepsa.
(nasmeja se i skoci sa oblaka pored njega,uradi znake rukama i na nebu se stvorilo duplo vise oblaka nego ranije,a munje su letele ka protivnicima)
II Veliki Shinobi rat 4cqfwCT
II Veliki Shinobi rat DhXpSrC

He:1100
En:1100
Ch:Ch:1020-20>1000




17II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 22:06

Corazon

Corazon
Sanin
Sanin


Health:1000
Energy:1000
Chakra:1000-100

Bouvi:
Bouvi:
Health:800
Energy:800
Chakra:800

Zaista...od svih mogućih opcija, da se dogodi nešto ovako. Tenši, započeo si rat. Ne onaj klinački rat kog si se igrao po zamku trčkarajući i skrivajući se zajedno sa Houvlom, ovde će ljudi umreti i verujem da je tebe baš briga.


II Veliki Shinobi rat Tumblr_nc843b4BpS1rmyoqmo2_r1_500


Ningjo, tvoj mali burazer je zabrkao. Ispraviću sve zbog tebe.

II Veliki Shinobi rat OtvAELM
-100ch


II Veliki Shinobi rat 6ZXFDHQ



18II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 22:54

Marik

Marik
Jounin
Jounin

Dolazim ovde sa pticom na ramenu
700/700
900/900
600/900

19II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 19th January 2017, 23:18

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Ok nije lose.

Himere:
Health: 1000
Energy: 1100
Chakra: 570

II Veliki Shinobi rat 120lv_zpsd49aefac

Da ne nabrajam sve himere rade ledeni zid tako da primaju samo 100 damage i u tom trenutku sve lete ka shinobi gradu.

Golemi imaju 300 defence i pojacace taj defence Hardening tehnikom tako da ce primiti svi po 100dmg.

Health: 700
Chakra: 270 (jedan od njih da ne pisem za svakog vrednosti)

II Veliki Shinobi rat OCqeHo4
II Veliki Shinobi rat B6thxiK
Ningyo ce se sakriti u steni ili zemlji tako da mu napad nece nista moci.

Akio ce se sakriti u vatri prvo ce je zapaliti.

II Veliki Shinobi rat 57kwvsE
II Veliki Shinobi rat NWAtkVc
II Veliki Shinobi rat B6thxiK
Aoba takodje radi ovo tako da je bezbedan od gromova. 

Ali vreme je!
II Veliki Shinobi rat 219v19i
Povezujem se sa Ningyom i on priziva dimenziju u koju ste svi zatvoreni i podeljeni!.

II Veliki Shinobi rat 14ya1bp
Sada napravite svi teme. Borbe su sledece.

Corazon i Gaara vs Ningyo i Aoba
Klaus i Marik vs Zmaja i 10 golema.
Aizen ce za sada ostati sam ali ce uskoro dobiti protivnika vrlo uskoro.
Ichigo vs Keisuke.
Nagato jos uvek nije pobegao tako da ce ostati tu sa jednom himerom.
Otvorite teme.

20II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 20th January 2017, 18:49

Seigen

Seigen
Jounin
Jounin

(Priblizio se kapiji,ali vec bese kasno.
Svi su bili usisani u drugu dimenziju u kojoj se odvijala bitka.
Bio je znatno iznerviran sto je zakasnio.
Znao je da ce mu se ovo obiti od glavu.
Morao je da stigne na vreme,
to je bilo od velike vaznosti.
Nije uspeo.)


*Prokletstvo...*


( Ptica je kruzila iznad kapije gde se idalje osetila ogromna kolicina energije.
Osetio je cudnu chakru.
Samo trenutak kasnije nestade uz prisustvo crne chakre.




Last edited by Seigen on 21st January 2017, 20:22; edited 1 time in total

21II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 20th January 2017, 18:54

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Ne brzaj svi koji su bili u hiden tehnici su takodje usisani. Ukoliko zelis mogu ti napraviti prolaz do dark dimenzije.

22II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 21st January 2017, 20:13

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Seigen ce biti usisan u Dark Dimenziju, unutra ce naci protivnika.

23II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 20th May 2017, 17:32

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Health: 1000
Energy: 1000
Chakra: 1000

Bice interesantno srusiti ovako gnusnu kreaciju dok su jaci zarobljeni u dimenzji, zar ne? 


II Veliki Shinobi rat Or82af

24II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 20th May 2017, 17:32

NMS Master

NMS Master
Admin
Admin

The member 'Tenshi' has done the following action : RP opcija


'Chunin borba' :
II Veliki Shinobi rat ESnWjF5 II Veliki Shinobi rat SOe3plR

25II Veliki Shinobi rat Empty Re: II Veliki Shinobi rat 20th May 2017, 17:32

Tenshi

Tenshi
Special Jounin
Special Jounin

Health kapije 5000-550.
Nije lose

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Post new topic  Reply to topic

Permissions in this forum:
You can reply to topics in this forum